Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintem Zelenszkij lassan,...

Szerintem Zelenszkij lassan, de biztosan olyan lesz, mint Putyin. Jól gondolom szerintetek?

Figyelt kérdés
Mindkét korrupt politikus bűnözőnek lejárt már az elnöki ciklusa, de trükköznek különböző módokon, hogy még tovább hatalmon maradjanak, miközben kicsinálják az ellenfeleiket és kíméletlenül háborúba küldik a népeiket

jún. 30. 14:51
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/228 veszettkecske ***** válasza:
100%

pombe, Te is benyeled ezt a:


-orosz vs ukrán || amerika

-biden vs trump

-orbán vs mitoménki ...stb


:D


meg vagyunk osztva, és megy a cirkusz is rendesen úgy-e?

mi meg fizetjük az előadást ami kibszott sz4r :D

de bárhogy is, mindet közös érdek vezérli...

júl. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/228 Pombe ***** válasza:
0%

"Jól látom, hogy Pombe nem tud leírni egyetlen mondatot anélkül, hogy ne a Fideszről hőbölögne ? :D"


Hőbölögne? A szektátokban a Putyinnak öltözött papotok a misét is töri?


Jól látom, hogy semelyikőtök se tud mással foglalkozni, csak velem? :D


Szóval Putyin mellett találtatok magatoknak egy másik ....?


Bocsika, már másé a szívem... ne erőlködjetek. Esetleg a témához is hozzászólnátok a nekem küldött szerelmes líráitok helyett?


#57: "Nem gondoltál arra, hogy felkeress egy szakembert ?"


Hát, a te terapeutádat ne ajánld... Nézz magadra, mi lett belőled! :D


Még azt az egyszerű magyar mondatot se tudod megérteni, hogy nekem az fideszes, aki fideszesként viselkedik. Nem bonyolult! Áthívod a szomszédból a 8 éves Pistikét, és elolvassa az előbbi egyszerű mondatot, és elmagyarázza neked (jobb ha figyelmezteted előtte, hogy szerinted a hőbörög az valójában hőbölög ...). Ha fél órán belül sikerül megértened őt, akkor nem fog felszámolni plusz még egy 50-est, de mind a ketten tudjuk, hogy ebben reálisan nem reménykedhetünk, figyelembe véve hogy a szellemi teljesítményed eredményének jellemzésekor a kapacitás szó értelmét veszti.

júl. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/228 Pombe ***** válasza:
0%

#61: "pombe, Te is benyeled ezt a:"


Nem célom semmit se benyelni, ezért tájékozódom. Mondjuk kissé gyanús, hogy az egész EU azt nyeli be, amit én, és kissé meglepő, hogy pont te vagy az ász, aki okosabb minden EU-ban élő szakértőnél, de nem lehetetlen. Csak annyit kell tenned, hogy érvelsz, és nem hitet árulsz, mint az eddigi vitapartnereim. Ilyen egyszerű! :)


A #13-tól kezdődően sok adatot és történelmi tényt beszúrtam. Ez alapján úgy vélem, hogy a vitapartnereimnek nincsen igazuk.


Szívesen vettem volna a részükről egy építő jellegű vitát, de egy deka érvük se volt ezek ellen. Helyette állandóan zaklattak az udvarlásukkal (ezt csinálták ált. suliban is - ha tetszett nekik egy csaj, akkor húzogatták a copfját).


No, de itt vagy te, akinek az agya köbcentiben remélhetőleg meghaladja az eddigi vitapartnerem mogyorónyi agyát (gyanítom, hogy kettőjükét összeadva is az őket megismerő idelátogató idegen lények csak a mókust tartanák a Föld legintelligensebb lényének).


Te velük értesz egyet. Kifejtenéd a miértet?


Végre lennél te itt az egyetlen, aki értékelhető választ tudna adni az #55-re? Vélhetőleg azt is tudod, hogy a "Hőbölög" szót hogyan kell helyesen leírni...


Putyin jogosan dobálja ki a honfitársait az ablakon? Jogosan öli meg késsel a feleségüket, és gyerekeiket? Gerinces Putyin, hogy azt a három nemzetközi egyezményt lazán felrúgta, amit pedig Oroszország aláírt? - persze e több is van, de csak ennyit említettem... és így tovább.


Rém egyszerű kérdések! Nagyon bízom benned, hogy konkrétumokra konkrétumokat (linkek, doksik, kiértékelés...stb) látok tőled, és nem hittérítést.

júl. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/228 Pombe ***** válasza:
0%

Magamtól: "Végre lennél te itt az egyetlen, aki értékelhető választ tudna adni az #55-re?"


Arra is, de jobb lenne inkább az #52-re elsősorban. :)

júl. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/228 Pombe ***** válasza:
0%

#57: "Nem gondoltál arra, hogy felkeress egy szakembert ?"


Azért menjünk el együtt egy ilyenhez.. :)


Ő felteszi a kérdést mind a kettőnknek, hogy őn intelligens és gerinces embernek tartja Puytint, aki az orosz honfitársait tizessével gyilkolja, és a feleségeket és a gyerekeiket is?


Én azt fogom mondani, hogy nem.


Szerintem erre a szakember erre be fogja pipálni a normális feliratú négyzetet.


Erre te...


Hát kérem... izé... Ugye ott van az Iraki háború, meg rohadt Amerika,.... és vég nélkül nyomod.


Szerintem te maradsz ott hosszabb kivizsgálásra... :D

júl. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/228 Jeffrey Spender ***** válasza:
87%
Pombe, gépelj le gyorsan még egy olyan kétoldalnyi betűlevest, úgysem olvassa el senki, ellenben röhögünk egy jót a dührohaimaidon :D
júl. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/228 anonim ***** válasza:
100%

#66 Ez konkrétan így van. Meglátom a nevét, beleolvasok pár szót és röhögök majd tovább görgetem. Pombe az egyike azoknak akikről Orbán is beszélt, hoyg majd gondoskodnak a szórakoztatásunkról. De ez inkább már olyan mint amiről Ford Fairlane is mondta: olyan mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas. :)

https://www.youtube.com/watch?v=w72Ivqj5W6g

júl. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/228 Pombe ***** válasza:
0%

#66: "ellenben röhögünk egy jót a dührohaimaidon :D"


Annál nem hiszem, hogy jobban, mint én rajtatok! Egyébként itt a környéken már szórom szét a beírásod, és már senki nem néz szituációs komédiákat a TV-ben, és könyörögnek a folytatásért (szerencsére te pont jó vagy csörgősipkásnak ehhez, már pénzt is keresek rajtad). A Comedy Central könyörög, hogy adjam ki a neved, de eszem ágában sincs kiadni a birkámat, amit én nyírok meg állandóan...


Amúgy te gyúrsz erre az elképesztő ostobaságra, amit képviselsz? Magadtól nem lehetsz ennyire hülye, ezt valakitől tanulod folyamatosan. Kollokválsz is idiótaságból? :D


A mestered a #67-es?


Most komolyan azt hiszed, hogy szellemességben nem nyomlak le fél kézzel is? :D - amúgy ez nem nagy dicsőség egy imbecillissel szemben... :DDD

júl. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/228 Pombe ***** válasza:
0%

@61


És az elmebeteg, még be is ismeri, hogy vitaképtelen: :DDD - szakadok a röhögéstől... Na látod? Erről beszéltem...


#67: "Meglátom a nevét, beleolvasok pár szót és röhögök majd tovább görgetem."


Sok ostobát láttam már, de ez a kettő minden alsó szintet ver... Azt hiszik, hogy ha a jól kiemelik azokat az emberi hibáikat, amiket mindenki megvetően lenéz, azzal verhetik büszkén a mellüket...


Csodálkozol ezek után, hogy ez a kettő imádja azt a Putyint, aki orosz nőket és gyerekeket gyilkol??? :)


És íme, az idiótaság kiváló nyoma:

#67: "Pombe az egyike azoknak akikről Orbán is beszélt, hoyg majd gondoskodnak..."


Állandóan azon nyekeregtek, hogy ne fidszezzem őket... :DDD


Ezt a kettőt feltétlenül le kell foglalnom. Annyira hülyék, hogy az fergetegesen szórakoztató... :D

júl. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/228 Pombe ***** válasza:
0%

Áruljátok már el ti ketten!


Azért ugye ti ketten nem magatoknak vásároltok be? Feltételezem, felügyelet azért van mellettetek. Az eddigiek alapján nyilvánvalóan az önálló éltre alkalmatlanok vagytok. :D

júl. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!