Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnál ahhoz, ha Európába...

Mit szólnál ahhoz, ha Európában, és Magyaroszágon is elterjedne az iszlám? (folyt)

Figyelt kérdés

Tehát az emberek több mint fele vallaná magát muszlimnak, és ez akár a politikában is változáshoz vezetne?

Mennyire látod ezt lehetségesnek? Miért?

Mik lennének az előnyök és a hátrányok?


2011. jún. 7. 16:15
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/112 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú vagyok, hogy egyszerű trollnak minősítesz. Ahogy te mondtad: ez pedig rólad árulkodik, hogy mennyire veszed komolyan azokat, akik eltérő véleménnyel vannak a dolgokról, mint a tied. Az pedig nem az én hibám, hogy elmondok A dolgot, te erre mondasz B-t, de azzal próbálod meg bizonyítani a véleményed, hogy nem értem a mondanivalód, mikor nem magyarázod meg, csak elismétled. És még pökhendi módon azért nem vagy hajlandó elmagyarázni, mert személyes véleményed szerint „korlátolt” vagyok. Ez csak téged minősít, és a naivitásodat: azt a hiszékenységet, amivel elhiszed a vallásod dogmatizmusát, aki pedig más véleményen van (direkt azt írom, hogy nem érti, mert itt nem ez áll fent – legfeljebb ezt te nem ismered el) azt alsóbbrendűnek tekinted. Gratulálok, sikerült megmutatni, mennyire toleráns vagy, mint vallásos ember. Ez pedig ismételten a Te álszentségedet minősíti, nem az enyémet, bár valószínűleg erre úgy sem tudom felhívni a figyelmed, hiszen csak bemagyarázod magadnak, hogy „amit egy hitetlen gyaur mond, az úgysem számít”. Nincs is értelme, hogy pontról pontra kijavítsam azokat az alaptalan dolgokat, amiket leírtál. Őszintén örülök, hogy csak neten keresztül ismerhetek ilyen embereket mint Te ,agad, ha a környezetem ilyen lenne, valószínűleg én is külföldre menekülnék, mint ahogy az első válaszoló írta. Nos, én is köszöntem a beszélgetést, még ha a végére igencsak félreértetted.
2011. jún. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/112 A kérdező kommentje:

sajnálom

tudom hogy sok a a hülye ember de ennyi értetlenkedést meg hadoválást csak trollkodásnak tudok venni

ha nem így van, akkor sem fogom 100szor elmagyarázni neked, úgysem érted meg


"el lehet menni magyarországról, itt lehet hagyni minket, kéremszépen. tessék, lehet menni!" :)

2011. jún. 14. 05:35
 93/112 anonim ***** válasza:
60%

Sziasztok!

Nagyon fárasztó volt elolvasni ezt a rengeteg kommentet.

Kérdező, ilyen radikális változás nem tudna végbemenni egyik napról a másikra: ezt csak egy több évtizedes folyamatként tudnám elképzelni.

Ha hirtelen történne egy ilyen változás, és mostanában, akkor sztem a pszichiátrián kötnék ki, mert elég sok lelki problémám van mostanában, és az idegrendszerem nem bírna ki egy ilyen hirtelen, radikális változást. Egy ilyen változásba jelenleg beleőrülnék, mert az idegrendszerem nincsen olyan állapotban, hogy kibírjon egy ilyen nagymértékű változást.

2012-től is félek nagyon, mert akkor óriási változások várhatók, és az idegrendszerem ezen változások szelét érzi, ezért ilyen instabil.

Üdv: 29/L

2011. jún. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/112 A kérdező kommentje:

11:29


Tudtommal nem mondtam hogy egyik napról a másikra történne.

Nem lett volna szükséges elolvasni.


A válaszod sajnos elég sovány, ebből csak az derül ki hogy gyenge az idegrendszered, de hogy mi viselne meg és miért, nem derül ki belőle.


JótanácS: 2012vel ne foglalkozz, jósoltak már pár világvégét. Valójában ezek a nagy spirituálisnak hitt világvégék csak bizonyos naptárak korainak végét jelentik, tehát csillagászati értelműek.

Valószínűleg azért gyenge az idegrendszered, mert fölösleges aggódsz dolgokon.

2011. jún. 16. 11:50
 95/112 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező, igen sajnos tényleg nem túl stabil az idegrendszerem. Hogy miért lett ilyen az idegrendszerem, az nem ehhez a témához tartozik.

Akkor menne teljesen tropára az idegrendszerem, ha mondjuk egyik napról a másikra bevezetnék a saríát.

A pszichológusom is azt mondta, hogyha ez bekövetkezne, akkor nekem annyi lenne.

Üdv: 29/L

2011. jún. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/112 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki.
2011. jún. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/112 A kérdező kommentje:

14:34 szerintem se ide tartozik az idegrendszered állapota.

mi nem tetszene a sariában?


23:02

miért?

2011. jún. 17. 05:38
 98/112 anonim ***** válasza:
60%

Utolsó, ez túl nagy váltás lenne olyan hirtelen, és az ilyen váltás olyan embereket is megviselne, akiknek az idegrendszerének semmi baja sincs. Hát még akinek valami baja van, azt hogyan érintené egy ilyen hirtelen váltás: szerintem nagyon rosszul. Örülök neki, hogy nem kell gyógyszereket szednem, mert elég a pszichoterápiás kezelés, és azt is lehet időnként szüneteltetni, de ha bevezetnék egyik napról a másikra a saríát, akkor én csak egy rakatnyi dilibogyóval tudnék csak létezni életem végéig, hacsak külföldre nem települnék.

Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy a saría irányítsa az életemet.

Üdv: 29/L

2011. jún. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/112 A kérdező kommentje:

tehát úgy gondolod hogy a többségi muszlim lakosságból adódna hogy valószínűleg a keleti berendezkedéshez hasonlítana a mi államunk is, ebből kifolyólag nem fokozatos, hanem például egy hirtelen kormányváltás...


meg tudom érteni, már a jelenlegi kormányváltást sem bírják sokan.


arra nem válaszoltál hogy: mi nem tetszene a sariában? melyik országba menekülnél, ha érvénybe lépne? tegyük fel egész európában iszlám államok keletkeznének

2011. jún. 18. 07:55
 100/112 anonim ***** válasza:
60%

Szia Kérdező!

Ha egész Európában bevezetnék a saríát, és mindenholiszlám államok lennének, akkor Ausztráliába távoznék, nem az Usa-ba, mert az Usa-ról is megvan a véleményem.

A bátyám azt mondta, hogyha egyszer bevezetnének valami diktatúrát, akkor azonnal menni kell az Usa-ba, de én Ausztráliába szeretnéka kkor menni, nem az Usa-ba.

Visszatérve eredeti kérdésedre: ha bevezetnék a saríát, sok pasi azt hinné, hogy mindent megtehet a nőkkel, és bizony életem során már elég sok pasinak beszóltam, sok esetben jól megbántottam őket, és azzal is megfenyegettem némelyiket, hogy jól pofánvágom őket. Ezek a pasik gondolhatják, hogy végre bosszút állhatnak ezen a nagyképű, törtető csajon, aztán ki tudja, mit művelnének velem, bár ha a saría lenne érvényben, akkor nem ismernének fel az utcán a sok beburkolt női alak között. Szóval, sok emberből lehet, hogy kijönne az állat, mert azt hinné, hogy most mindent megtehet, aztán jelentgetné fel a szomszédját/ellenségét, ahogy tudja.

A bátyám is lehet, hogy velem üvöltözne, ha mondjuk valami baja van a világgal, stb. Szóval, megváltoznának az emberek, és nem feltétlenül pozitív irányba. Lehet, hogy a nők nem változnának meg, de a pasik igen, de az is lehet, hogy a nők egymást irigyelnék bizonyos dolgok miatt, hogy pl. az ő apukája milyen aranyos, meg minden, meg a Julcsa férje milyen rendes, de a Marika férje meg állandóan a Marikát bántja,a mióta az új rendszert bevezettték, aztán a Marika utálná a többi csajt, akik nincsenek ilyen helyzetben, és egykori barátnők egymást tépnék.

Szóval, egy ilyen hirtelen változás kihozná sztem az emberekből a rosszabbik énjüket, mert az emberek többsége nem tudna ehhez alkalmazkodni. Ez olyan, mintha mondjuk hirtelen egyenlítői éghajlat lenne a mérsékelt égövön. Garantált, hogyha hirtelen egyenlítői éghajlat lenne Európában, az összes nöyvény, és állat elpusztulna, és velük együtt mi is, mert egy ilyen mértékű változáshoz a természet nem tud alkalmazkodni. Ugyanígy vagyunk mi is emberek a hirtelen radikális változásokkal. Mert ha pl. több ezer év alatt alakulna ki Európában egyenlítői éghajlat, nem lenne semmi gond, mert a természetnek lenne ideje ehhez alkalmazkodni a változáshoz. Egy ilyen mértékű váltáshoz, mint mondjuk a saría bevezetése több száz év kellene, hogy az emberek tudjanak a változáshoz alkalmazkodni, és hogy ne frusztráló hatással legyen rájuk ez az egész.

Nekem azért lenne nehéz, ha egyszercsak egyik napról a másikra bevezetnék a saríát, mert nem ezt szoktam meg, nem ebbe születtem bele, és nem azért van, mert önként úgy döntöttem, hogy én így akarok élni, és kész, hanem magától jött, egyszerűen csak úgy bevezették, és kész.

Erről ennyit tudok mondani.

Üdv: 29/L

2011. jún. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!