Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintem Zelenszkij lassan,...

Szerintem Zelenszkij lassan, de biztosan olyan lesz, mint Putyin. Jól gondolom szerintetek?

Figyelt kérdés
Mindkét korrupt politikus bűnözőnek lejárt már az elnöki ciklusa, de trükköznek különböző módokon, hogy még tovább hatalmon maradjanak, miközben kicsinálják az ellenfeleiket és kíméletlenül háborúba küldik a népeiket

jún. 30. 14:51
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/228 anonim ***** válasza:
100%
pombénél még a plüssállatok is felkötötték magukat mint a 67es válaszoló általi videóban :D amilyen félkegyelmű
júl. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/228 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

Pombe, ha észre vennéd magadat, láthatnád, hogy akár 4-en is lepontoznak téged.


Írkáld szorgalmasan a dühöngéseidet, előbb - utóbb az egy, vagy nulla csillagot is elérheted, és benned meg is van a "tehetség" ehhez :D

júl. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/228 anonim ***** válasza:
100%
próbáljuk ki
júl. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/228 Pombe ***** válasza:
0%

"Pombe, ha észre vennéd magadat, láthatnád, hogy akár 4-en is lepontoznak téged."


Négy Putyinrajongó! Na és? És ezzel most mit akarsz mondani?


Gratula! Imádjátok a gyerek és nőgyilkosokat. Ez eddig is tudható volt, sőt, soha nem is vitattátok ezt az állításomat.


"Írkáld szorgalmasan a dühöngéseidet"


Hol is dühöngtem? Ha rámutatnál... :)


Elhiszem, hogy a környezetedben mást nem látsz, csak dühöngést, ott abban a puha falú szobádban, így képtelen vagy azonosítani más emberi megnyilvánulásokat, de hidd el, a szobán túl léteznek másféle emberek is.


"előbb - utóbb az egy, vagy nulla csillagot is elérheted, és benned meg is van a "tehetség" ehhez :D"


Jújjj, de el vagyok keseredve... :D


Ezt nem magamnak köszönhetem, hanem nektek! Ti nulláztok értelmes vita helyett. Ha hiszed, ha nem, én magamat nem nullázom, kis agyalágyult fideszes. Ezt te csinálod, te gyerek és nőgyilkosimádó.


És reménykedsz abban, hogy ezt nem vágom a képedbe, csak azért, mert nullázol. Nem! Nem úszod meg...


Te gyerek, és nőgyilkosimádó! Ez vagy! Akármennyit nullázol, ez a bélyeg nem rajtam van, hanem rajtad.


#71: "pombénél még a plüssállatok is felkötötték magukat mint a 67es válaszoló általi videóban :D amilyen félkegyelmű"


Júúúj, de szellemes! Meddig gondolkodtatok ezen? :D - a Putyinimádó szektátok közösen világra vajúdott gyümölcse ez? Fejtsd már ki, hogy miért is vagyok ostoba? Mert kb. eddig annyi érved volt ezzel kapcsolatban, mint egy plüssállatnak. Sőt! Mint egy egész rakatnak.


#73: "próbáljuk ki"


Erre gerjedsz???


[link]

"...a MedStom nevű óriás orvosi ellátó cég vezetőjét találták holtan feleségével, Galinával és 10 és 4 éves kisfiukkal együtt, több millió dolláros lakásukban, az oroszországi Nyizsni Novgorodban. Mind a négyükön szúrt sebek voltak"


A sok agyatlanság helyett nem lehetne világosan kifejtenetek (már négyen vagytok rá, és még mindig nem megy), hogy miért kellene nekem Putyint gerincesnek és intelligensnek tartanom? És ti hogy vagytok képesek belenézni a tükörbe? - még ezt sem tisztáztátok. :D


Elhiszem, hogy köztetek értelmes vitának számít az állandó hülyézés, de ezt a dialektust csak ti értitek, én nem. Mi lenne, ha legalább egy válaszotokba a személyeskedés mellett sikerülne legalább egy olyan mondatot fűzni, ami a kiírt @Kérdésről szólna, és választ az én előbbi kérdéseimre?

júl. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/228 anonim ***** válasza:
100%
van egy ismerősöm aki pszichológus, szerintem komoly tanulmányt írhatna rólad.
júl. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/228 Pombe ***** válasza:
0%

"van egy ismerősöm aki pszichológus, szerintem komoly tanulmányt írhatna rólad."


Pontosan mire gondolsz? Hogy utálom az olyanokat, akik nőket és gyerekeket gyilkolnak?


Hogy itt vagy te, akitől 6 oldala kérdezem, hogy miért nem tartod Putyint nő és gyerekgyilkosnak? Vagy annak tartod, csak nem zavar? Vagy nem is igaz a te adataid szerint? Vagy mi????


Nézd! Hiába erőlködsz, ha mi így ketten elmegyünk az ismerősödhöz (hacsak már miattad nem ő is pszichoterápiára jár) ezzel a topikkal, roppant nehezen tudom elképzelni, hogy nem téged tart ott kivizsgálásra.


Megmondanád, hogy miért kellene engem bármiért is nem normálisként kezelni?


Alátámasztottam adatokkal a véleményemet?


Igen! Igen alaposan.


Írtátok, hogy azok hamisak ezért és azért???


Nem!


Kérdeztem, hogy egy saját honfitársait, politikai ellenfeleit gyilkoló embert (csak 2 év alatt 40-45 orosz embert ölt meg ) hogy lehet intelligensnek és gerincesnek tartani? Aki három saját országa által is aláírt nemzetközi szerződést rúgott fel lazán, aki totálisan lábbal tiporja országában a sajtó-, és véleményszabadságot...stb.


Miért tekinted a pszichózis jelének, ha ezt megkérdezem?


Nem inkább az a pszichikai trauma jele, ha erre az illető semmiféle választ nem adva, csak dühöng és a kérdés feltevőjét állandóan hülyézi?


Komolyan azt hiszed, hogy ezzel nem téged tartanak inkább benn a pszichoterápiás Klinikán?


Akkor mondd el legalább azt, hogy mit tartanál te a részemről normális viselkedésnek itt?


Ne kérdezzek semmit? Ne szapuljam Putyint, és ismerjem el, hogy Zelenszkij ugyanolyan gazember? Vagy Zelenszkij a gazember, és Putyin nem?


Egyáltalán te milyen álláspontot képviselsz, aminek tükrében az enyém számodra ostobaságként kezelendő?

júl. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/228 Pombe ***** válasza:
0%

"van egy ismerősöm aki pszichológus, szerintem komoly tanulmányt írhatna rólad."


Nincs ilyen ismerősöd, ne hazudj. Már rég előhozakodtál volna vele, csak fáradt poénkét éppen most jutott eszedbe. De akkor add meg a számát, elérhetőségét... Lássuk, mennyire vagy őszinte ember! :D


Egy másik topikban már írt valaki a #49-ben a hozzád hasonlóakról egy tömör és jól summázó véleményt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__..


#49: "Tetvedék vatnikoknak fáj az igazság"


Mondjuk én a "tetvedéket" kihagynám, de nagyjából tényleg ezt csináljátok. Vita nincs, cáfoló adatok, linkek, szakértői levezetések részetekről egy deka nincs, és a legbetegebb az egészben, hogy ti ezt normálisnak is tartjátok, és aki adatokkal, tényekkel előrukkol, hogy alátámassza az állításait, annak kellene szerintetek pszichológushoz menni...


Furcsa! Tudod, egy bírósági tárgyaláson sem az nyeri a pert, aki a szemben álló felek közül a másikat minél nagyobb habzásfokozatra állított szájjal gyalázza. Eskü, ez így van! :) - ha van neked egy szintén nem létező bíró ismerősöd, akkor meg fogja erősíteni ezt az állításom... :D

júl. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/228 Jeffrey Spender ***** válasza:

Oroszországban már akkor dúlt a maffia, az oligarchia, a fekete, és a fegyverkereskedelem, amikor még Putyin sehol nem volt.


Tegyük fel, Putyin meghalt volna 2012-ben, vagy 2020-ben, de attól még továbbra is sajnos megtörténtek volna az olyan jellegű gyilkosságok, mint amikről hírt adtál, akkor is Putyint üvöltöznéd ?

júl. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/228 Pombe ***** válasza:
0%

Wow!


Vissza tudunk térni a normál vita szintjére?


Jeffrey! Nem! Ilyen mennyiségű gyilkosság azelőtt nem volt:

[link]


Már Jelcin után sem az orosz maffia gyilkolt, hanem Putyin!


[link]

júl. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/228 Pombe ***** válasza:
júl. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!