Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintem Zelenszkij lassan,...

Szerintem Zelenszkij lassan, de biztosan olyan lesz, mint Putyin. Jól gondolom szerintetek?

Figyelt kérdés
Mindkét korrupt politikus bűnözőnek lejárt már az elnöki ciklusa, de trükköznek különböző módokon, hogy még tovább hatalmon maradjanak, miközben kicsinálják az ellenfeleiket és kíméletlenül háborúba küldik a népeiket

jún. 30. 14:51
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/228 Pombe ***** válasza:
0%

@Jeffrey


A te embertelenséged, történelemhamisításaid, hazugságaid, nagy segítség számomra, ahhoz, hogy sokat gépeljek.

júl. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/228 Pombe ***** válasza:
0%

@veszettkecske


Mert te büszkébb lehetsz a nevedre, mi? .... :D


Nem gond, hogy saját magadból csinálsz bohócot?


Miért ennyire hülye minden Putyin és egyéb népelnyomó diktátor imádó?


:DDD

júl. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/228 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

Pombe


Mennyi időt fordítasz az anyaggyűjtésre, az összeállításra, a megfogalmazásra, és a legépelésre ?


Az már más dolog, hogy nincs pont, amibe ne köthetnék bele, és olyan is van az írásodban, ami színtiszta történelemhamisítás, és propagandizmus.


Csak attól még elég béna, és értéktelen propagandista vagy, nem is értem, miért erőlködsz ennyire.


Van családod, haverjaid, és hasonlók, vagy neked csak és kizárólag az ukránimádás az életcélod ?

júl. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/228 veszettkecske ***** válasza:
100%
Pombe, én szeretek bohóc lenni, de indokold már meg nekem, mire alapozod a Putyin és diktátor imádó kijelentésedet irányomban, mikor kifejtettem erről már a véleményemet? Ja tudom, arra, hogy vagy nem akarod, vagy képtelen vagy értelmezni a leírt szöveget. Ezt tapasztaltam már Tőled többször is, nem is lehet Veled mit kezdeni, példáid sántítanak, analógiáid kisiklanak félúton, ezt már régebben is írtam Tatyóként:). Na, jöhet a süketdumaözön...:D
júl. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/228 Pombe ***** válasza:
0%

#143: "Az már más dolog, hogy nincs pont, amibe ne köthetnék bele"


Eddig is ezt tetted... Eddig se zavart, hogy mindennel pofára esetél. Az se volt neked és a haverjaidnak gond, hogy hazudsz és történelmet hamisítasz, és gyilkosokat ajnározol.


De hát balszerencsétekre azért mindig van valaki, aki ezt borzadva látja, és nem engedi, hogy a hozzád hasonló "béna, és értéktelen propagandista" szórja az igéjét.


#143: "Van családod, haverjaid, és hasonlók, vagy neked csak és kizárólag az ukránimádás az életcélod ?"


Ahogy azt hallani akarod: Nincs! Se családom, se barátaim, kizárólag az a célom, hogy hozzád hasonló oroszimádó, szintén család- és barátnélküli, más országokat rabláncra fűző zsarnokokba belezúgott betegagyúakat helyrerakjam.


#143: "Mennyi időt fordítasz az anyaggyűjtésre,"


Szinte semennyit, mivel sablonmarhaságokat írtok, és már mindegyikre van válasz máshol. Programozó is vagyok, így már rég írtam egy olyan vbscript-et (a vbscript, az nem az ukránok végrendelete, amit te szeretnél látni megállás nélkül, mint jó orosz ügynök ) amivel tranzit mappába mentődik egy topik, és egy Java progimmal ezekből seperc alatt a megfelelő válaszok szinte készen megjelennek.


Na! Akkor kössél bele amiket írtam. Úgy fog menni mint eddig? Nem lesz másképpen, mert én tényeket írok, te meg hülye vagy az egész témához, mert az információid beszerzéséhez az ujjaidat használod bőségszaruként. Ehhez a használati utasítás (szopogatás) nem annyira bonyolult, hogy az agyadat megterhelné, ami amúgy még egy szivarzsebben is lötyögne, nem???


Na! Szóval köss már bele az adataimba, légyszi! Az biztos, hogy az öntökönrúgók versenyén rendszeresen szeretsz részt venni, és nyilván mindig hozod a papírformát. A dobogón vagy mindig, nemde? :DDD

júl. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/228 Pombe ***** válasza:
0%

"Pombe, én szeretek bohóc lenni, de indokold már meg nekem, mire alapozod a Putyin és diktátor imádó kijelentésedet irányomban, mikor kifejtettem erről már a véleményemet?"


Akkor meg miért véded ezeket a nulla embereket????

júl. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/228 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

" Programozó is vagyok, így már rég írtam egy olyan vbscript-et (a vbscript, az nem az ukránok végrendelete, amit te szeretnél látni megállás nélkül, mint jó orosz ügynök ) amivel tranzit mappába mentődik egy topik, és egy Java progimmal ezekből seperc alatt a megfelelő válaszok szinte készen megjelennek. "



Szóval hivatásos propagandista vagy.


Szép.


Csak attól még továbbra is baromságokat dobál ki a szarul, és értéktelenül összedobott programod.


Az ilyenért úgy ki kéne hajítani az oldalról, hogy már rég a Plútón, sőt Oort-felhőn túl járnál.

júl. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/228 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

Honnan ez a hisztérikus ukránimádatod Pombe ?


Miért épp Ukrajna ? Miért nem Románia iránt viseltetsz szerelemmel ? Vagy Portugália iránt ? Vagy Szomália iránt ?


Mivel különbb neked az "ukrán", mint az orosz ?

júl. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/228 Pombe ***** válasza:
0%

"Csak attól még továbbra is baromságokat dobál ki"


Tényeket, de gyilkosimádó, amikkel nem tudsz mit kezdeni, és jobb híján személyeskedsz.


"Az ilyenért úgy ki kéne hajítani az oldalról,"


Elhiszem. Itt fetrenghetnél kéjesen az imádott Putyinoddal zavartalanul, és a szellemi szennyedet büntetlenül teríthetnéd.


Miért kellene kihajítani? A kérdéssel és a felvetéssel foglalkozik. Te agyatlan! Minek írjam le ugyanazt, ami már egyszer megvan? Miért kellene tiltani azt, hogy átmegyek egy másik topikba, és a korábbi szövegeimet idemásolom, ha a témába vág???


Miért vagy te ennyire hülye? Már egyszer kérdeztem, hogy ennyi ésszel te képes vagy az önálló életre???

júl. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/228 Pombe ***** válasza:
0%

"Honnan ez a hisztérikus ukránimádatod Pombe ?"


Semmiféle ukránimádat nincs. Hasonlóan az EU-hoz a fasizta tempót diktáló Putyint utálom, és az olyanokat, akik szabad nemzeteklet igába akarnak hajtani. Benned tombol a Putyinimádat és az ukránutálat, és ezért lazán hazudsz, és történelmet hamisítasz.


Eddig is semmi másról nem szólt a vitánk, mint hogy egyszerűen nem volt igaz az, amiket az ukránokról és a háborúról állítottál.


Én az igazságot szeretem, neked meg az baromira fáj.

júl. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!