Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnál ahhoz, ha Európába...

Mit szólnál ahhoz, ha Európában, és Magyaroszágon is elterjedne az iszlám? (folyt)

Figyelt kérdés

Tehát az emberek több mint fele vallaná magát muszlimnak, és ez akár a politikában is változáshoz vezetne?

Mennyire látod ezt lehetségesnek? Miért?

Mik lennének az előnyök és a hátrányok?


2011. jún. 7. 16:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/112 anonim ***** válasza:
94%

Ha Allah akarja, úgyis elterjed, nem kell erőlködni...

Ha meg nem akarja, akkor pláne minek erőltetni?


Allah akbar!


(Na már csak emiatt a felfogás miatt sem szeretném!)


Pedro

2011. jún. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/112 anonim ***** válasza:
5%

"az iszlám tiltja az alkohol fogyasztást"


na bumm. legfeljebb nem lenne ennyi piás, és nem pampoghatnátok hogy igénybe merik venni a TB-t ahelyett hogy csak fizetnének bele mint barom.


"és a disznóhúst."


Akkor meg nem lenne ennyi hájas kórosan túlsúlyos ember. MIcsoda csapás! Főleg a zsirleszívó plasztikai műtéteseknek, a diétás cuccok gyártóinak, a biozöldségeseknek. Egész iparágak mennének tönkre akik erre építenek. Ja hogy az emberek is egészségesebbek lennének? Manapság az nem szempont csak a profit.


"Továbbá a nőknek 0 jog a lennel. hogy ez kinek jó..."


Először is nem igaz, mert vannak jogaik az iszlámban csak BIZONYOS dolgok fontosabbak és ezekbe nincs beleszólásuk.

Másodszor a férfiaknak jó lenne ha biztonságban tudnák a családjukat és a nőiket így jobban tudnának a munkára élet egyéb problémáira koncentrálni. Nem kéne állandóan attól félni, hogy egy élelmesebb tömött zsebű pacák kedvéért elhagynak, és viszik a vagyonodat lakásodat is. Nem beszélve arról, hogy a nők hiúságára kapzsiságára épített luxusfogyasztás is csökkenne mert a "hódítás" feleslegessé válna.

A demográfiai problémákat is megoldaná, amik nagyrészt abból adódnak, hogy nincs meg a család szentsége, és sérthetetlensége. Könnyű a válás. A férfi könnyen kiszolgáltatott helyzetbe kerülhet, ha gyereket csinál. Így aztán a bizonytalanság kiszolgáltatottság miatt egyre kevesebben vágnak bele.


"köszönjük nem kérünk belőle (és a jobbikból se)"


Sztem beszélj csak a magad nevében. Elég blamázs hogy ti zsiráfok mindig a "nép" nevében beszéltek mint Rákosi apátok.

2011. jún. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/112 anonim ***** válasza:
73%
Előző, költözz Jemenbe vagy Iránba... Ha olyan nagyon fantasztikus az iszlám...
2011. jún. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/112 anonim ***** válasza:
30%

21:37

Ha már itt tartunk költözz te Izraelbe. Viheted a néphülyítő buta fajtikáidat is.

2011. jún. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/112 anonim ***** válasza:
76%
Miért költözzek? Nem vagyok zsidó, és héberül sem beszélek.
2011. jún. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/112 anonim ***** válasza:
41%

"Nem vagyok zsidó, és héberül sem beszélek."


Pedig elég "héberül" gondolkozol...azaz inkább nem gondolkozol hanem felülsz az alamuszi propagandáknak.

2011. jún. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/112 anonim ***** válasza:
76%

"na bumm. legfeljebb nem lenne ennyi piás"

Én például nem vagyok piás. Nem is leszek, mert messze nem iszom annyit. De azért ne akarj már megfosztani a heti 2 üveg sörömtől!


"nem lenne ennyi hájas kórosan túlsúlyos ember."

Önmagában a sertéshús nem hízlal, ez így egy elég vaskos csúsztatás. Persze, vannak egészségesebb élelmiszerek is, de az elhízás fő oka NEM a sertéshús, hanem az ÉLETMÓD.


A nők jogairól: Azért nem szívesen lennék nő egy iszlám országban. Itt Európában a nők a férfiakkal EGYENLŐ jogokat élvezhetnek, és ezt sem túl régóta. Például Angliában is csak 1928 óta. Szerintem nem szívesen mondanának le róla.


Nem értem, hogy a nőknek a "BIZONYOS fontosabb dolgokba" miért ne lehetne beleszólásuk? Talán alacsonyabb rendűek?


Azt írod, a férfiak "biztonságban tudnák a családjukat és a nőiket". És a nőket miért nem illeti meg ugyanez a jog? Pedig a férfiak sokkal könnyebben kaphatók egy kis "kitérőre", mint a nők - és ezt még a Korán is megbocsáthatónak tartja, míg egy nőnél nem...


"Nem kéne állandóan attól félni, hogy egy élelmesebb tömött zsebű pacák kedvéért elhagynak, és viszik a vagyonodat lakásodat is."

Ez az! Féljenek inkább a nők, hogy egy jó seggű cicababáért lelép a pasi, és persze az ügyvég haverja segítségével viszi a vagyont, a kéglit, a kocsit, a gyereket...


"a nők hiúságára kapzsiságára épített luxusfogyasztás is csökkenne mert a "hódítás" feleslegessé válna. "

Hát ez nagyon sz@r lenne...


"A demográfiai problémákat is megoldaná"

Ne mááá.... Ez az iszlám egy csodaszer! Kihal tőle mindenki!


"A férfi könnyen kiszolgáltatott helyzetbe kerülhet, ha gyereket csinál."

A nő meg könnyen kiszolgáltatott helyzetbe kerülhet, ha gyereket csinálnak neki.


"ti zsiráfok mindig a "nép" nevében beszéltek mint Rákosi apátok."

Bocsi, de én, mint a nép egy picike tagja, most a saját nevemben mondom, hogy nem kérek belőle!


Pedro

2011. jún. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/112 anonim ***** válasza:
76%

"Pedig elég "héberül" gondolkozol...azaz inkább nem gondolkozol hanem felülsz az alamuszi propagandáknak."


Némá micsoda zsidó propagandát találtam:

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/112 anonim ***** válasza:
57%

"Én például nem vagyok piás. Nem is leszek, mert messze nem iszom annyit"


Én se szoktam lopni, de azért nem mondom hogy felesleges olyan törvény ami tiltja. Mert mások esetleg korlátozás hiányában tennék. Ugyanez a helyzet a piára, és az egészségtelen élelmiszerekre is.


"Itt Európában a nők a férfiakkal EGYENLŐ jogokat élvezhetnek, és ezt sem túl régóta."


Pont azóta vannak demográfiai problémák és csökken a népesség. Azokban az országokban ahol nem tombol ez a fajta feminizmus és a hagyományos értékek vannak ott nincsenek demográfiai problémák. Egyértelműen látható az összefüggés.


Nem értem, hogy a nőknek a "BIZONYOS fontosabb dolgokba" miért ne lehetne beleszólásuk? Talán alacsonyabb rendűek?


Nem, de ha nem tűnt volna fel a nemek nem egyformák. A nők például általában könnyebben félrevezethetőek, "hülyíthetőek" már csak a természetüknél fogva is. Nem tűnik fel, hogy a reklámok zöme a nőket célozza meg? Az sem hogy a "jogvédők" propagandáikkal szintén ezt a nemet veszik célba? (síró éhező gyerekek, gonosz erőszakos náci férfiak)

Egyszerűen a nők kevésbé gondolkoznak racionálisan mint a férfiak, inkább érzelmi alapokon döntenek ezért bizonyos dolgokban igen is jobb ha a ffi racionalitás dönt.

Nem beszélve arról hogy a nők között relatíve kevés önszervező irányító jellemű van, általában mindig a FÉRFIRE VÁRNAK. Akkor miért is kell hogy beleszóljanak olyan dolgokba ami nem megy nekik?


"Pedig a férfiak sokkal könnyebben kaphatók egy kis "kitérőre", mint a nők - és ezt még a Korán is megbocsáthatónak tartja, míg egy nőnél nem... "


Ehh de nem látod be hogy ha egy másik férfi nőére pályázol akkor azt nem tartja a Korán megbocsáthatónak? Ellenben a mi társadalmunk igen.


"Féljenek inkább a nők, hogy egy jó seggű cicababáért lelép a pasi, és persze az ügyvég haverja segítségével viszi a vagyont, a kéglit, a kocsit, a gyereket... "


Ez sem igy működik az iszlámban. Te nagyon félretájékozott vagy. A nő köteles szolgálni az urát és minden kívánságát teljesítenie, aki viszont cserébe köteles ELTARTANI a nőt, és gyerekeit is. Ha vki olyan gazdag hogy több nőt is el tud tartani, akkor vehet többet is.


A nők itt is krvára szeretik eltartani magukat. Ezért hajtanak a gazdag pasikra.

Nem sok olyan láttam, hogy gazdag nő keres szegény szépfiút hogy eltarthassa. Tehát innentől kezdve értelmetlen ez az egyenlősdi, mert TÁRSADALMI SZEREPÉNÉL FOGVA a férfi van rosszabb helyzetben a nők helyzete egyszerűbb.

Ráadásul olyant se hallottam, hogy egy nő visz el kirándulni férfit vagy hívja meg vacsorázni.


Tehát akkor hol is van ez az egyenlősdi? Így valójában arról van szó hogy a nő aki -tegyük fel nem tesz egy keresztbe tett szalmát sem a társadalmoért csak gyereket szül- nagyobb jogai vannak a gyerek révén mint az őt eltartó férfinak. Ez így igazságtalan és roszz.


Ezért volt jobb az az évezredeken át bevált módszer, hogy a családfőt tisztelet jogi biztonság illeti meg, az eltartottak pedig alárendelt szerepben vannak neki.


SZemben ezzel a jelenlegi feminizmussal ahol az eltartottak formálhatnak jogot az eltartójuk kárára.


Elméletemet alátámasztandó: Nézzük meg a hajléktalanok arányát nemek szerint: 90% ffi 10% nő...


Tehát ebben a társadalomban ki van kiszolgáltatott helyzetben? ÉS hol az egyenlőség?

2011. jún. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/112 anonim ***** válasza:
76%
Ja persze... és mi van ha csak azért megköveznek, mert nem vagy muszlim?
2011. jún. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!