Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg meghalt a beoltott...

Tényleg meghalt a beoltott Tiffany Dover nővér, mi lett vele?

Figyelt kérdés

Én nem tudom, ahogy senki sem tudja biztosan. Mi ez a hírzárlat körülötte?

Hogyhogy nem lehet elérni és ténylegesen megbizonyosodni, miért titkolózik körülötte a külföldi politika?


És a magyar médiában erről miért nem adnak hírt?

Nem kellene itthon is bemutatni, hogy milyen "csodás" következményekkel jártak az első covid elleni oltások?


Van valami hír róla? (Nem az alteregójáról, akit betettek a helyére...)



2020. dec. 24. 13:53
 431/451 Koplárovics Béci ***** válasza:
65%
Nem valószínű, hogy évente 2-3 oltás fog kelleni. Sőt... Most is legfeljebb azoknak javasolják a 3. oltást, akik attól tartanak, hogy nem alakult ki náluk védelem. Ez jelenleg szinte csak a kínainál fordul elő. Probléma persze, hogy mi pont azt akarjuk gyártani...
2021. júl. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 432/451 anonim ***** válasza:
29%
430! Ja, én is ezen szoktam nevetni az oltásellenesek kapcsán, hogy ők "félnek az oltástól" de a vírustól, amiben ott van az egész valóban veszélyes cucc nem csak egy része vagy az elölt vírus, az már jöhet! Ebben hol a logika?
2021. júl. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 433/451 anonim ***** válasza:
94%
Ennyi virológust egy helyen. :D :D Hihetetlen, hogy mindenki aki oldaltól független olvasott két sort a vírusról, már egyetemi profeszornak hiszi magát. :D
2021. júl. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 434/451 anonim ***** válasza:
28%
Én még mindig oltatlan vagyok és még élek😀 Na most mi van? Meghalok? Majd szóljatok, hogy mikor kezdjek el félni, nehogy lemaradjak róla…
2021. júl. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 435/451 anonim ***** válasza:
9%
23:33: a delta-hullám kezdetén ekkora a szád? Azt remélem, tudod, hogy az USÁ-ban ma már 97 %-ban oltatlanok kerülnek kórházba?
2021. júl. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 436/451 anonim ***** válasza:
49%

Majd jön az epszilon-hullám, utána meg a dzéta-hullám, és így tovább.

El kéne már engedni, és elfogadni, aki akarta beoltatta magát, aki nem nem, az meg külön vicces mikor az oltottak aggódnak azon, hogy a másik miért nem oltatta be magát. Neki ott az oltás, akkor mit parázik?

2021. júl. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 437/451 anonim ***** válasza:
24%
436! Ezt komolyan nem értitek, tehát tényleg ennyire buták vagytok vagy csak trollkodtok?
2021. júl. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 438/451 anonim ***** válasza:
24%
Ennyire buták.. De majd remélem csak ők szívnak majd a kártyával, és zárják le miattuk az egész országot megint...
2021. júl. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 439/451 anonim ***** válasza:
66%
Aki be van oltva van kartyaja is, ennyit erről.
2021. júl. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 440/451 anonim ***** válasza:
30%
435 Na most aztán már tényleg megijedtem mint az első hullámnál. Azt hiszem akkor is nagy para volt mint most. Világ vége meg minden. Igen tudom, majd az ötödik hullám után is én leszek a buta meg azután is. Ismerős, de addig is élek, bármennyire is hihetetlen.
2021. júl. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!