Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg meghalt a beoltott...

Tényleg meghalt a beoltott Tiffany Dover nővér, mi lett vele?

Figyelt kérdés

Én nem tudom, ahogy senki sem tudja biztosan. Mi ez a hírzárlat körülötte?

Hogyhogy nem lehet elérni és ténylegesen megbizonyosodni, miért titkolózik körülötte a külföldi politika?


És a magyar médiában erről miért nem adnak hírt?

Nem kellene itthon is bemutatni, hogy milyen "csodás" következményekkel jártak az első covid elleni oltások?


Van valami hír róla? (Nem az alteregójáról, akit betettek a helyére...)



2020. dec. 24. 13:53
❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯
 331/451 anonim ***** válasza:
100%
Most nézem két ugyanolyan képpel rendelkező fiók van xD xD. Az 50 000-res volt hamarabb, de majd meglátod.
2021. jan. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 332/451 anonim ***** válasza:
60%

Megtaláltam, ráírtam még délelőtt, de semmi státusz nem látszik hogy mikor volt elérhető.

Ellenben félelmetes, hogy milyen melegágya lett a vad oltáselleneseknek, akiket rohadtul nem érdekel maga a lány, csak saját kis seggüket féltik az oltástól való rettegésükben. Ha nem is mind, de rengeteg pszichológiai eset van köztük a kommenteket, tageléseket olvasva...

2021. jan. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 333/451 anonim ***** válasza:
100%
Írtam, az előző kommentemben, hogy az elején még nem, hanem csak pár óra után látszódott, most írom, de az is lehet, hogy napok, nem azt figyeltem mikor írtam neki. Várjál még eme nagyszabású kijelentéseiddel. Nekem még most is látszik minden név mellett akivel beszélgetek. Ha rámész a nyílra, de nem kattintasz az üzenetére, ott lesz a neve mellett: utolsó aktivitás: 3 h. Itt teljesen más a félelmetes, de az nagyon :/
2021. jan. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 334/451 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ez nem azt jelenti h utolsó posztolás kepfeltoltes xD xD, hanem utolsó bejelentkezés. Mert mert ennyi posztolást még az insta sem -bírna el, főleg azoknak akik 3 percenként járkálnak fel. XD
2021. jan. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 335/451 anonim ***** válasza:
42%
Egyébként meg az is azt igazolja, hogy nem elérhető, hogy azóta nem rakott fel magáról semmit. Pedig elég fontosa lehetett az életében a képek feltöltése.
2021. jan. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 336/451 anonim ***** válasza:
70%
Én amúgy most fejeztem be a veled való beszélgetést. Tele vagy előítélettel, gyűlölködve beszélsz azután is, hogy megbeszéltük, hogy nem így kéne beszélni. Semmi értelmét nem látom a veled való beszélgetésnek nevezett valaminek. Minden jót, majd figyeld a neve mellet az utolsó aktivitás feliratot. Vagy csak simán jobb oldalon a számot és a betűt, ami 3 h és nem hours-ot jelent xD. Egyébként bírom, hogy még csak most töltötted le az instát, és már pattogsz, hogy mi hogy van. Jelölj be több embert vagy akár ismerősöket, válts ott is üzenetet, és nézd meg mi hogyan jelenik meg. Vesd össze. Egyébként, mi a garancia arra, hogy ha meg fog neked is jelenni az utolsó aktivitása, akkor nem hazudod azt, hogy neked nem jelent meg?! Utólag nehezen vallja be az ember, ha hibázott. :/ Na szióka.
2021. jan. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 337/451 anonim ***** válasza:
73%

“ Megtaláltam, ráírtam még délelőtt, de semmi státusz nem látszik hogy mikor volt elérhető.”


Mikor lesz meg a randi azt is írd meg nekünk😂😂😂 Szerinted ezek után hány nem fogadott üzenete lehet? Ostobák gyülekezete ez úgy látom. Colombo hozzátok képest egy pancser!😂

2021. jan. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 338/451 anonim ***** válasza:
77%
Látom neked sincs instád, és úgy osztod az észt. Nem arról volt szó, hogy a nő mikor látta az ő üzenetetét, amit ha lát akkor az üzenete alatt megjelenik valóban a "látta", amit amúgy le is rejthet, HANEM arról, hogy mióta nem elérhető a nő instán. Semmi baj, hogy nem tudsz értelmezően olvasni, majd megmutatja az élet. Akkor most te következel, neked is szia!
2021. jan. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 339/451 anonim ***** válasza:
28%
Jaj szia akkor😱 Van instám Colombo hadnagy! Beszéltél már az FBI-al?😀
2021. jan. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 340/451 anonim ***** válasza:
28%
Én nem rád értettem, csak megdöbbentett hogy mennyi félőrült járt ott. El tudom képzelni minek tehetik ki, allítom a lakása előtt is már ilyen fanatikusok figyelgetik. Egyenlőre semmi nem látszik, így én eddig elhittem amit mondtál naív módon, de akinek hazugságra kell gyanakodnia az nem te vagy...
2021. jan. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!