Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintem Zelenszkij lassan,...

Szerintem Zelenszkij lassan, de biztosan olyan lesz, mint Putyin. Jól gondolom szerintetek?

Figyelt kérdés
Mindkét korrupt politikus bűnözőnek lejárt már az elnöki ciklusa, de trükköznek különböző módokon, hogy még tovább hatalmon maradjanak, miközben kicsinálják az ellenfeleiket és kíméletlenül háborúba küldik a népeiket

jún. 30. 14:51
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/228 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

Magyarország nyíltan felvállalva azért szavazott úgy, mert Erdogán ezt adta parancsba Orbánnak.


Erdogán az meg hova tartozik ? :)


Tudod, hogy Mi Törökország, és mi Magyarország világpolitikai súlya ?

júl. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/228 Pombe ***** válasza:
0%

Szóval!


Putyin a saját honfitársait tizessével gyilkolja (és ezt Jelcin után folyamatosan tette), köztük feleséget, gyerekeket. A sajtószabadságot, és a véleménynyilvánítást lábbal tiporja, és a politikai ellenfeleit Északi sarkkörhöz közeli börtönökben sanyargatja, olykor halálra is... stbstb.


Ez az #1-es véleménye:


"Sem agyat, sem gerincet, sem képességeket nem tud hozzá növeszteni magában Zelenszkij, hogy olyan lehessen, mint Putyin. Putyint nem kell szeretni, nem kell vele egyetérteni, de Putyin egy igen tanult, nagyon képzett és intelligens ember, aki a saját országát nagyon jól képviseli."


Megtudhatnám végre tőletek, hogy mi az az indok, ami miatt ezen szörnyű gyilkosságok felett nekem egy rálegyintéssel kellene átlépni?


Miért is nem vagytok szörnyetegek?


Miért is kellene egy a saját hazájában is tömeggyilkosságokat elkövető embert megtisztelnem olyan szavakkal, hogy intelligens, meg gerinces???


Miért kellene nekem ennek a sorozatgyilkosnak egy szavát is komolyan vennem? Amikor feketén fehéren bizonyítható, hogy hazudott a 14000 orosz polgári áldozattal kapcsolatban is? Aki sorra szegi meg az Oroszország által aláírt nemzetközi szerződéseket?


Miért is vagyok én troll, meg buta, amiért iszonyodom egy olyan embertől, aki hazudik, bármikor megszegi a szavát, és késsel ölet meg nőket és gyerekeket Oroszországban?


Vagy ezek mind nem tények? Nem lehetett ezeket mind igazolni akár ebben a topikban is???


Mikor hallok már erről, ezekről egy épkézláb dedukciót?

júl. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/228 anonim ***** válasza:
63%

"Fideszeske, nemde? :D"

ezzel azért jól bizonyítod hogy egy retardált vagy akinél csak a fideszezés megy :D rakás szerencsétlenség vagy :D

júl. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/228 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

Jól látom, hogy Pombe nem tud leírni egyetlen mondatot anélkül, hogy ne a Fideszről hőbölögne ? :D


Miért nem tud elvonatkoztatni a Fidesztől ?


Ha sok a szúnyog, azért is a Fidesz a hibás ?

júl. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/228 Pombe ***** válasza:
0%

Ejnye gyerekek! :)


Mint említettem, nekem mindenki Fideszes, aki fidesz eszméket szajkóz. Ami hápog és úgy jár, mint egy kacsa, az kacsa. Nálam a fideszes szó nem pártot, hanem egy bizonyos fajta konfabuláló embert jelent, és nem azt a fajtát, akiről azt tervezem, hogy majd felnézek rá.


A véleményem rólatok eufemisztikusan összefoglalva az, hogy fideszesek vagytok, és ez mind összefoglalja ugyanazt a mocskot amit rám zúdítotok érvelés helyett, és még annál többet is... :D


Na! Fideszesek...


Látom megint nem sikerült építő jellegű vitába bonyolódni. Amúgy ti reggel tényleg bele tudtok nézni a tükörbe, amikor az emberi nem alját képviselő Putyinnal a fejetekben keltek? Amikor a Playboyt lapozgatjátok, ott is minden fényképről Putyin mosolyog rátok kéjesen, nagy mellekkel? Ácsi! Az nem ő! Az csak a ti fantáziátok terméke... :D


Az #55-ben nem fideszelek, úgyhogy arra lehetne habzó száj nélkül válaszolni... Még mindig nem megy?


Amúgy jeleztem, hogy ezt az értelmetlen vitát befejezném, de viszketett az #53-snak valami, és nem bírta megállni...


Döntsétek már el, hogy gyűlöltök, vagy szerelmesek vagytok belém? :D


Mint az éretlen tacskók ált. suli elején... Tetszik a csaj, tehát jól meghúzom a copfját. :D


Tehát? Válasz az #55-re? :D (6 oldal legyártása után sem sikerült a világ legegyszerűbb kérdéseire egy értékelhető választ adnotok)

júl. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/228 anonim ***** válasza:
100%

"Na! Fideszesek..."

minden mondatában ott van hogy fidesz :D

bolond :D

júl. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/228 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

" nekem mindenki Fideszes "


Nehéz lehet így az életed.


Nem gondoltál arra, hogy felkeress egy szakembert ?

júl. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/228 anonim ***** válasza:
100%
57: aki szóközként használja a fideszt annak már mindegy
júl. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/228 anonim ***** válasza:
100%

#57 "Nem gondoltál arra, hogy felkeress egy szakembert ?"

Egy fideszest? Minek?

Hiszen neki mindenki fideszes, ő maga mondta. :)

júl. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/228 anonim ***** válasza:
100%
pombének nem csak a szobájában hanem a fejében is fideszesek vannak
júl. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!