Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van még valaki rajtam kívül,...

Van még valaki rajtam kívül, akit a kurucinfó tett liberálissá?

Figyelt kérdés

Anno nem is foglalkoztam ilyen ideológiai kérdésekkel, de mióta rendszeresen olvasom a kurucot(2007 óta), kifejezetten liberális lettem.

Például a homoszexualitáshoz közömbösen álltam hozzá, de miután olvastam azt a sok dolgot, amit róluk írtak, úgy éreztem, hogy erkölcsi kötelességem támogatni a melegházasságot.

Ez csak egy dolog a sok közül, de a kurucinfó retorikája, illetve a kommentelők primitív barbarizmusa egy olyan képet alakított ki bennem az egész "kurucos" eszméről, amivel én csakis szemben állhatok.

Addig talán még kicsit konzervatív is voltam, de abból mostanra szinte semmi sem maradt.

Beszélgettünk erről néhány ismerősömmel. Ha nem is a többségnél, de néhány embernél ugyanez a helyzet.

Ti hogy vagytok ezzel?



2011. dec. 30. 18:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/109 anonim ***** válasza:
90%

"mert az tény, hogy sok dologról hamarabb beszámolnak, mint más hírportálok; sőt az is igaz, hogy néhány dologról egyedül ők írnak"


Érdekes, mostanában pont úgy tűnik, hogy egyre lassabbak, mikor aktuális eseményekről van szó, de a publicisztikákat nyomatják ezerrel. Azonkívül a cikkeik jó részét más honlapokról veszik át és átírják "radikálissá" (különböző jelzők beillesztése)

Kis kereséssel rátalálsz azokra a lapokra, melyek nagyon is írnak az "egyedül kuruc által írott" dolgokról.

2012. jan. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/109 anonim ***** válasza:
72%

"Helmet válasza:


Engem a Klubrádió, és az ATV tett hungaristává, úgyhogy ezen az alapon az ellenkezője is könnyen megtörténhet."


Helmet te mióta vagy hungarista???

Ezt most olvasom tőled először, bár így sok korábbi kommented és a szalonzsidózásod is értelmet (vagy értelmetlenséget?) nyer.

2012. jan. 3. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/109 anonim ***** válasza:
71%

"Madárkám te sem sokat értesz a témához, bár legalább nem gyűlölködsz. Inkább neked kellene utánanézni.

Egyébként nem vagyok melegjogi aktivista, de amilyen buták itt egyesek az már fáj"


Itt nincs olyan hogy értesz e a témához, egyszerűen vagy elfogadod őket, vagy nem. Ha az utóbbi akkor az csak téged minősít.

2012. jan. 3. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/109 anonim ***** válasza:
48%

elfogadod-e olyanok véleményét, akik értenek a témához

a homoszexualitás nem kizárólag genetikai dolog.

te ezt nem láttad be.

plusz még elkezdtetek vitatkozni egy teljesen más témán (melegházasság), de olyan érvekkel, hogy ez van a Bibliába meg hogy nekik nem hiába lehet gyerekük, nem hiába van betiltva. stb.

erre írtam a komment jó részét.

2012. jan. 3. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/109 anonim ***** válasza:
66%

Nem én hoztam fel a bibliát.

A melegházassággal nem tudom mit akarsz mondani.

Genetikusan öröklődik. Ez pedig tény

2012. jan. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/109 anonim ***** válasza:
91%

"Genetikusan öröklődik. Ez pedig tény"


csak és kizárólag genetikusan lesz valaki b*zi?

2012. jan. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/109 anonim ***** válasza:
92%

Madárkám:

Többször írtad már ezt: "Genetikusan öröklődik. Ez pedig tény."


Mivel tudod alátámasztani? Hogy lehet akkor egy hetero párnak meleg gyereke eszerint? Hisz a párnak legalább egyikében benne kellene lennie a hibás géneknek, viszont akkor nem lenne hetero.

2012. jan. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/109 anonim ***** válasza:
28%
Igen, mert ha ez nincs meg akkor hiába érik külső hatások.
2012. jan. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/109 anonim ***** válasza:
48%
A kérdező felvetéséhez hozzátenném, hogy én viszont a liberális agymenések miatt fordulok egyre inkább a szélsőjobb irányába. És rajtam kívül sokan mások is (nem véletlenül a szélsőjobb erősödik, a liberalizmus pedig megy ki a divatból).
2012. jan. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/109 A kérdező kommentje:

"nem véletlenül a szélsőjobb erősödik, a liberalizmus pedig megy ki a divatból"

A szélsőjobb minden válság alatt erősödik. A liberalizmus pedig csak nálunk megy ki a divatból, a hülye SZDSZ miatt. Viszont én úgy veszem észre, hogy kezd visszajönni.

2012. jan. 3. 10:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!