Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van még valaki rajtam kívül,...

Van még valaki rajtam kívül, akit a kurucinfó tett liberálissá?

Figyelt kérdés

Anno nem is foglalkoztam ilyen ideológiai kérdésekkel, de mióta rendszeresen olvasom a kurucot(2007 óta), kifejezetten liberális lettem.

Például a homoszexualitáshoz közömbösen álltam hozzá, de miután olvastam azt a sok dolgot, amit róluk írtak, úgy éreztem, hogy erkölcsi kötelességem támogatni a melegházasságot.

Ez csak egy dolog a sok közül, de a kurucinfó retorikája, illetve a kommentelők primitív barbarizmusa egy olyan képet alakított ki bennem az egész "kurucos" eszméről, amivel én csakis szemben állhatok.

Addig talán még kicsit konzervatív is voltam, de abból mostanra szinte semmi sem maradt.

Beszélgettünk erről néhány ismerősömmel. Ha nem is a többségnél, de néhány embernél ugyanez a helyzet.

Ti hogy vagytok ezzel?



2011. dec. 30. 18:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/109 anonim ***** válasza:
94%

Én többek között a Jobbikos nagymagyarkodás miatt lettem liberális, bár előtte sem voltam konzervatív felfogású de konzervatív pártra szavaztam.

Teljesen egyetértek a kérdezővel, a kurucinfós homoszexualitás gyalázása, zsidózás igazán ki tudja ábrándítani az embert.

2012. jan. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/109 anonim ***** válasza:
11%

Itt nagyon sok mindenki abban a tévhitben leledzik, hogy egy ember vagy csoport attól liberális mert a devianciát védi és mondjuk egy valóban etikátlan szennymédiummal szemben áll.

Ez kevés ahhoz, hogy te magadat liberálisnak nevezd, a valódi klasszikus angolszász jobboldali liberalizmus igazi emberi és kulturális értékeket karol fel nem a devianciát(homoszexualitás).Az a nagy baj, hogy ti magatok is elhiszitek, hogy amit műveltek az liberalizmus, ki kell ábrándítanom minden eltévedt bárányt ez köszönő viszonyban sincs azzal amit szabadelvűségnek neveznek, ez szabadosság !Mindenkinek mindent szabad korlátlanul...

Mit mond a klasszikus liberalizmus?: "Vívjuk ki szabadságunkat, hogy felépíthessük annak korlátait!"

Megsúgom a homoszexualitás és a többi deviáns érték túllépi ezt a toleráns korlátot!

Ettől te nem vagy liberális!

2012. jan. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/109 anonim ***** válasza:
58%

A homoszexualitáson kívül még miben nyilvánul meg a szabadelvűséged?


A Kuruc.info egy bulvárlap, amely úgy szerez magának olvasó közönséget, hogy időnként bedob egy felkapott témát és "ősmagyarba" burkolja.


Nézd meg és gondolkodj el:


[link] ... többek között:

Napfény és életigenlés: M. Adách Imre, Francesco S. Zalasi - hát nem röhej? És még higgyek is nekik?


(Melegnek nem születik senki, csak a hajlam van bennünk. Akit nem ér szexuális "zavar" - ami lehet a másik nem részéről egy visszautasítás, kicsúfolás vagy férfiaknál merevedési zavar - az homoszexuális lesz. Aki csalódott, abban a hajlam lesz az erősebb és kipróbálja. Addig amíg mások köreiben nem okoznak megdöbbentést és rendesen élnek, addig nincs baj. Mindenkinek szíve-joga, hogy milyen szexet kíván. Esetleg az AIDS lehet visszatartó.)


A Bibliában Isten az emberrel arra kötött "szövetséget", hogy sokasodjon és szaporodjon. Ezért ítélte el Szodomát és Gomorát, mert a meleg párokkal ez nem volt megteremthető.

2012. jan. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/109 anonim ***** válasza:
44%
16:15, jól összefoglaltad!
2012. jan. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/109 anonim ***** válasza:
epik kérdés
2012. jan. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/109 anonim ***** válasza:
52%

"t ez köszönő viszonyban sincs azzal amit szabadelvűségnek neveznek, ez szabadosság !"


ne akarj eszet osztani, mert neked se sok van.

hagyjuk már ezt a szabadosság/szabadelvűség maszlagot.

A liberalizmusnak százféle irányzata van és nem is igazán lehet mindegyiket egyértelműen egy helyre sorolni.

Mondjuk az legalább jó, hogy felismerted, hogy a liberalizmus lehet jobboldali is.

2012. jan. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/109 anonim ***** válasza:
52%

"Az átlag, józan szélsőségessel nincs semmi bajom,"


Egy szélsőséges attól szélsőséges, hogy nem józan és vevő mindenre, amit a táborában mondanak neki.

2012. jan. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/109 anonim ***** válasza:
57%

"a kurucinfós kommentelők inkább csak a társadalom salakja. Nem csoda, hogy frusztráltak, hiszen nincsen végzettségük, de szerintem érzéseik sem nagyon. "


1. a (törzs)kommentelők jó része kb. 2-3 ember csak sok fb profillal, egy rakás idióta online marketinges is van ott, akik poénból írogatják a böffentéseiket és ha valaki a nevükre kattint, ők máris elérték a céljukat. aztán ott vannak az egyetemisták (jó részük műszakis, de szép számmal vannak ott bölcsészek is) ők is eléggé véresszájúak.Aztán vannak az ős jobboldali nyuggerek. A legtöbben (még a nem kurucok közül is) kamuprofillal kommentelnek oda. Talán nem is csoda elnézve a színvonalat.

2012. jan. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/109 anonim ***** válasza:
90%

2011-12-30 19:21


Madárkám te sem sokat értesz a témához, bár legalább nem gyűlölködsz. Inkább neked kellene utánanézni.

Egyébként nem vagyok melegjogi aktivista, de amilyen buták itt egyesek az már fáj

2012. jan. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/109 anonim ***** válasza:

2011-12-30 19:42


egyébként ez egy tökéletes válasz.

2012. jan. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!