Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a "menstruációs szegénység"...

Ez a "menstruációs szegénység" a feministák/ liberálisok újabb nyugatról importált dobása?

Figyelt kérdés

Állítólag vannak nők, akik nem engedhetik meg maguknak, hogy tampont vegyenek.

Én azt gondolom, hogy ahol ekkora a szegénység ott nem hogy tamponra, de mindennapi betevőre sem telik, tehát egyrészt egész biztosan nem a nyugati életszínvonalú országokról beszélhetünk, másrészt ha ez a helyzet, ott nem a tampont kell ingyenessé tenni, hanem felszámolni a mélyszegénységet.

De mondom, elég nehéz "menstruációs szegénységről" beszélni ott, ahol a borsodi roma kölyök is Samsung okostelefonnal szaladgál.


Másik kérdésem, hogy létezik akkor másfajta szegénység is?

Pl. ingatlanszegénység azoknál a fiataloknál, akiknek nem elég a fizetésük arra, hogy akár egy önerőt összerakjanak maguknak egy lakásra (vannak ők is nem kevesen).

Vagy gépkocsiszegénység, hiszen kellene nekem munkába, de nem engedhetem meg magamnak.

Legyen akkor ingyé a lakás meg az autó is.



2023. jún. 29. 09:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/85 anonim ***** válasza:
10%

imádom, amikor a türelmes nyitott párbeszédre az agreszív vörösfejű feministák 0%-al és gyűlölettel válaszolnak


és ezek akarnak kormányra kerülni :DD

2023. jún. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/85 anonim ***** válasza:
97%
33: Hát, ha az a párbeszédre való nyitottság, amit a kérdező művelt, akkor az elég szomorú.
2023. jún. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/85 anonim ***** válasza:
8%
én magamról beszéltem, és le lettem pontozva, mert azt merészeltem mondani, hogy szerintem a mélyszegénységben élők problémája, és a sok pénzből brutálisra fújt feminista propaganda két külön, egymástól elválasztható és külön tárgyalható dolog
2023. jún. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/85 anonim ***** válasza:
8%

Na persze! Bolti márkájú női egészségügyi betét és tampon egy csomag közel 1000ft-ban kerül. És nincsen pénze havi 1x1000ft betét és tamponra. 1 év 12 hónapból áll, 12x1000ft tehát évi 1x12000ft-ja nincsen. Közelében keressen 1-ri alkalmi munkát amire kapni fog 10 valahány ezer ft ezzel meg lesz oldva problémája. :_D

Üdv: ex bolti dolgozó.

2023. jún. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/85 A kérdező kommentje:

#36 az is érdekes, hogy amíg a Telex-444 be nem dobta ezt a külföldről importált témát, addig eszébe se jutott egyik liberális libának se, hogy ő ingyen kapjon valamit csak azért, mert nő. Most már természetesnek veszik, sőt elnyomásként élik meg, hogy nincs ingyen.

Ez az eredménye az agymosásnak.

2023. jún. 29. 13:17
 36/85 anonim ***** válasza:
21%
a liberális libák általában nem mélyszegénységben élő nők
2023. jún. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/85 A kérdező kommentje:
#38 de mégis ők harcolnak azokért, akik szerintük nem engedhetnek meg maguknak egy tampont. :D Na meg a felsővezetői helyekért.
2023. jún. 29. 13:26
 38/85 anonim ***** válasza:
4%
50 forint adományból ha 1 forint megy a rászorulóknak
2023. jún. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/85 anonim ***** válasza:
74%
Kisfiam, vegyél vissza az arcodból. Igaz is, a probléma csupán az emberiség bő felét érinti átlagosan negyven át, szóval tényleg csak felesleges "liberális hiszti". Véletlenül sem arról van szó, hogy akaratunk ellenére évtizedeken át kénytelenek vagyunk megvenni a (nálunk) méregdrága higiéniás termékeket csak azért, mert nőnek születtünk. És nem, nem a gyomrunk görcsöl, ahogy hiszed, hanem millió tűvel szurkálják a méhünket, miközben napokon át megállíthatatlanul ömlik belőlünk a vér. Próbáld csak ki, és rögtön rájössz, mennyivel fontosabb és alapvetőbb szükséglet a betét/tampon/tölcsér, mint a saját autó.
2023. jún. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/85 A kérdező kommentje:

41; azt képzeld el anyukám (remélem, megjött már a klimaxod, így nem kell tampont venned), hogy én meg férfi vagyok és akaratom ellenére vennem kell kotongumit, mert valahogy mindig tőlem várják a nők, hogy védekezzek. Mi van, ha nem tudom megvenni? Kotongumiszegénység.

De ennem is kell, amit nem értem, miért nincs ingyen. Van, aki nem tud enni sem, nemhogy tampont venni. Élelmiszerszegénység.

De olyan is van, aki sokadjára sem fogja fel, hogy miről beszélek, és csak ismételgeti ugyanazokat a butaságokat, amiket előtte. Értelmi szegénység.

2023. jún. 29. 19:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!