Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van olyan ország, ahol vallási...

Van olyan ország, ahol vallási szertartással összeadják az LMBTQ+ párokat az alábbi vallások? Támogatnád, hogy itt is legyen ilyen?

Figyelt kérdés
Van ország, ahol házasodhat LMBTQ+ pár ortodox vagy konzervatív zsidó, muszlim, buddhista, hindu, zoroasztriánus vagy (elsősorban katolikus, ortodox és konzervatív protestáns) keresztény szertartással? Támogatnád, hogy a törvény biztosítsa Magyarországon is, hogy minden vallásnak kötelező ugyanúgy kezelni az ilyen csoportokhoz tartozó embereket, mint a heteroszexuális és cisznemű párokat?

2021. okt. 28. 20:57
 81/134 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy egy templomban voltam? Pláne ki, hogy egy településen?
2021. nov. 2. 19:43
 82/134 anonim ***** válasza:
0%

"Egyébként Ausztriában voltam már templomban és csurig volt... Igen, kongott az ürességtől... Bár te biztosan statisztikát csináltál erről."


Hülye vagy-vagy idióta vagy kedves kérdező, esetleg nem szedted be a gyógyszereidet, miközben pszichotikus állapotban irkálsz?

2021. nov. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/134 A kérdező kommentje:

Iróniának szántam, viszont nálad kibújt a szög a zsákból. Nem vagy más te sem, mint egy személyeskedő, dühkezelési problémás, szitkozódó, bunkó, tahó, mocskos szájú, aki bár interneten nagyon jól tudja osztani az észt és tud okoskodni minden témában (az életét is szinte itt éli), például a vallás témakörében is, de valószínűsíthetően nem igazán olvasott teológiai, vallástudományos, illetve vallásfilozófiai könyveket.


Köszönöm szépen, én ezzel le is zártam, mert méltónak sem talállak utólag arra, hogy leírjam azokat, amiket leírtam. Mindegy.

2021. nov. 2. 20:58
 84/134 A kérdező kommentje:
Amúgy néha te is böngészgethetnéd a teológiai, vallástudományi és történelmi könyveken kívül, a nyelvtannal, grammatikával és helyesírással kapcsolatos könyveket is. Nem tettem eddig szóvá egyszer sem, mivel egy vitában nem ez a lényeg, még akkor sem, ha beállít az illetőről egy képet (de ez nem csak vitánál, hanem bármilyen írott kommunikációnál így van) és nem akartam a személyeskedést választani, de ha már te leírtad a személyiségem és minden ocsmányságnak leírtál, gondoltam én is írok egy keveset...
2021. nov. 2. 21:03
 85/134 anonim ***** válasza:
100%
#84 most magadnak válaszoltál?
2021. nov. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/134 A kérdező kommentje:
Én hol írtam sértő, bunkó jelzőt vagy melléknevet? Csak jellemeztem, kulturált szavakkal, amit olvashattam. A legtöbb ilyen elvekkel szimpatizáló ember, egy időnyi vita után hasonló, ha már itt tartunk nem igazán politikailag korrekt dühkitörést produkál... Részemről lezárva.
2021. nov. 3. 15:44
 87/134 anonim ***** válasza:
100%

"Én hol írtam sértő, bunkó jelzőt vagy melléknevet?"


Itt pl:

"Nem vagy más te sem, mint egy személyeskedő, dühkezelési problémás, szitkozódó, bunkó, tahó, mocskos szájú..."

2021. nov. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/134 A kérdező kommentje:

Ebben mi sértő vagy bunkó? Semmi trágár kifejezést nem használtam.

Ugye nem kell szavanként venni?

Személyeskedő: A vitában érvek helyett, a vitapartner személyébe köt bele.

Dühkezelési problémás: Nem bírja az érzelmeit, azon belül is a haragot mérsékelni.

Szitkozódó: Trágár, erősen sértő kifejezésekkel dobálózó.

Bunkó: Erősen sértő módon viselkedő, illetlen, tapló, tapintatlan stb.

Tahó: A bunkóval nagyjából azonos jelentésű.

Mocskos szájú: Csúnyán beszélő, káromkodó, káromló ember.

2021. nov. 3. 17:16
 89/134 anonim ***** válasza:
75%
#88 akkor nem értem a hiszti tárgyát. Ennyi erővel te sem kaptál sértő vagy fumigáló megjegyzéseket.
2021. nov. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/134 anonim ***** válasza:
Most a #89-nek igaza van. Közel hasonló kaliberű szavakat vágott a kérdező is ahhoz a válaszolóhoz aki szerinte bunkó/tahó volt.
2021. nov. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!