Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg meghalt a beoltott...

Tényleg meghalt a beoltott Tiffany Dover nővér, mi lett vele?

Figyelt kérdés

Én nem tudom, ahogy senki sem tudja biztosan. Mi ez a hírzárlat körülötte?

Hogyhogy nem lehet elérni és ténylegesen megbizonyosodni, miért titkolózik körülötte a külföldi politika?


És a magyar médiában erről miért nem adnak hírt?

Nem kellene itthon is bemutatni, hogy milyen "csodás" következményekkel jártak az első covid elleni oltások?


Van valami hír róla? (Nem az alteregójáról, akit betettek a helyére...)



2020. dec. 24. 13:53
❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯
 371/451 anonim ***** válasza:
69%
Vannak olyan elvakult paranoid konteós oltásellenesek, akik még akkor sem hinnák el hogy él, ha találkoznának vele, és igazolná is magát. Ellenben ami bármiféle buta zug-konteós oldalakon fellelhető, azt úgy nyelik be mint Michelle Wild a kolbászt.. Egy másik önmaguk áltsl eltorzított képben élnek, amit saját maguk szelektív gondolkozásával erősítenek.
2021. jan. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 372/451 anonim ***** válasza:
39%
Ez még mindig nem érv. ;)
2021. jan. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 373/451 anonim ***** válasza:
23%
Valamint az írásaidból ítélve te tűnsz kicsit, hogy is mondjam... másnak... Próbáld meg kinyitni a tudatod és ezt a beskatulyázást engedd el. Nem minden ilyen fekete-fehér, az élet más területén sem! Na tényleg mentem, szió!
2021. jan. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 374/451 anonim ***** válasza:
64%
370. "arra is, hogy nem él" A SearchQuarry és Ancestry kamu, a közösségi oldalak hanyagolása szintén nem bizonyít semmit. Ezeken kívül tudsz mondani bármit?
2021. jan. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 375/451 anonim ***** válasza:
65%
Aki szerint nem azt kellene bebizonyítani, hogy a nő meghalt, hanem azt, hogy életben van, az fordítva ül a lovon.
2021. jan. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 376/451 anonim ***** válasza:
23%

366 oké elismerem, hogy él ha láthatom azt a videót amin szerepel. Igaz, ha kötekedni akarnék akkor az se mindegy, hogy mikor készült az a videó.

Tudod azaz érdekes, hogy az állítólagos “megfenyegetett” családja, bár ez lehet sima téves pletyka ezért tettem idézőjelbe, szóval a tesó azt írja, hogy kórház nem engedi őt nyilatkozni. Azért furcsa, mert ez nyilvánosságra szánt oltás volt és most az életben maradását megcáfolását nem engedik. Mi van??? Akkor minek ment ez a tv-be érted. Ellentmond saját magával. Épp a kórháznak kéne kiállni, hogy tessék itt a bizonyíték és erre nem engedik őt mikor a tv elé vitték őt. Ellentmond, de kib@szottul. Oké legyen, hogy él, de egy oltás utáni fotó? Egy kép sem? Aki él arról simán készülhet kép. Nem fotogén alkat mikor a tv elé állt? Mi olyan nehéz ebben? Miért kell nem kiállni a nyilvánosság elé mikor ez volt a cél? Mi ez? Linkeld amit állítasz és ha úgy van én elismerem, hogy él. Tévedjek és éljen, de roppant fura ez. Kiváncsi vagyok rá, de mondom én most várok míg ezen csámcsognak.

2021. jan. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 377/451 anonim ***** válasza:
0%

376, szerintem arra gondolt, ami az oltás után készült. XD meg arra a pár másodpercre, amin ott állt a tömegben, és amiről azóta kiderült, hogy nem ő volt. Ott van Tiffany instáján az egyik hozzászólás alatt a csaj... valóban nagy a hasonlóság...


Nem fogja fel amúgy sajnos amit írsz, kicsit fordítottan gondolkozik, nincs tisztában már csak a ténnyel sem, hogy ha valakinek beakarok adni valamit és azt egy önkéntjelentkezőn végrehajtom előtte, akkor beszámolok az eredményről. .... Érdekes emberek vannak.

2021. jan. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 378/451 anonim ***** válasza:
14%
Az nem eredmény h elbújok a társadalom elől, mert egy rosszullét után barlanglakósat van kedvem játszani, és majd a szüleim igazolják hogy élek... Azért tudjuk már mi merre hány méter. Ezért lehet vélünk megcsinálni bármit, mert mindenre csak bolintuk.
2021. jan. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 379/451 anonim ***** válasza:
72%
377 Légy szíves, bizonyítsd be, hogy Tiffany Dover meghalt. Érdekelnek az érveid.
2021. jan. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 380/451 anonim ***** válasza:
72%
Itt most már nem azon van a hangsúly, hogy meghalt-e vagy sem. Mint kiderült egyik oldal sem tudja a maga igazát százszázalékosan alátámasztani. Itt már arról van szó, hogy ennek nem így kellett volna történnie, teljesen jogosan várja bárki is, hogy kamerák elé álljon. Mindkettőre megvan az eshetőség. Ha te váltig állítod, hogy él, bizonyítsd, de ne ilyen "fék" érvekkel.
2021. jan. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!