Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg meghalt a beoltott...

Tényleg meghalt a beoltott Tiffany Dover nővér, mi lett vele?

Figyelt kérdés

Én nem tudom, ahogy senki sem tudja biztosan. Mi ez a hírzárlat körülötte?

Hogyhogy nem lehet elérni és ténylegesen megbizonyosodni, miért titkolózik körülötte a külföldi politika?


És a magyar médiában erről miért nem adnak hírt?

Nem kellene itthon is bemutatni, hogy milyen "csodás" következményekkel jártak az első covid elleni oltások?


Van valami hír róla? (Nem az alteregójáról, akit betettek a helyére...)



2020. dec. 24. 13:53
 441/451 anonim ***** válasza:
88%
436 Tudod ez egy nagy emberi betegség! Ha nem csinálod te is akkor buta vagy. Nem féltenek minket egy percre sem, csak nekik akkor is igazuk van amikor nincs is. Ha ő beoltotta magát akkor neked is be kell, mert nehogy már hülyén érezze magát az oltatlannal szemben. Ő védve van míg te nem annak ellenére, hogy ugyanúgy élsz. Te ezt nem tudhatod jobban mint ők! Ők intelligensek, túlélők, informáltak, megmondók. Ezek az oltás mellékhatásai😂 De soha nem jönnek rá, hogy még mindig élünk. Soha! Csak a pelust cserélik.
2021. júl. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 442/451 anonim ***** válasza:
21%

441! Persze, hogy nem féltünk titeket, nem erről van szó koma! Magunkat féltjük! Nem a vírustól, mi azt elkapjuk, vagy észre sem vesszük vagy pihenünk otthon pár napot vele. Semmi vész! DE! És itt a de! Fel kéne végre fognotok, hogy vagyok olyan önző -mi oltottak már csak ilyenek vagyunk- hogy nem akarunk miattatok, oltatlanok miatt újra maszkot hordani egy bevásárláshoz, mert rátok vigyázni kell, nem akarok lemondani a mozizásról, kirándulásról, könyvtárazásról stb. csak mert rátok vigyázni kell, és fostok oltatni. Nem akarom azt, hogy egy rakás ember kerüljön megint utcára miattatok, mert lezárások kellenek, hogy rátok vigyázzunk. Nem akarom azt, hogy az egészségügyben az erőforrások 80%-a a covidosok kezelésére menjen el, mikor ott az oltás, és ha felvennétek, semiféle komoly járvány nem tudna kialakulni, így meg az lesz, hogy ha nem covidos vagy, de beteg vagy dögölhetsz meg, mert minden más osztály szinte be lesz zárva, a mentő is csak akkor visz el, ha van negatív gyorsteszted. Nem is szólva arról, hogy a babusgatásotok miatt a gazdaságunk fejlődése, értsd a fizetésünk vásárlóértéke is csökken vagy alig nő.

Szóval én eljutok oda, hogy végig gondolom, hogy nekem az a jó, ha minél többen oltva vannak. Mert most az lesz, ha lesz komoly negyedik hullám, akkor annak most már tudjuk az okát! ugyanis az az oltatlanok miatt lesz! Mert oltóanyag annyi van, hogy mindenkinek jutott volna az országban.

2021. júl. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 443/451 anonim ***** válasza:
93%
Ezért a kormányt hibáztasd kedves.... az dönt ezekről, ha annyira akarnák simán hozhatnák ugy is hogy oltatlanon legyen maszk oszt szevasz, vagy oltatlan nem mehet ide vagy oda.
2021. júl. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 444/451 anonim ***** válasza:
24%
442: tökéletesen egyetértek.
2021. júl. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 445/451 anonim ***** válasza:
8%
441 @ Logikai bukfenc a hivatali mese , végig olvasod miért kell oltanod folyamatosan rájössz zagyvaságokra . Mi oltatlanok a szervezetünkre bíztuk a dolgot , nem dőltünk be a hazudozásoknak. A mellékhatások miatt fajhat a fejetek , van rá mód kivezetni azoknak akik megkapták . Keress rá 2011 fides lelepkezte a H1N1 átverést es oltasi panikot , most meg együtt a DK LMP követelik a vakcinázast . Csupan kritikus gondolkodás kell . Tiffany Dover szinte élő adasban halt meg , ennek kellett volna lenni az első jelnek . A masiknak a politikusok vakcinamentessége amivel kibuliztak a tulélest míg masokatvnyomoreknak halottnak nyomorgokka tettek.
2023. máj. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 446/451 anonim ***** válasza:
442: élsz még?
2023. máj. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 447/451 anonim ***** válasza:
72%
446! Nem, igaza volt az életképtelen konteósoknak és meghaltam...én meg a több milliárd oltott! Mind!
2023. máj. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 448/451 anonim ***** válasza:
447: bocsánat, nem olvastam át rendesen, amit írtál, azt hittem, te is konteós vagy.
2023. máj. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 449/451 anonim ***** válasza:
78%
Most olvastam vele riportot, állítólag nem engedte megszólalni a munkahelye a témában és teljesen megbénította őt ez az egész. Szóval évek teltek el, mire kiállt interjúzni. Hát pedig egy interjúval, ahol látható az arca rendesen, eloszlathatott volna egy rakás kételyt.
2023. okt. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 450/451 anonim ***** válasza:
73%

Még áprilisban készült vele ez az interjú:

[link]

2023. nov. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!