Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintem Zelenszkij lassan,...

Szerintem Zelenszkij lassan, de biztosan olyan lesz, mint Putyin. Jól gondolom szerintetek?

Figyelt kérdés
Mindkét korrupt politikus bűnözőnek lejárt már az elnöki ciklusa, de trükköznek különböző módokon, hogy még tovább hatalmon maradjanak, miközben kicsinálják az ellenfeleiket és kíméletlenül háborúba küldik a népeiket

jún. 30. 14:51
 191/228 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

Pombe



Ukrajnának világéletében orosz oligarchái, illetve Nyugatról kinevezett Megasztár szökevény elnökei voltak.


Ebben mi a különös ?


Mivel jobb egy Megasztáros bohóc elnöknek, mint egy orosz oligarcha ?



https://www.youtube.com/watch?v=KqkcjdlKXlg&ab_channel=%D0%A..



Kapaszkodj meg, olyan is volt, hogy Zelenszkij a Rosszija 1-en komédiázott. Pont 2013 Újévében.


https://www.youtube.com/watch?v=yfGX50n9TAA&ab_channel=Natali



Akkor még a Vlagyimir Alekszandrovics Zelenszkij néven.


Mi van, ha Zelenszkij nem is a Nyugat embere, hanem egy orosz asset, aki csak további károkat okoz az egész kócerájnak ?



Zelenszkij egy gyurmaként formálható, gyenge kisember, ő is csak elszenvedi a történelmet.


Neki soha semmi fölött nem volt, nincs, és nem is lesz hatalma, még abba sincs beleszólása, hogy aznapra milyen ruhát vegyen fel.

júl. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/228 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

Pombe



Hogyan jön ide Grúzia ?


Áruld már el, Te személy szerint miért szeretnéd annyira Ukrajnát, és Grúziát az Európai Unióban látni ?


Ukrán, vagy grúz vér csörgedezik benned ?


Vagy mi ?


Törökországot miért nem veszik fel az Európai Unióba, miközben egy háború nélkül is lepusztult Ukrajnát meg gyorsítva akarták, már 2013-ban ?



Szokás szerint megfeledkezel, hogy a Kaukázus az világéletében egy lőporos hordó volt.


Nem csak a Szovjetunió feloszlatását kísérte végig a helyi háborúk sorozata, hanem mindmáig tartanak, és már a Szovjetunió előtt is jóval ment a kisnépek, és nemzetiségek egymással szembeni utálkozása


A Kaukázusban utálják egymást az azeriak és az örmények, az oszétok és a grúzok, sok más egymást utáló nép van, és olyan is van, az adott országon belül több táborra oszlik meg az adott ország.


A jelenkorban már 1988 óta megy ott a háború, és népirtás, tehát még meg sem várták a Szovjetunió feloszlatását.


És végül a földrajzi realitások, a Kaukázus egy saját önálló régió, a Fekete-tenger, és a Kaszpi-tenger között, és ott van még Törökország is, a térség fő rosszfiúja ...

júl. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/228 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

Újabb infó Zelenszkijről:



[link]


[link]



2012. január - február orosz lap



Zelenszkij egy orosz komédiásból lett ukrán elnök, nincs mit szépíteni.

júl. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/228 Pombe ***** válasza:
0%

"Zelenszkij egy gyurmaként formálható, gyenge kisember, ő is csak elszenvedi a történelmet."


Jó. Legyen egy akármilyen idióta. De a vitánk nem erről szól, hanem arról, hogy emiatt Oroszország letámadhatta-e volna Ukrajnát.


Egy másik országot akkor sem lehet letámadni semmiféle nemzetközi törvény szerint se, ha egyenesen nácik uralják, amennyiben azok egyébként nem veszélyeztetnek más országokat.


[link]


Mellesleg itt felsorolásra kerülnek azok az országok, amelyekben meghatározóbbnak tekinthető a neonácizmus, és Ukrajna csak egy a sok közül. Nincs semmiféle extremitása ez ügyben a többiekhez képest, és nem mellesleg Oroszország is a listán van. Ráadásul Ukrajnában az oroszbarátok oldalán is jeleskedtek a neonácik.

júl. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/228 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

# 194


A nemzetközi jog az egy rossz vicc.


A nemzetközi jog az soha nem az igazságot, meg az ésszerű esetmegoldást szolgálta, hanem a győztesnek akkor is igaza van, amikor nincs típusú állapotokat, a pillanatnyi győztes érdekeit hivatott bebetonozni, csak az ilyen az fizikai képtelenség.


A II. világháború után megalakították, létrehozták az ENSZ-t, hogy soha többé ne legyenek háborúk. Nem csak Európában, az egész világon soha többet ne forduljon elő.


Mi történt ?


Azóta, 1945. október 24.-e óta hány háború volt ?


Valójában ha megnézzük, a II. világháború után egyetlen nap sem múlt el ezen a bolygón anélkül, hogy legalább egy csata ne zajlott volna valahol.


Minden nagyhatalom egyforma mértékben követett el öncélú agressziót, az USA, Oroszország, Kína, nem beszélve az adott térségbeli nagyhatalmakról, és mégsem történt semmi.


Olyan is volt, hogy az USA többször megkapta az agresszorként való elítélést, azonban semmilyen joghatása nem volt.


Az USA az törvényen felül, és kívül áll.



Az USA az kommunistaveszélyre hivatkozva bepróbálkozott Kubában (mondjuk ott kivételesen igaza volt az USA-nak), arra rákefélt, csúnyán, és később meg a 80-as években Grenadában, és társaiban.


Grenada kapcsán azzal vadították a népet, hogy kubai segítséggel építenek a helyiek új repülőteret, hogy végre nagyobb gépek is leszállhassanak, s így előkészíthessék az egészet az USA-ellenes erők főhadiszállásának.



Ukrajnát vagy 2015-ben kellett volna lerendezni, vagy ha nem élt ezzel az orosz politika, elégedett volna meg a Krímmel, és hagyta volna a francba az egészet.

júl. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/228 veszettkecske ***** válasza:
100%

189 Pombe

Hordtak darutollat csendőrök.

És igen, a A Magyar Királyi Csendőrséget feloszlatták amikor írod.

De: vidéken attól még a parasztnak csendőr volt a farkasa,1956-ban is, nem adott neki más nevet attól még. Nemtom érted-e? Nagyanyám is csendőrnek nevezte még a rendőrt. Húdeokosvagy.

júl. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/228 veszettkecske ***** válasza:
100%

Szóval, Pombe:D ha te valamit nem úgy tudsz, akkor az nem úgy van.

Ha mégis úgy van, akkor már te is "tudtad" :D de mégis inkább úgy van ahogy te tudod, és kevésbé emígy, sőt!! konkrétan nekimész még egyszer, hogy megint falnak szaladj, de azért érveltél valami hivatalos/tudományossal...

Grat. van igazad is valahol... :D

júl. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/228 veszettkecske ***** válasza:
100%
Pombe gondolkodik...voltak parasztok 1956-ban....:D
júl. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/228 Pombe ***** válasza:
0%

Jeffrey(#192): "Hogyan jön ide Grúzia ?"


Oda írtam, nem? Putyin már rutinból rágalmaz egy országot, ha le akarja rohanni. Pl. a népirtás ujjból szopott vádja.


#192: "Ukrán, vagy grúz vér csörgedezik benned ?"


Figyuszka! Jelenleg a világban nem nagyon ismerek olyan országot és vezetőt, akit jobban meg tudnék vetni, mint Oroszország politikáját és Putyint, de ettől még nem vagyok a világ majd más összes országába szerelmes. Oroszországon kívül majdnem bármelyik államot hozom szóba, azt biztosan jobbnak fogom tartani. Mert ezt tartom ténynek.


#192: "Ukrajnát meg gyorsítva akarták, már 2013-ban ?"


Az csak együttműködési szerződés lett volna (mint írtam, és konkrétan linkeltem is), nem a teljes értékű EU tagságról szólt. Az Uniós társulási megállapodás egy külön kategória.

[link]


Amúgy meg mindenkinek joga van üzleti lehetőségeket és bármilyen partnereket szerezni, ahonnan csak akar. Miért is lenne bármiféle előjoga Ukrajnára Oroszországnak? Előtte volt a pálya! Ugyanúgy ő is győzködheti és győzködte is Ukrajnát, nem mellesleg komoly üzleti és gazdasági kapcsolatban is voltak. Ja, hogy a féltékeny Putyin papát majd megütötte a guta, hogy Ukrajna nem csak felé kíván nyitni... Grúzia is ezért kapta meg a magáét.


#192: "Szokás szerint megfeledkezel, hogy a Kaukázus az világéletében egy lőporos hordó volt."


Én csak arra emlékszem, hogy itt a közelünkben nem volt semmi se puskaporos hordó addig, amíg Putyin agyát el nem öntötte a sárga irigység.

júl. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 200/228 veszettkecske ***** válasza:
100%

"#152: "Te meg a programozás olyan távol álltok egymástól mint..."



Gondolod? Szerintem te az összes ismereteidet csak Putyin végbelének környékéről csipegeted össze, de tegyünk egy próbát.



Akkor lökj ide nekem egy egyszerű pszeudokódot a buborékrendezésre, de egy olyat, ami csak numerikus értékeket kezel, és a pozitív 100 és 200 közötti racionális számok halmazát. Egy ilyen programozótudósnak ez nem lehet probléma. Használhatod a csetdzsípítit is... :D"



Nos Pombe, elemezzük kicsit a dolgokat.


hol említem én a fent idézett részben idézett részben, hogy tudok programozin? :D

Ezzell itt eddig csak te vakítottál, már másodszor, de azt is csak süketdumában. Hol érzed magad?

Veled ilyen vitába bele sem kezdek :D neem, nem tudok programozni, és ennyi.



A gyakorlócsendőröset pedig már kifejtettem korábban. Az egy igen lokális és igen régi múlttal rendelkező valós népi szólás ami a tankönyvekből valamiért kimaradt :D -ezért az értetlenségedet is megértem.

júl. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!