Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg meghalt a beoltott...

Tényleg meghalt a beoltott Tiffany Dover nővér, mi lett vele?

Figyelt kérdés

Én nem tudom, ahogy senki sem tudja biztosan. Mi ez a hírzárlat körülötte?

Hogyhogy nem lehet elérni és ténylegesen megbizonyosodni, miért titkolózik körülötte a külföldi politika?


És a magyar médiában erről miért nem adnak hírt?

Nem kellene itthon is bemutatni, hogy milyen "csodás" következményekkel jártak az első covid elleni oltások?


Van valami hír róla? (Nem az alteregójáról, akit betettek a helyére...)



2020. dec. 24. 13:53
❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯
 291/451 anonim ***** válasza:
100%
Te fullosan sötét vagy 289, de nem baj, legalább ebben jó vagy. Respeckt! XD
2021. jan. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 292/451 anonim ***** válasza:
28%

284: Nem vagyok látnok, de látom, hogy milyen nevetségesen viselkedtek :D


Az meg, hogy egy noname senki itt sérteget engem összevissza tudatlanul, hogy nekem milyen életem van, baromira nem ugyanaz a szituáció, mint amikor tízezrek csődülnek a világ minden tájáról a facebook falamra (sőt, nemcsak oda, hanem az instagrammomra is). Hidd el, hogy még itt is nehezemre esik sokszor válaszolni, mert fárasztóan hülyék gyülekezete ez az oldal, főleg a vírus meg az oltások kapcsán. Értelmetlen bármit is írni nektek.

2021. jan. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 293/451 anonim ***** válasza:
100%

Beadatta az oltást, a halálhíre terjeng, ő pedig nem adott konkrét cáfolatot (pl. az egyik közösségi oldalán bejelentkezhetett volna egy pár másodperc erejéig, ez lett volna a legegyszerűbb és a legegyértelműbb, mégsem történt meg).

Ha ne adj' Isten elhunyt, az nem jelenti azt, hogy mindenki bele fog halni az oltásba. Itthon is beoltottak már embereket, halálhírről még nem hallottunk.

Ha elhunyt a nővér, ha nem, egyáltalán nem titok, hogy lehet halálos kimenetele a vakcinának, ha esetleg olyan mellékhatást vált ki. Erre meg van az esély. Orvosok sem tagadják. Tv-ben is elmondják az orvosok.

Szóval nem fog mindenki belehalni, de okozhat halált.

2021. jan. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 294/451 anonim ***** válasza:
70%

És továbbra is sokan érdeklődnek iránta, mert nekik még nem hamis az igazsagerzetuk. ;) Tudják, hogy ennek ez a rendje. A rendőr is tudott magáról életjelet adni a kórházból, nehogy már ő ne tudjon. El vagy te tévedve 2o2-es.

És megint magadnak mondasz ellent, mint hogyan az előbb, mert annak ellenére, hogy nehezedre esik írni, konkrétan minden második hozzászólás a tiéd lassan. :D Mondom én, legalább valamiben jó vagy.


Egyébként azt nem sertésnek szántam, viszont eléggé érdekes volt rá az első reakciód. Ezek olyan dolgok amiket nem tudunk megállni, akaratunk ellenére teszünk. Ha Tiffany valóban itt lenne, már rég tett volna érte, hogy ne hívja fel magára a figyelmet. De nem baj, hidd csak azt, hogy el akár volna ebből a szörnyű világból....

2021. jan. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 295/451 anonim ***** válasza:
29%
El akart vonulni ebből a "szörnyű vilagból".
2021. jan. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 296/451 anonim ***** válasza:
70%
Egyébként: Az instájára azóta nem lépett be, több mint három hete, a képek viszont ugyanúgy fent vannak. Számos kutatás kimutatta, hogy legtöbbünk telefonfüggő. Valaminek nagyon meg kellett benne törni, hogy fel sem néz önként a saját instájára és úgy hagyja rajta a képeit. Nem állítom, hogy meghalt, de van valószínűsége, és tudni szeretnénk.
2021. jan. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 297/451 anonim ***** válasza:
28%
Ok. Én meg leszarlak titeket. Idiótákkal nem lehet mit kezdeni
2021. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 298/451 anonim ***** válasza:
78%
Ezt nem hiszem, hogy olyan nehéz lenne felfogni. Tudod miért konteózol? Te sem tudod, fogadjunk? Elmondom, mert olyan hírek jönnek veled szembe a világból, amik szörnyűek, amiket nem akarsz hallani. Éltél egy kényelmes életben, és ahhoz ragaszkodsz foggal körömmel. És inkább lekonteozol magad körül mindenkit, aki más véleményén van, minthogy elkezd meglátni azt, amit nagyon nem szeretnél. Tudom, a következő reakciód, ilyen vicces nevetgélős lesz, melyben engem állítasz be bolond konteósnak. Ez is egy "stratégia" a szembenézés ellen. Sajnálom. 😔
2021. jan. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 299/451 anonim ***** válasza:
37%
296: Ezt miből gondolod? Látni hogy mikor volt online instán? Remélem nincs baja, cuki lánynak tűnik. Viszont az oltáshoz lehet hogy nincs köze ha baja is lett, mivel akkor a többi millió embernek hogy nem lett problémája?
2021. jan. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 300/451 anonim ***** válasza:
0%
298: Mert nonszensz dolgok vannak kitalálva. Ha csak a politika ajánlaná még el is lehetne hinni, hogy összeesküvés az egész, de ezt a szakértők, hozzáértők, orvosok, és orvostan hallgatók szinte egytől egyig úgy látják ahogy a tudomány jelenlegi állása is. Innentől hogy az oltás ellenünk lenne, nevetséges vádaskodás. Covidban 50-ban egy ember meghal. Tegyük fel hogy alapból fele kapná el, akkor minden 100. Az oltásban 1millióból 1 LEHET.. Mindkét esetben biztosan volt valami rejtett betegség is.
2021. jan. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!