Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg meghalt a beoltott...

Tényleg meghalt a beoltott Tiffany Dover nővér, mi lett vele?

Figyelt kérdés

Én nem tudom, ahogy senki sem tudja biztosan. Mi ez a hírzárlat körülötte?

Hogyhogy nem lehet elérni és ténylegesen megbizonyosodni, miért titkolózik körülötte a külföldi politika?


És a magyar médiában erről miért nem adnak hírt?

Nem kellene itthon is bemutatni, hogy milyen "csodás" következményekkel jártak az első covid elleni oltások?


Van valami hír róla? (Nem az alteregójáról, akit betettek a helyére...)



2020. dec. 24. 13:53
 401/451 anonim ***** válasza:
75%

Nicsak...

[link]

2021. jan. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 402/451 anonim ***** válasza:
75%
Érdemes megnézni a friss cikkhez tartozó fotót, jobbról a második nő ismerősnek tűnik. [link]
2021. jan. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 403/451 anonim ***** válasza:
81%
Ezeknek mutathatsz bármit. Elvakult vagy hazug emberek. Az instagrammos is hogy lőtte itt az igazát, aztán kipróbáltam és teljesen kamu amit állított..
2021. jan. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 404/451 anonim ***** válasza:
72%
11:10: a konteósok olyanok, mint a vallási fanatikusok, ami nem illik a világképükbe, azt egyszerűen ignorálják.
2021. jan. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 405/451 anonim ***** válasza:
87%

Hol vannak a hullahegyek kedves konteósok? Már Magyarországon is két és félmillió oltott van, nem kéne hullani mindenkinek mint a legyek? Vagy csak mi is úgy "halunk meg" mint a Dover nővér, akinek kutya baja?

(persze emlékszem december végén még oltásellenesék arról írtak itt is, hogy max pár százezer "birka" kéri majd az oltást Magyarországon, ehhez képest már 2.5 millió oltott van)

2021. ápr. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 406/451 anonim ***** válasza:
77%
Mindegy, rossz lehet neki, sajnálom...
2021. ápr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 407/451 anonim ***** válasza:
0%
Látom az igazság fáj😀 Itt vagyok, élek és virulok oltás nélkül🙂 Voltam karanténban, de semmi egetverő nagy tüneteim nem voltak. Magyarul nevetve átmentem a koronán😊 Nincs szükségem oltásra! Tiffany meg még mindig eltűnt személy vicces megmagyarázásokkal. Ha valóban elájult akkor megszakítással, de látnánk a felvétel folytatását mivel ez járványügyi helyzet illetve globálisan kiterjedő életmentő helyzetről van szó. Mit látunk? Egy állítólagos ájulást amire azt kapjuk, hogy jól van, de ő személyesen nem mondhatja el. Miért nem? Mások által üzenve tudjuk meg, hogy mert ő nem celeb. Már az vicc, hogy innentől kezdve mások szájából tudunk mindent. Ez komoly? Aki kiállt a kamerák elé és interjú alatt esett össze az nem akar kiállni többé. Erre adjon valaki értelmes magyarázatot! Na de a következő csavar, hogy a kórház nem engedi őt nyilatkozni. Az aki indítványozta, hogy kamerák előtt oltsák be magukat és adjanak interjút az egy szimpla ájulásra nem engedélyezi az interjút? Értem én a hülyeséget, de semmit nem tudnak felmutatni csak gyerek szinten üzengetni. Úristen van róla egy videó amin maszkban van, de ki is van sminkelve. Mintha sminkekkel nem lehet csodákat művelni... Szóval látunk két szép ki sminkelt szemet és a fekete haját. Igaz azt nem értem, hogy az ájulós videón miért nem sminkelte ki magát, de hétköznapjaiban meg igen. A frizuráról nem is beszélve. Szóval ahhoz képest, hogy ő nem “celeb” újra videófelvételen. Amit ráadásul a kórház készített aki nem engedi őt a nyilvánosság szereplésre. Nem is tudom miért lepődik meg ezen az ember😀
2021. ápr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 408/451 anonim ***** válasza:
87%

407! Nézd teljesen mindegy kispajti, hogy te miben hiszen az egész "Dover-ügy" az oltásellenes meg vírustagadó konteósok által lett felfújva.

A tények ezzel szemben, hogy már az USA-ban is száz millióan oltakoztak, Magyarországon már 4 és fél millióan regisztráltak, valahogy a "tömeges halálozások" amit az oltás okoz, elmaradt! A lényeg ennyi, és ezt te is tudod. Tehát az egész hajcihő, amit csaptatok egy humbug volt. 😊 és ezt már te is tudod, rég...

2021. ápr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 409/451 anonim ***** válasza:
32%
408 még mindig Tiffany-ról szól ez a kérdés és nem a népekről. Nem tudom mennyi agy kell ahhoz, hogy ezt fel tud fogni. Bizonyítsd hogy Tiffany jól van, de te csak a népekkel fogsz jönni, mert mással nem is tudsz🙂 Ha nem tudsz Tiffany-ról írni akkor te nem a kérdésre válaszolsz. Hol van Tiffany?🙂
2021. ápr. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 410/451 anonim ***** válasza:
91%
409 nem az én fejemet vágják😉
2021. ápr. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!