Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg meghalt a beoltott...

Tényleg meghalt a beoltott Tiffany Dover nővér, mi lett vele?

Figyelt kérdés

Én nem tudom, ahogy senki sem tudja biztosan. Mi ez a hírzárlat körülötte?

Hogyhogy nem lehet elérni és ténylegesen megbizonyosodni, miért titkolózik körülötte a külföldi politika?


És a magyar médiában erről miért nem adnak hírt?

Nem kellene itthon is bemutatni, hogy milyen "csodás" következményekkel jártak az első covid elleni oltások?


Van valami hír róla? (Nem az alteregójáról, akit betettek a helyére...)



2020. dec. 24. 13:53
❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯
 321/451 anonim ***** válasza:
61%

17 percben lett rosszul utána még picit visszaállítottak és onnan kepszakadas. Ez így nem túl biztató, és teljesen jogos, ha több tízezrek követelik, h adjon életjelet magáról.


Na jó megyek, jó éjt!

2021. jan. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 322/451 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem egyikünknek se erre a stílusa kéne lealacsonyodni. Egyszerűen mindkettőnket érdekel a téma, beszéljük vagy akár vitassuk meg. És ha még így se egyformán látjuk a dolgokat, attól még mindketten lehetünk értékes emberek, és egymással se kell feltétlenül rosszban lenni.

Holnap megnézem majd.

Neked is jóejt!

2021. jan. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 323/451 anonim ***** válasza:
94%

[link]


Jaj ez is csak kamu hír... Aki ellenzi az meg háttérhatalom hívő meg sötét... Van itt baj, de nem kevés. Én sose hittem a béta verzióban, az első kiadás többnyire mindig szar. Ezt látom és nem kell megmagyarázom pont.

Ha valaki rámutat egy gyilkosgalóca gombára, hogy az gomba, ehető és nem hal meg senki tőle, de én nem vagyok benne biztos, hogy az nem veszélytelen akkor azt nem eszem meg! Ha látom hogy ennyire nyűgös ez a vakcina akkor nem ugrok bele! Szerintem ez érthető. Mielőtt valami együgyű megpróbálja megmagyarázni a linkem, hogy de azok idős krónikus betegekre igaz; a koronavírusra is ez igaz és mégis láttunk kivételt nem de? Mi van ha Tiffany is kivétel, mert oly gyenge szervezette van amit nem bírt? Tökmindegy, mert ami képes megölni bárkit is az nem természetes! Szóval meggondolandó az a kút. Aki úgy érzi annak hajrá.

2021. jan. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 324/451 anonim ***** válasza:
32%

01:13 Ebben az egyben teljesen egyetértek veled. Észre sem vesszük, hogy mennyire egymásnak ugrasztja az embereket ez a téma, családokban munkahelyen, és akár itt is.


Én többet erről nem nagyon tudok mondani, csak annyit, hogy ez az egész nagyon különös, tele ellentmondással.


Pl. Kell a vakcina minél hamarabb, hogy megállítsuk a vilagjárványt, de most konkrétan az olcsón előállított vakcinára várunk. Annyi biznisz megy hitelbe, ha valóban ekkora lenne a baj nem tökölnénk. Na meg ezek az intézkedések, a legnagyobb része teljesen értelmetlen. Sokkal inkább tűnik zsarolásnak manipulációnak, mintsem járvány elleni védekezésnek. Ne menjünk tovább csak a Mekinél.

2021. jan. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 325/451 anonim ***** válasza:
100%
Utolso, teljesen egyetértek.
2021. jan. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 326/451 anonim ***** válasza:
91%
Nézegetem az oldalán a kommenteket. Van több amerikai, akik szerint Tiffany és a családja nem is létező személyek, hanem színészek, akiknek az a szerepük, hogy a közvéleményt érdeklő témákban, pl. lövöldözés, bűncselekmény, vagy most a vakcina, eljátszanak valamit, amiből aztán gumicsont lesz és mindenki rápörög. "Crisis actor" a megnevezésük, és állítólag elterjedt dolog az USA-ban.
2021. jan. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 327/451 anonim ***** válasza:
91%
Ma 19:44-es, én ezeket a kommenteket nem láttam, de mikor nézegettem a képeit, volt egy ehhez hasonló gondolatom, túl műnek tűnnek ezek az idilli képek, alig írt a képeihez is, miért akarta a világ elé tárni?! Hát ezek ilyen örök rejtélyek maradnak...
2021. jan. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 328/451 anonim ***** válasza:
64%
326. najóóó XD a színészek meg nem is emberek, hanem valami robotok. Azért durva ez a konteógyár
2021. jan. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 329/451 anonim ***** válasza:
49%
Megnéztem instánt, nem találtam meg, csak temérdek kamu profilt. Be tudod linkelni az igazit?
2021. jan. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 330/451 anonim ***** válasza:
0%
Így írd akkor be: " tiffany_dover_ " egy fehér felsős szőke nővel "pózol" a kép jobb oldalán. Első vagy második találat. Amúgy ez is olyan kamunak tűnik, fura, hogy a családi képeken szereplő emberek nem igazan szólnak hozzá a képekhez, túl mű.
2021. jan. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!