Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg meghalt a beoltott...

Tényleg meghalt a beoltott Tiffany Dover nővér, mi lett vele?

Figyelt kérdés

Én nem tudom, ahogy senki sem tudja biztosan. Mi ez a hírzárlat körülötte?

Hogyhogy nem lehet elérni és ténylegesen megbizonyosodni, miért titkolózik körülötte a külföldi politika?


És a magyar médiában erről miért nem adnak hírt?

Nem kellene itthon is bemutatni, hogy milyen "csodás" következményekkel jártak az első covid elleni oltások?


Van valami hír róla? (Nem az alteregójáról, akit betettek a helyére...)



2020. dec. 24. 13:53
❮❮ ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... ❯❯
 381/451 anonim ***** válasza:
80%

Amúgy lassan már az óvodások megírigyelnek minket.

-Bizonyítsd!

-Nem, te bizonyítsd!

-De ez így van!

-Nem mer' úgy van!


És ez megy lassan 40 oldalon keresztül. 😂😂😂😂😂😂


Nem tudjuk, hogy valójában, hogy van. Valaki ezt hiszi, valaki azt. Ennek nem ez az eljárási módja. Ennyit kéne megérteni.


-De nem, mert ez így van! 😂😂😂😂


2080-ban:

-Nem mert úgy!!!!

😂😂😂😂

2021. jan. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 382/451 anonim ***** válasza:
64%

380 Látod, ezért mondom, hogy a Tiffany halálhírét keltőknek nincs semmilyen bizonyítékuk.

A december 21-i videó és fotó szerintem 100%-ig hiteles, te persze mondhatod, hogy "fék", de ezzel a tagadás kevés ahhoz, hogy alátámaszd a magad igazát, vagyis azt, hogy Tifanny meghalt/kómába esett.

376. hozzászóló kedvéért itt a fotó:

[link]

2021. jan. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 383/451 anonim ***** válasza:
28%

Én meg ezt:


2080

-De nem mert úgy! 😂😂😂😂🤣

2021. jan. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 384/451 anonim ***** válasza:
39%

Te amúgy tudod értelmezni a soraimat?!?! Légyszí olvasd át mégegyszer.


Egyikünk sem tudja 100 százalékosan bizonyítani!!!!!

2021. jan. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 385/451 anonim ***** válasza:
75%
384 Megint csúsztatsz. Te egész pontosan semmit sem tudsz bebizonyítani, szimplán csak kételkedni tudsz, de az irtó kevés. :)
2021. jan. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 386/451 anonim ***** válasza:
37%
Szimplán csak neked nehéz a felfogásod. ;) Ezen még nem gondolkoztál?
2021. jan. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 387/451 anonim ***** válasza:
19%
Le van írva minden érthetően, sajnálom, hogy nem tudod értelmezni. És nem, nem fogok miattad itt ülni a gyk előtt. Azt gondolsz amit akarsz. Én az oviból már elballagtam, viszont egyet tanácsolok: Ne hagyd, hogy átverjenek!!! Szia! Kijelöltem a kérdést, már nem fogom látni, ha írsz. ;)
2021. jan. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 388/451 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon nem irigylem szegény lányt, hogy akaratán kívül "híres" lett. De talán minden csoda 3 napig tart, azért is akar elmenekülni a sok véresszemű konteós elöl. Remélem fogják idióták zaklatni.
2021. jan. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 389/451 anonim ***** válasza:
85%

386-387 Jobb híján megint a személyeskedéshez nyúlsz. Nem unod? Na figyelj, leírom lassabban, hátha úgy megérted. :)


Egyfelől ott az oltásellenesek részéről az állítás, hogy a tévékamerák előtt beoltott nővér, Tiffany Dover vagy meghalt vagy kómába esett. Ezt olyan dolgokkal próbáljá(to)k alátámasztani, amiket élből meg lehet cáfolni (lásd a 366. hozzászólást). Tehát semmilyen bizonyítékotok nincs, egy teljesen alaptalan híresztelés mellett kardoskodtok, miközben szemrebbenés nélkül próbáljátok áthárítani a bizonyítási kényszert.

[link]


Ezzel szemben van több dolog, ami azt támasztja alá, hogy Tiffany Dover él:

- logikusan semmi okunk sincs azt hinni, hogy a nővér nem él, de ezt mintha te nem értenéd,

- a kórház közleménye,

- a kórház által posztolt, Tiffanyt a kollégái körében mutató videó, és az ugyanott készült fotó(k) - az egyik fotót lásd a 382. válasznál,

- érdeklődők különböző közösségi oldalakon öt családtagját is elérték, és mindegyikük azt állította, hogy Tiffany jól van.

Nyugi, értem én, hogy neked az kéne, hogy a nővér maszk nélkül adjon interjút (lehetőleg személyesen neked :). Tényleg jobban jönne ki, de nem fog, és ebben komoly szerepe van a zaklatásnak, amiben az ájulása után része volt. Kétségtelen, hogy a fentiek nem szolgálnak tökéletes bizonyítékul, de elfogadhatóak, pláne ha figyelembe vesszük, hogy a nőnek a jelek szerint elege van a nyilvánosságból.

Az ellenkezőjére viszont nemhogy egy kevés, de semmi bizonyíték nincs.

Egyébként azóta világszerte több millió embert kapta meg a covid elleni vakcinát. Egy portugál nővér valóban meghalt két nappal az oltás után, ami azonnal bekerült a hírekbe. Kivizsgálták az esetet, és kiderült, hogy nem a vakcina miatt hunyt el: [link]

2021. jan. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 390/451 anonim ***** válasza:
83%

De nem is értem, hogy jön a feltételezés? Elájult oltás után, okés láttunk már ilyet (kb. minden iskolai oltáson volt ilyenre példa). Ezt követően brutális zaklatás, kiváncsiság hullám indult meg, ezért bejelentkezett, hogy kutya baja, él és virul, és elmondta hogy nála ilyen előfordul. A zaklatások persze nem álltak le, és nem celeb szeretne lenne, ezárt visszavonult a közösségi médiaától.

És most több mint egy hónappal az eset után, arról vitázunk, hogy él-e. Mégis szerintetek mitől halt volna meg??? Az oltástól jópár nap után egyszer csak kómába esne, vagy meghalna csak azért, mert akkor elájult egy rövid időre?? Vagy miről beszéltek? Egyértelműen beszélt róla, hogy él, láthatjátok a saját okos felvilágosult szemetekkel, akkor miiiiii a aaa fffszom van már veletek bbbmeg???? MIIIIIIIIIIIIII

2021. jan. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!