Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg meghalt a beoltott...

Tényleg meghalt a beoltott Tiffany Dover nővér, mi lett vele?

Figyelt kérdés

Én nem tudom, ahogy senki sem tudja biztosan. Mi ez a hírzárlat körülötte?

Hogyhogy nem lehet elérni és ténylegesen megbizonyosodni, miért titkolózik körülötte a külföldi politika?


És a magyar médiában erről miért nem adnak hírt?

Nem kellene itthon is bemutatni, hogy milyen "csodás" következményekkel jártak az első covid elleni oltások?


Van valami hír róla? (Nem az alteregójáról, akit betettek a helyére...)



2020. dec. 24. 13:53
 411/451 anonim ***** válasza:
59%
Holvan holvan.. Nézd már meg az instáját...
2021. ápr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 412/451 anonim ***** válasza:
10%
13:22: az neked bizonyíték, köztudott, hogy az instáját megszállták a reptilián illuminátik, hogy elleplezzék az igazságot! De minket nem tudnak átverni! Mi okosak vagyunk! Átlátunk a szitán!
2021. ápr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 413/451 anonim ***** válasza:
36%
11:11: nem ez a kérdés! A valódi rejtény ugyanis: MI TÖRTÉNT LAURA PALMERREL?
2021. ápr. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 414/451 anonim ***** válasza:
0%
Ja annyira okosak vagytok, hogy az egyik kommentem felpontoztátok🙂 Olyan cukik vagytok, hogy ész nélkül pontoztok, hogy mintha ez vérre megy. De amúgy nagyszerű, hogy az insta mint bizonyíték. Bravo! Most már elhiszem, hogy él. Hát ez nagyszerű! Megnyugodtam hála az Istennek. Szörnyű látni, hogy az intáján mennyi hitetlen ott éli ki magát. Egy igazi anyuka aki ezeket a csúnya hozzászólásokat is hagyja! A szép családi emlékek negatív kommentelőkkel minden boldog anyuka öröme😀 Szóval nekem ez az insta nagyon cuki😊 Mondhatni elég furcsa dolgokat tud csinálni ez a lány. Lehet, hogy tényleg egy reptilián😂😂😂
2021. ápr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 415/451 anonim ***** válasza:
0%
Amikor valaki azt írja egy anyukának, hogy silány a gyermekei és azt csak úgy szó nélkül hagyja illetve le se szedeti? Aha. Na jó éjt okoskák!😀
2021. ápr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 416/451 anonim ***** válasza:
56%
Na kedves oltásrettegők? Hol a több millió magyar "meghalt Tiffany Dover"? Lassan öt és félmillió magyar van oltva, és még mindig várjuk a sok százezer hullát!
2021. jún. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 417/451 anonim ***** válasza:
0%
Meddig tart még az a vita itt? Csak mert unom már hogy dobja a gyik a mailt folyton hogy uj valasz erkezett....
2021. júl. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 418/451 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem iriatkozol le rola... csak a pipát kéne kivenni, és voilá.
2021. júl. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 419/451 anonim ***** válasza:
0%
Nagy része belátta a tévedését és oltakozott vagy csak simán csenben van. Csak a legaluliskolázottabb alusisakosok maradtak..
2021. júl. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 420/451 anonim ***** válasza:
31%
Azért erre a tévedés dologra, majd pár év mulva térjünk vissza... Kezdve azzal a poénos résszel, hogy ugy kezdték, egy adag elég a második csak biztonsági okokból kell, most meg már a harmadiknál járnak...
2021. júl. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!