Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van még valaki rajtam kívül,...

Van még valaki rajtam kívül, akit a kurucinfó tett liberálissá?

Figyelt kérdés

Anno nem is foglalkoztam ilyen ideológiai kérdésekkel, de mióta rendszeresen olvasom a kurucot(2007 óta), kifejezetten liberális lettem.

Például a homoszexualitáshoz közömbösen álltam hozzá, de miután olvastam azt a sok dolgot, amit róluk írtak, úgy éreztem, hogy erkölcsi kötelességem támogatni a melegházasságot.

Ez csak egy dolog a sok közül, de a kurucinfó retorikája, illetve a kommentelők primitív barbarizmusa egy olyan képet alakított ki bennem az egész "kurucos" eszméről, amivel én csakis szemben állhatok.

Addig talán még kicsit konzervatív is voltam, de abból mostanra szinte semmi sem maradt.

Beszélgettünk erről néhány ismerősömmel. Ha nem is a többségnél, de néhány embernél ugyanez a helyzet.

Ti hogy vagytok ezzel?



2011. dec. 30. 18:42
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/109 anonim ***** válasza:
100%

" Jó tök mindegy, igazatok van, ti felsőbbrendő liberálisok vagytok, csak nektek lehet igazatok. Szerencsére a büdös életbe nem lesz pártotok többet Magyarországon a parlamentben. Hehe, ez megnyugtató. :)"


1. Nem mondtam, hogy liberális vagyok.

2 Inkább érvelj vagy ha nem tudsz akkor ne is írj vissza.

2012. jan. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/109 anonim ***** válasza:
67%

"Jó tök mindegy, igazatok van, ti felsőbbrendő liberálisok vagytok, csak nektek lehet igazatok."


Jó tök mindegy te felsőbbrendű szélsőséges vagy, csak neked lehet igazad.

" Szerencsére a büdös életbe nem lesz pártotok többet Magyarországon a parlamentben. Hehe, ez megnyugtató. :)"


Szerencsére a büdös életben nem lesztek kormányon sohasem és ez megnyugtató :)

2012. jan. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/109 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagyok széljobbos, sőt, talán már jobbos sem, csupán normális értékrendem van, mint szerencsére a magyarok többségének. Nem is érvelek, ez természetellenes, az állatvilágban sem figyelhető meg a homoszexualitás, kivéve a majmoknál, ha a csoportban nincs elég nőstény, vagyis csak kényszerből lesznek homik. Innentől már perverzség az egész, ugyan az a szint mint a pedofília.
2012. jan. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/109 anonim ***** válasza:

"Innentől már perverzség az egész, ugyan az a szint mint a pedofília."


Innentől már nem vagy komolyan vehető, ugyan az a szint, mint a szélsőjobbosoknál...

2012. jan. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/109 anonim ***** válasza:
100%

"az állatvilágban sem figyelhető meg a homoszexualitás, kivéve a majmoknál, ha a csoportban nincs elég nőstény, vagyis csak kényszerből lesznek homik. Innentől már perverzség az egész, ugyan az a szint mint a pedofília."


Ebből is látszik milyen sötét vagy.

Az állatvilágban igen is megfigyelhető a homoszexualitás. Egy kutatás során nem találtak olyan fajt amiben valamilyen formában ne lett volna jelen a homoszexualitás.

Ha ezt a pedofíliához hasonlítod akkor csak gratulálni tudok. Még valami??

2012. jan. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/109 anonim ***** válasza:
40%
Igen, még valami. Linkelj forrást öcsémfacsiga.
2012. jan. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/109 anonim ***** válasza:
100%

Ugye hihetetlen lenne neked ha valaki könyvben olvasná azt amit itt mond???


nesze, olvass és ámulj:


[link]

2012. jan. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/109 anonim ***** válasza:
92%

"ma 15:53"


Na én ennél a pontnál fejeztem be. Értelmetlen a vita ha nem tudsz érvelni csak nyomod a saját baromságaidat. És igen, inkább hiszek ennek a kutatónak mint neked, mivel ő kutató, te meg nem, és ő ezzel foglalkozik évek óta. Nem hiszem, hogy te leszel az az ember aki őt megcáfolja.

2012. jan. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/109 A kérdező kommentje:

[link]


Egyébként én mindig tényként kezeltem, hogy az állatok között van homoszexualitás, mivel az egyik szomszédunknak folyamatosan k*rtak a kutyái, pedig mindkettő kan volt.


A mostani szomszédunk egy "celeb"(annyit segítek, hogy eléggé idős, és dívának hiszi magát), neki van 2 szánhúzója, kan kutyák, és néha látom, hogy csinálják.


Azon én is meglepődtem, hogy más fajoknál is létezik, mert azt hittem, hogy csak emlősöknél fordul elő.


"Szerencsére a büdös életbe nem lesz pártotok többet Magyarországon a parlamentben"- egy idő után lesz, csak a "mikor" a kérdéses.


Az eszme terjedéséhez azonban nem kellenek pártok, az megy magától is. Mondjuk nem ismerlek személyesen, de valószínűleg te már liberálisabb vagy, mint a szüleid. Ők pedig liberálisabbak, mint a nagyszüleid. Ha lesznek gyerekeid, akkor ők majd nálad lesznek liberálisabbak, und so weiter... Így megy a világ.

Én tartom magam ehhez az állításhoz: ami ma liberálisnak számít, az holnap már konzervatív.

2012. jan. 7. 17:51
 100/109 anonim ***** válasza:
63%

"Egyébként én mindig tényként kezeltem, hogy az állatok között van homoszexualitás, mivel az egyik szomszédunknak folyamatosan k*rtak a kutyái, pedig mindkettő kan volt.


A mostani szomszédunk egy "celeb"(annyit segítek, hogy eléggé idős, és dívának hiszi magát), neki van 2 szánhúzója, kan kutyák, és néha látom, hogy csinálják. "


Pont ezaz, ez azt támasztja alá, amit én mondtam. Vagyis normális körülmények között (ha van nőstény) a hímek nem kezik egymást toszogatni. Mindkét példádban kihangsúlyoztad, hogy hímek...


Azt meg azért nem nevezném liberalizálódásnak, hogy más a szemléletem mint a szüleimé, de ezt majd még meglátjuk. Bár nem hinném, hogy a jövőben sokan nevelnék úgy a gyereküket, hogy normális ha egymás fenekében turkáltok a pistikével, de hát nekem az már akkor lényegében mindegy lesz. örülök annak, hogy amíg én élek nem lesz ilyen.

2012. jan. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!