Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van még valaki rajtam kívül,...

Van még valaki rajtam kívül, akit a kurucinfó tett liberálissá?

Figyelt kérdés

Anno nem is foglalkoztam ilyen ideológiai kérdésekkel, de mióta rendszeresen olvasom a kurucot(2007 óta), kifejezetten liberális lettem.

Például a homoszexualitáshoz közömbösen álltam hozzá, de miután olvastam azt a sok dolgot, amit róluk írtak, úgy éreztem, hogy erkölcsi kötelességem támogatni a melegházasságot.

Ez csak egy dolog a sok közül, de a kurucinfó retorikája, illetve a kommentelők primitív barbarizmusa egy olyan képet alakított ki bennem az egész "kurucos" eszméről, amivel én csakis szemben állhatok.

Addig talán még kicsit konzervatív is voltam, de abból mostanra szinte semmi sem maradt.

Beszélgettünk erről néhány ismerősömmel. Ha nem is a többségnél, de néhány embernél ugyanez a helyzet.

Ti hogy vagytok ezzel?



2011. dec. 30. 18:42
 51/109 anonim ***** válasza:
5%
Igen, morális válságnál megerősödik. Szerinted normális az, amerre tart a társadalom egy része? Gyermekeknek szinte normális dologként mutatják hogy két azonos nemű tangában, a seggét rázva parádézik a fővárosban, a falvakban a kisebbség terror alatt tartja az időseket (ill. egyre inkább mindenkit) és nem lehet fellépni ellenük (vagyis végre elkezdődött valami), stb.
2012. jan. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/109 A kérdező kommentje:

"Igen, morális válságnál megerősödik"- én pénzügyire gondoltam.


"Gyermekeknek szinte normális dologként mutatják hogy két azonos nemű tangában, a seggét rázva parádézik a fővárosban"- mindig ezt az érvet hozzák fel, de áruld már el nekem: hol voltak ott gyerekek?

Mindenki úgy ír az egészről, mintha komplett ovis csoportokat vittek volna ki, hogy nézzék a parádét. Szerintem egy gyerek sem látott semmit.


Aki pedig felnőtt, és zavarja, annak van egy biztos módszerem. Én találtam ki, előttem még senki nem gondolt erre, nem is egyszerű megvalósítani: ha nem bírod nézni, amit a melegek csinálnak, akkor fordulj el... ez a nagy titok, ezzel orvosolni lehetne azt a problémát, hogy "mindenhol melegeket látok, jajj". Ha nem bírod a látványt elfordulsz. Ha a tv-ben meglátod őket, csatornát váltasz.


Amúgy nem tudom, hogy miért van mindenki fennakadva a melegfelvonuláson. Ez csak 1 nap a 365-ből, vagyis még a napok 1%-nál is bőven kevesebb.


"falvakban a kisebbség terror alatt tartja az időseket (ill. egyre inkább mindenkit) és nem lehet fellépni ellenük"- a magyar jogrendszer hiányosságait ne a liberalizmusra fogjad.

2012. jan. 3. 10:27
 53/109 anonim ***** válasza:
0%

Hány gyerek látta vajon? Nagyon sok, ugyanis szinte az összes TV-csatorna ezzel volt tele. Miattad le szokták zárni a főváros egy-egy forgalmas utcáját, hogy ezzel több ezer/tízezer ember életét nehezítették meg. Sőt, szerintem a normális melegek életét is, hisz az emberek ugye a parádézókkal azonosítanak majd minden meleget. A legnagyobb kárt ők okozzák.


Más részről, ha egy kisebbség be akar illeszkedni (bár a kérdés felmerül, hogy be akar-e?), akkor nem feltétlenül a többségnek kellene a fejét elfordítania.

2012. jan. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/109 anonim ***** válasza:
24%

Az egyik mondatom így helyes, kérdőjellel a végén. :)


"Miattad le szokták zárni a főváros egy-egy forgalmas utcáját, hogy ezzel több ezer/tízezer ember életét nehezítették meg?"

2012. jan. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/109 anonim ***** válasza:
100%

"Gyermekeknek szinte normális dologként mutatják hogy két azonos nemű tangában, a seggét rázva parádézik a fővárosban, a"


értem, tehát minden gyereket kötelezően leültetnek a tévé elé és nézetik velük ezt. -.-

(amire amúgy 10 éve volt példa és nem mostanában. hetero vagyok és nincs túl sok kedvem védeni a b*zikat, de annyira röhejes, hogy még mindig elhiszitek ezt a baromságot)

2012. jan. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/109 anonim ***** válasza:
26%

egyébként nem a b*zi felvonulás, ami a legkárosabb, hanem a VV akárhány meg a többi hulladék műsor.

De mindenre van megoldás: a távkapcsoló.

2012. jan. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/109 anonim ***** válasza:
0%
ma 10:56: nyilván 10 éve volt utoljára melegfelvonulás. :) Ne komolytalankodjunk már.
2012. jan. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/109 anonim ***** válasza:
5%

Ismétlem!

Attól, hogy ezek mellé a deviáns és normál európai kultúrával össze nem egyeztethető értéket véded NEM VAGY LIBERÁLIS!

Az egy dolog, hogy annak nevezed magadat, BÁR JAVASOLHATNÉK ORVOST ÉS ORVOSSÁGOT, nem teszem :D

2012. jan. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/109 anonim ***** válasza:
28%

"nyilván 10 éve volt utoljára melegfelvonulás. :)"


Te tényleg ilyen hülye vagy? 10 éve volt, hogy papoknak öltöztek be és tényleg sértő volt a magatartásuk.

Azóta nem volt erre példa. Nem tudsz olyan felvételt mutatni ami téged igazolna. ne nevettesd ki még jobban magad.

2012. jan. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/109 anonim ***** válasza:
44%

"Attól, hogy ezek mellé a deviáns és normál európai kultúrával össze nem egyeztethető értéket "


A liberalizmus Európában alakult ki...

jó lenne, ha legalább a történelmet ismernétek és nem löknétek azt, amit pár propagandaoldal a szátokba adott...

2012. jan. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!