Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintem Zelenszkij lassan,...

Szerintem Zelenszkij lassan, de biztosan olyan lesz, mint Putyin. Jól gondolom szerintetek?

Figyelt kérdés
Mindkét korrupt politikus bűnözőnek lejárt már az elnöki ciklusa, de trükköznek különböző módokon, hogy még tovább hatalmon maradjanak, miközben kicsinálják az ellenfeleiket és kíméletlenül háborúba küldik a népeiket

jún. 30. 14:51
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
 151/228 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

Pombe, te Mi a francot kívánsz azzal elérni, hogy bizonygatod, hogy már több száz éve is volt Ukrajna, meg ukrán nép, akkor is, amikor valójában nem ?


150 éve is hadakozott az orosz, és az ukrán, és akkor Hol volt Putyin ?


És a klasszikus orosz - ukrán konfliktuson kívül a lengyelek, és az ukránok sem szívlelik egymást, akkor a románoknak, és az ukránoknak is vannak konfliktusaik, és végül velünk is haragosak.


Pl. Lwów lengyel város volt, és mégis népirtás után ukrán lett belőle.


Te tényleg egy elmeháborodott vagy, hogy lapozgatod a Playboy magazint, és a nők helyett Putyin néz rád.


Te kábé ilyen szellemi szinten vagy.


Vagy az általad írt program szar, vagy a te személyiséged sérült, de rendkívül súlyosan.


És az a baj, hogy egy normális világban a zártosztályon feküdnél / ücsörögnél, nem pedig szabadlábon az interneten üvöltöznél.



Amúgy Mi alapján jelented ki, hogy amit te írkálsz, az a nagybetűs, kinyilatkoztatott, és megkérdőjelezhetetlen Igazság ?


Messiás-komplexusban is szenvedsz, szemmel láthatóan ? :)

júl. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/228 veszettkecske ***** válasza:
100%
Pombe! Az érvelési képességedet, és logikádat ismerve, Te meg a programozás olyan távol álltok egymástól mint gyakorló csendőr f4sza a darumadár v4lagától. A csetdzsípíti... kb az megy Neked...
júl. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/228 Pombe ***** válasza:
0%

"Te tényleg egy elmeháborodott vagy, hogy lapozgatod a Playboy magazint, és a nők helyett Putyin néz rád."


Nem az az elmeháborodott, aki a fasiszta Putyint reklámozza, és egy lerohant népet szeretne láncok között látni? Ennyit fordult a világ? Amúgy de szánalmas... Ezt én írtam rólatok. Arról volt szó, hogy undorító dolog másolgatni, nem??? :D


"Messiás-komplexusban is szenvedsz, szemmel láthatóan ? :)"


Ez igaz. Miért kellene szégyellni ezt?


Ezt a cikket Ungváry Krisztián, történész, egyetemi oktató, az MTA doktora írta.


[link]


Idézve a végéről: "Az ukrán és az orosz szélsőjobb összehasonlítása viszont éppenséggel annak ellenkezőjét bizonyítja, mint amit a magyar kormány szavazóival elhitetni kíván. Még szerencse, hogy az Európai Unión, illetve a NATO-n belül csak egy olyan tagállam van, amelyik még most, egy népirtásba torkolló háború napjaiban is képes arra, hogy az orosz dezinformáció termékeit terjessze. Az azonban, hogy ez épp Magyarország, számunkra nemzeti szégyen."


Abszolút egyetértek. Nemzeti szégyen, hogy a hozzád hasonlóak, Jeffrey, elterjedtek 40%-50%-ban hazánkban, és ami tőlem telik, teszek ellene, hogy ne kelljen szégyellnem a magyarságomat.


[link]

Idézve: "A náci Németország példája kísérti Európát..." - a hozzád hasonlóak miatt.

júl. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/228 veszettkecske ***** válasza:
100%

142 Pombe #:


Most komolyan, erre mit reagáljak?

kellemetlen tud lenni a korai menopauza...:D

júl. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/228 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

" Nem az az elmeháborodott, aki a fasiszta Putyint reklámozza, és egy lerohant népet szeretne láncok között látni? Ennyit fordult a világ? Amúgy de szánalmas... Ezt én írtam rólatok. Arról volt szó, hogy undorító dolog másolgatni, nem??? :D "



Te most tényleg ilyen korlátolt vagy ?


Nem először, és nem utoljára, de máshol, és sokak leírták, hogy már a Cári Oroszországban, olyan 1720-ban sorozatban hozták a nyelvi, vallásjogi, és kulturális törvényeket, rendeleket, és tiltásokat ?


1720-ban Hol a faszba volt Putyin ?


Te miért Putyinra szűkíted az egészet, és közben meg egyszer ignorálod, hogy Mi volt a 20 / 19 / 18. századokban, másszor meg azzal jössz, hogy Ukrajna több száz éves ?



" Ez igaz. Miért kellene szégyellni ezt? "


A Messiás-komplexus az vagy a Bipoláris zavar, vagy a Skizofrénia egyik tünete. Ha szerinted nincs szégyellnivaló a bipoláris zavaron, meg a skizofrénián, akkor fölöslegesek is a továbbiak.

júl. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/228 Pombe ***** válasza:
0%

"kellemetlen tud lenni a korai menopauza...:D"


Vegyük már egy kissé komolyra...


Oroszország hadüzenet nélkül lerohant egy másik országot, aminek szuverenitását korábban több aláírt szerződésben elismerte. Tényleg városokat rombol le porig, és tényleg gyilkolják a civil lakosságot. Putyinra a hágai Nemzetközi bíróság az Ukrajnában elkövetett háborús bűnök miatt elfogatóparancsot adott ki.


Te tényleg nem tartod iszonyúan beteg dolognak, hogy te a lerohanónak drukkolsz??? Tényleg azt tartod a propagandistának, aki igazolja, hogy a szabadságáért küzdő leigázandó ország népe totálisan ártatlan, és az oroszoknak az égvilágon semmit se ártottak?


Nem veszed észre, hogy egy szörnyeteg mellett állsz ki??? Egy kicsit se vagy hajlandó kritikusan szemlélni a saját elveidet, hogy hátha tényleg rossz oldalon ragadtál le?


16 oldala próbálok rájönni, hogy a hozzád hasonlók, hogy tudtak az embertelenség ilyen mély szintjére süllyedni.


Kérdeztem tőled okokat, hogy miért tartod igazságosnak Ukrajna lerohanását, és eddig annyit tudtál kinyögni, hogy Ukrajna mesterséges ország, és a kultúrájának leírása egy SMS-ben leírható...


14-15 OLDALA NEM TUDSZ MÁS ÉRVET FELHOZNI arra, hogy Ukrajna miért érdemli meg a pusztulást és Oroszországba való kötelező betagozódását.


Figyuszka! Próbálj már meg végre egyszer férfiként viselkedni, bár úgy tűnik, a menopauza mechanizmusát jobban ismered hímsoviniszta suttyóként, mint azt, hogy egy vitában hogyan kellene férfiasan viselkedni! Ha hiszed, ha nem, sok nő ezt nálad sokkal meggyőzőbben prezentálja a vitákban.


Konkretizálj!


1.

Szerinted Oroszország jogosan és igazságosan rohanta le hadüzenet nélkül Ukrajnát (igen/nem)


2.

Az Ukránok bűnösök, hogy védik az országukat, ami nem is az övék (igen/nem)


3.

Oroszország nem tehet arról, hogy a bűnös módon ellenálló Ukránok miatt civilek, ukrán és orosz katonák halnak meg. Sőt! Ezért Ukrajna a hibás! (igen/nem)


4.

Oroszország jogosan rúghatta fel a Helsinki záróokmányt, a Budapesti memorandumot, az Orosz–ukrán barátsági szerződést, és alanyi jogon jár neki a jog, hogy ezt a felrúgást megteheti előzetes egyeztetések és tárgyalások nélkül.(igen/nem)


Most csak eddig!


Konkrét válaszokat kérek! Igen, nem! Ilyen egyszerű. Hozzáírhatod az indoklást, de kezd az igen, vagy nem szavakkal.


Megmondjam mi fog történni??? Csúsztatni fogsz, mismásolni, mellébeszélni, de nem lesz egy konkrét nem és egy konkrét igen se... :(

júl. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/228 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

Pombe, ha nem töltötted volna hibernációban az elmúlt 10 évet, akkor tudhatnád, hogy háború az 2014 óta van.


2014-ben az ukránok, és a Nyugati szponzoraik borították ki a bilit.


Maga a BBC is beszámolt arról, hogy a Csornyij Korpusz, a Fekete Hadtest nevezetű ukrán szélsőjobboldali, és neonáci magánhadsereg oroszlánrészt vállalt az egész szartenger kiömlésében.


Az orosz politika ott hibázott, de igen hatalmasat, hogy 2015-ben nem lépett ezeknek a trógereknek a nyakára, ellenben az időmúlás nyomán hagyta ezeket elburjánozni.



https://www.youtube.com/watch?v=qe-q1DFbYwo&ab_channel=BBCNews



A Budapesti Memorandummal az a baj, hogy az nem csak a nyílt katonai / háborús műveletet tilalmazza, hanem a politikai, és gazdasági befolyásolást.


Ukrajna az soha nem volt szuverén, vagy orosz, vagy nyugati oligarchák adták az elnököket. Zelenszkij színrelépésével látványosan zuhant, mert ő egy szórakoztatóipari nímand volt, és mégis elnök lett belőle.


Zelenszkijtől pályaidegen a politika, nincs semmilyen önálló gondolata, és cselekedete, ő csak végrehajtja, amit mondanak. Ő ékes példája annak, hogy egy báb, és maga Ukrajna az egy süket-néma felszolgálólány, akivel azt művel a konyhában az USA, amit jónak lát.


Vagy golyófogónak használják.



Amikor egyik oldalon fekete zászlót bontanak, Schwarze Sonne-val, a másik oldalon vörös zászlót, sarló - kalapáccsal, és Kalasnyikovok, meg RPG-k vannak az összegyűlt népnél, nehéz is tárgyalni.


Ha mindenki olyan idealista, és rózsaszín lenne, mint te, akkor sehol nem lenne háború a világban.


De te teljesen el vagy szakadva a valóságtól.

júl. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/228 anonim ***** válasza:
100%

pombe, találtam rólad egy képet:

[link]

júl. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/228 Pombe ***** válasza:
0%

#152: "Az érvelési képességedet, és logikádat ismerve..."


Azt ismered, de a cáfolatait jól rejtegeted… :D


Egy pl. a rossz logikámra? Idézet, és levezetés... Jaaa, hogy az nem lesz?


#152: "Te meg a programozás olyan távol álltok egymástól mint..."


Gondolod? Szerintem te az összes ismereteidet csak Putyin végbelének környékéről csipegeted össze, de tegyünk egy próbát.


Akkor lökj ide nekem egy egyszerű pszeudokódot a buborékrendezésre, de egy olyat, ami csak numerikus értékeket kezel, és a pozitív 100 és 200 közötti racionális számok halmazát. Egy ilyen programozótudósnak ez nem lehet probléma. Használhatod a csetdzsípítit is... :D


Amúgy mennyibe kerül manapság a plasztikai sebészet? Nem csak súlytalan, de semmilyen ember nem létezik ekkora arccal. :D


#152: "mint gyakorló csendőr f4sza a darumadár v4lagától."


Te ezt a baromságot hány óra alatt vajúdtad világra? Miben különbözik a gyakorló és nem gyakorló csendőr viszonya a darumadár-popsijával? És mi van, ha egy gyakorló, avagy nem gyakorló csendőr elkap egy darumadarat? Akkor sincs hozzá közel az izéje? Imádom, amikor egy velejéig hülye megpróbál szellemes lenni... Mintha egy krónikus székrekedéses embert látnék erőlködni... :D


Egyáltalán mi a francért hoztad össze a darumadarat a csendőrrel?


Láttál már képet a csendőrökről?

[link]


Tudom, hogy löveted sincs mi a különbség a darumadár és a hímivarú házi tyúk kakastolla között, de hidd el nekem, hogy ezen a képen a fejfedőkön az utóbbi tollai vannak, és nem darutollak.


Szerintem nem is olyan nagy az Isten állatkertje. Igazándiból nem sokkal nagyobb, mint te... :D

júl. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/228 Pombe ***** válasza:
0%

#158: " pombe, találtam rólad egy képet: [link] "


Most komolyan! Ennyi telik a szürkeállományodtól? Én is hülyének nézlek, és ezt alátámasztás nélkül ilyen pitiáner módon propagálnám? Ki nem talál ilyen képeket az Interneten a másik sértegetésére? Én pl. ilyennek látlak:

[link]


És ha megkérnek arra, hogy vágj le egy faágat, akkor ennyi telik tőled:

[link]


Veled szemben azonban nekem tények is vannak a kezemben, amikor a te selejtes neuronjaid müködésképtelenségét kell alátámasztanom.


Íme, tőled! :D


Jeffrey Spender(#105): "Vagy nem értesz angolul, vagy eleve hülyeséget vettél át... Nem tudsz angolul, nemhogy szöveget értelmezni"


És amivel "bizonyítod":

Jeffrey Spender(#105): "Kihangsúlyozni a MAY szócskát, ami a Talánt jelenti."


:DDD - kész... gurulni kell... :DDD


Na! Hidd el, hogy ez ezerszer röhejesebb fricska rólad, mint amit te találtál, ráadásul le se tagadhatod, hogy ez csakis és csakis rólad szól, mivel ez a te szellemi teljesítményed nóniusza. :DDD


Mindennek tetejében ezt akkor arccal írod, hogy mögötte egy topless női napozót lehetne üzemeltetni.


Na, ezek után tényleg ide illik egy ilyesmi (csak az Ernest Scribbler nevet kell helyesen kiejtened, Jeffrey Spender-nek). :D

https://www.youtube.com/watch?v=AzZeiUPT5O0

júl. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!