Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van még valaki rajtam kívül,...

Van még valaki rajtam kívül, akit a kurucinfó tett liberálissá?

Figyelt kérdés

Anno nem is foglalkoztam ilyen ideológiai kérdésekkel, de mióta rendszeresen olvasom a kurucot(2007 óta), kifejezetten liberális lettem.

Például a homoszexualitáshoz közömbösen álltam hozzá, de miután olvastam azt a sok dolgot, amit róluk írtak, úgy éreztem, hogy erkölcsi kötelességem támogatni a melegházasságot.

Ez csak egy dolog a sok közül, de a kurucinfó retorikája, illetve a kommentelők primitív barbarizmusa egy olyan képet alakított ki bennem az egész "kurucos" eszméről, amivel én csakis szemben állhatok.

Addig talán még kicsit konzervatív is voltam, de abból mostanra szinte semmi sem maradt.

Beszélgettünk erről néhány ismerősömmel. Ha nem is a többségnél, de néhány embernél ugyanez a helyzet.

Ti hogy vagytok ezzel?



2011. dec. 30. 18:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/109 anonim ***** válasza:
69%
Hát ez nem semmi... Mondjuk én nem olvasom a kurucot, kivéve ha valaki bizonyításként belinkel ide egy cikket. Miért érezted kötelességednek támogatni a melegeket?
2011. dec. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/109 A kérdező kommentje:

"Miért érezted kötelességednek támogatni a melegeket?"- mert elég durva dolgokat írogattak róluk. Pl. leírják, hogy "nincs baj velük, ameddig négy fal között tartják", két perc múlva pedig már szóba kerül a lámpavas meg a tarkólövés. Persze a kurucosok csak békét akarnak, naná...


Az átlag, józan szélsőségessel nincs semmi bajom, de a kurucinfós kommentelők inkább csak a társadalom salakja. Nem csoda, hogy frusztráltak, hiszen nincsen végzettségük, de szerintem érzéseik sem nagyon.


"Jó korcs lettél, kérdező"- pontosan az ilyen primitív, komplexusos írások váltották ki belőlem.

2011. dec. 30. 19:07
 3/109 anonim ***** válasza:
81%
Akkor csak gratulálni tudok, legalább megjött az eszed és nem csak fröcsögsz mert a másik teszem azt meleg.
2011. dec. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/109 anonim ***** válasza:
5%

Nem kell támogatni a melegeket.Isten is kifezejetten elítéli a homoszexualitást.Ezt mondja 3 Mózes 18:22-ben: "Férfiúval ne hálj úgy, amint asszonynyal hálnak: útálatosság az".Szodomát és Gomorát is az utálatos homoszexualitása és más bűnei miatt pusztította el Isten.1Mózes 19:4-5: "Lefekvésök előtt a város férfiai, Sodoma férfiai körülvevék a házat, ifjak, öregek, mind az egész község egytől egyig.

És szólíták Lótot, mondván néki: Hol vannak a férfiak, akik te hozzád jövének az éjjel? Hozd ki azokat mi hozzánk, hadd ismerjük őket".A bibliában az "ismeret" szó a szexualitásnak felel meg.Például:"...ismeré Kain az ő feleségét, az pedig fogada méhében, és szűlé Hánókhot".

Régen a homoszexualitást bűnnek tekintették, majd társadalom álatal elfogadottnak, most pedig erényt próbálnak kovácsolni belőle.A kuruc.info sokszor minősíthetelen és uszító hangnemben beszél a melegekeről, zsidókról, cigányokról.Az uszítás és gyűlöletkeltés sose vitt jóra, de nem is gyűlölettel kell a melegeket kezelni, hanem keresztény szigorral.Hidd el nekem, hogy minden a fejben dől el.Hülyeséget beszél az, aki a homoszexualitást gén-betegségnek tekinti.Ennek pszichológiai alapja van.

2011. dec. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/109 anonim ***** válasza:
69%
Az hogy a homoszexualitás genetikailag öröklődik bizonyított tény. Ez az egyik dolog, a másik pedig az, hogy gondolom a kisfiúk megrontásáról sincs jó véleménnyel a biblia, még is tele van a keresztény egyház ilyen botrányokkal. Nem kell az álszentség.
2011. dec. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/109 anonim ***** válasza:
26%
A kuruc olvasása pont olyan felesleges időtöltés, mint önjelölt jogvédőként a melegházasság pártolásával megszégyeníteni a melegeket.
2011. dec. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/109 anonim ***** válasza:
39%

"Az hogy a homoszexualitás genetikailag öröklődik bizonyított tény."

Ezt csak én érzem öngólnak? Vagy már a melegek is tudnak gyereket csinálni?

2011. dec. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/109 anonim ***** válasza:
70%
Attól hogy egy meleg pár nem tud gyereket nemzeni, még lehet genetikailag öröklődő. Mondok még jobbat, anyai ágon öröklődik. Nézz utána. Bár a bibliában kevés a génkutatással foglalkozó oldal.
2011. dec. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/109 anonim ***** válasza:
27%

1. Nem vagyok vallásos.

2. A nem bizonyított dolgokat bizonyítottnak vélők kedvenc érve a "nézz utána". Jobbat mondok. Egy meleg szülő beleneveli akarva, akaratlanul a szexuális devianciát a gyermekébe, ezért vannak a melegeknek meleg kölkei. POnt ezért nem is engedélyezik normálisabb országokban a melegek házasságát és a gyerekvállalást.

2011. dec. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/109 anonim ***** válasza:
80%

"Nem kell támogatni a melegeket.Isten is kifezejetten elítéli a homoszexualitást.Ezt mondja 3 Mózes 18:22-ben: "


Most akkor isten mondja, vagy Mózes?

2011. dec. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!