Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a "menstruációs szegénység"...

Ez a "menstruációs szegénység" a feministák/ liberálisok újabb nyugatról importált dobása?

Figyelt kérdés

Állítólag vannak nők, akik nem engedhetik meg maguknak, hogy tampont vegyenek.

Én azt gondolom, hogy ahol ekkora a szegénység ott nem hogy tamponra, de mindennapi betevőre sem telik, tehát egyrészt egész biztosan nem a nyugati életszínvonalú országokról beszélhetünk, másrészt ha ez a helyzet, ott nem a tampont kell ingyenessé tenni, hanem felszámolni a mélyszegénységet.

De mondom, elég nehéz "menstruációs szegénységről" beszélni ott, ahol a borsodi roma kölyök is Samsung okostelefonnal szaladgál.


Másik kérdésem, hogy létezik akkor másfajta szegénység is?

Pl. ingatlanszegénység azoknál a fiataloknál, akiknek nem elég a fizetésük arra, hogy akár egy önerőt összerakjanak maguknak egy lakásra (vannak ők is nem kevesen).

Vagy gépkocsiszegénység, hiszen kellene nekem munkába, de nem engedhetem meg magamnak.

Legyen akkor ingyé a lakás meg az autó is.



2023. jún. 29. 09:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/85 anonim ***** válasza:
4%

"szóval tényleg csak felesleges "liberális hiszti". "


de ez amit előadsz a tankönyvi liberális hiszti

azaz igazi ballibbant mérőverás meg nem tudom hogy hívják azt a dagadtat típusú libsi hiszti

2023. jún. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/85 anonim ***** válasza:
83%
#43 Kedves jó modorú barátom, kefélned nem kötelező, így a védekezést is megspórolhatod. Ha nem futja óvszerre, akkor maradsz a kezednél. Elégedj már meg azzal, hogy így is a férfiak körül forog a világ, és fogadd el, hogy nekünk is megvan a magunk baja. Minden hónapban. Ha már az éhezéssel és a lakhatási szegénységgel példálózol, remélem, szoktál adakozni a nélkülözőknek. Tény, hogy könnyebb lenne az életünk, ha minden ingyen lenne, de ez nem fog megtörténni. Te meg nem halnál bele, ha levinnék a tamponok ÁFA-ját mondjuk 5%-ra.
2023. jún. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/85 anonim ***** válasza:
16%

mivel a hímivarsejtek nem a nőből jönnek ki, ezért nem is várom, hogy egy nő megértse...


szerintem inkább a feministák hiszik azt, hogy körülöttük forog a világ, és pont akkor kezdenek el megbolondulni, amikor a fiatalon kapott feltétlen rajongás kezd elmúlni, és már majdhogynem annyit kell teperni a figyelemért, mint egy férfinak.

vagy a másik eset, amikor iszonyatosan ronda volt mindig is, és ezért gyűlöli a férfiakat, mert a mai napig a fiatlon meg nem kapott figyelem, amit a nőtársai megkaptak, de ugye a férfiak felszínes hülyék, akik nem látják az értékes lelkét a zsírpánák alatt


"Te meg nem halnál bele, ha levinnék a tamponok ÁFA-ját mondjuk 5%-ra."


Attól még egy fillérrel nem lenne olcsóbb, az ár ugyanis nem az ÁFA tartalomtól függ, hanem a mennyiségtől.

2023. jún. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/85 anonim ***** válasza:
95%

"Attól még egy fillérrel nem lenne olcsóbb, az ár ugyanis nem az ÁFA tartalomtól függ, hanem a mennyiségtől."


Akkor jó lenne ha a cigi, pia, és a pacal áfáját felvinnék 300%-al. Úgy se lenne drágább tőle....

2023. jún. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/85 anonim ***** válasza:
4%

ezek mind jövedéki termékek

a pacallal meg nincs semmi baj, csak ne zabálj belőle annyit mint antoni rita

2023. jún. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/85 anonim ***** válasza:
4%
Ugyanezek a feministák kiröhögik azt a férfit, aki a válás miatt elvesztette mindenét és cinikusan azt mondják neki, hogy biztos megérdemelte.
2023. jún. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/85 anonim ***** válasza:
86%

"Ugyanezek a feministák kiröhögik azt a férfit, aki a válás miatt elvesztette mindenét és cinikusan azt mondják neki, hogy biztos megérdemelte."


Ezeket a baromságokat honnan szeditek?

2023. jún. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/85 anonim ***** válasza:
4%
Ezek szerint voltál már elvált férfi, hogy te jobban tudod, mit tapasztalnak?
2023. jún. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/85 anonim ***** válasza:
77%

"Ezek szerint voltál már elvált férfi, hogy te jobban tudod, mit tapasztalnak?"


Miért, te voltál, és kiröhögtek a feministák?

2023. jún. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/85 anonim ***** válasza:
4%
Engem "csak" azért, mert megcsalt a barátnőm. Biztos én tehetek róla, mert biztos nem tettem meg mindent érte, tehát meg is érdemlem. Na magyarázd el, hogy ez miben különb azoktól a megcsaló férfiaktól, akik ugyanezzel mentegetőznek! Nagyon érdekel, hogy egy nőtől miért van rendben a megcsalás, ha valami nem tetszik neki.
2023. jún. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!