Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg meghalt a beoltott...

Tényleg meghalt a beoltott Tiffany Dover nővér, mi lett vele?

Figyelt kérdés

Én nem tudom, ahogy senki sem tudja biztosan. Mi ez a hírzárlat körülötte?

Hogyhogy nem lehet elérni és ténylegesen megbizonyosodni, miért titkolózik körülötte a külföldi politika?


És a magyar médiában erről miért nem adnak hírt?

Nem kellene itthon is bemutatni, hogy milyen "csodás" következményekkel jártak az első covid elleni oltások?


Van valami hír róla? (Nem az alteregójáról, akit betettek a helyére...)



2020. dec. 24. 13:53
❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯
 341/451 anonim ***** válasza:
0%
Sőt többet beszélgetek az instán mint a messengeren😉
2021. jan. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 342/451 anonim ***** válasza:
23%
Huu hat akkor te nagyon kemeny vagy tesom
2021. jan. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 343/451 anonim ***** válasza:
21%

18:37-es, érted amúgy, ő viszi a beszélgetést és aztán teljesen kiforgatja az egészet. Először érdeklődik Tiffany iránt..., utána meg bejátsza, hogy őt érdekli, aztán eljátssza, hogy nem tud felregizni instára (barlanglakó?! Nem, csak jó nagy), screenshotot kér xD, meg hogy linkeljem neki át a nőt xD, aztán azt hozza ki belőle, hogy engem érdekel mikor volt fent utoljára, utána azt hiszi attól gerincesebb lesz a szememben, ha nem engem félbolondoz le, még trágarkodik, degradált több 10 000-reket, fura szerzetek vannak itt. ...aztán már csak azt veszed észre, hogy semmilyen szinten nem érdekli a másik, csak gyűlölködni jön. Mintha az érv lenne. Én már nem szólok hozzá. Utólag láttam, hogy az utolsó három kommentben engem leszámítva konkretan magával beszélget. ?!? Némi kérdést felvet, de azt hiszem azt már nem kell ragozni. :/

Jó látni, hogy kevesebben vannak olyan gondolkodással, mint ő.

2021. jan. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 344/451 anonim ***** válasza:
35%

Lehet kamuzol mert nem úgy történik, majd megvádolsz engem hogy nekem biztos megjelenik csak letagadom?? És még neked áll feljebb? Barki meggyőződhet róla hogy ki kamuzik, nézzétek meg instán, látjátok vagy sem.. Screenshot se lenne bizonyíték, de érdekes hogy még azt se tettél fel.. Az ilyenek elől menekül szegény lány..

Egy rossz szót nem mondtam rólad, én azokat szidtam akik kamuprofillal halálhírét keltve szórakoznak, és gusztustalanabbnál gusztustalanabb kommenteket írnak. Igen, ők a sötét-oltásellenesek, aki a laposföldhívőkhoz és fényevőkhöz hasonlítanak. Vallásos, szektás meggyőződésük van olyanról, ami tudomanyosan bizonyított, hogy nem igaz. De nem rólad van szó, aki csak gyanakszik a rejtélyes eltünés miatt.

Ajánlom ezt az oldalt mindenkinek tájékozódásra: vedooltas.blog.hu

Fő témája az oltásellenesség objektív megkölítése (covid előtti időkben)

2021. jan. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 345/451 anonim ***** válasza:
70%
2021. jan. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 346/451 anonim ***** válasza:
33%

Kicsit beájul egy nővér az USA-ban, erre Magyarországon 2020 Szentestéjén kiírnak egy ilyen kérdést, és majdnem egy hónappal később még mindig van pár válaszoló, aki bizonygatja egymásnak, hogy ÉL VAGY NEM ÉL és 345 választ generálnak.

Gyerekek, én tegnap pofára estem a lépcsőn, élek vagy nem? Írjatok már ki egy kérdést róla, hátha arról is lesz ennyi válasz.

Azok akik tagadják, hogy élek a lépcső veszélyére hivatkoznak majd és követelik a földszintes épületek építését, vagy a lépcsők betiltását és liftek építését, a másik tábor a józan észre, költségekre hivatkozik, és majd elmagyarázza, hogy nem írhattam volna ezt a választ, ha meghaltam volna, csakhogy az első tábor szerint ezt a választ nem én írtam, hanem a legjobb haverom, akit lefizetett a titkosszolgálat, ami a lépcsőmaffia pénzéből is működik.


Várom a kérdést magamról! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2021. jan. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 347/451 anonim ***** válasza:
4%
Utolsó ez hatalmas :D Az a baj, hogy igazad van
2021. jan. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 348/451 anonim ***** válasza:
26%
346 nem csak Magyarország.... A lépcsőn a te ügyetlenséged által esel el és Tiffany meg nem az ő ügyetlensége miatt esett el, csak ennyi a különbség😁 Engem nem érdekel semmi se rólad😂
2021. jan. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 349/451 anonim ***** válasza:
0%

Itt rég nem arról van szó, hogy meghalt-e vagy sem, picit le vagy maradva.

A lépcsőben meg akkor buktál fel, amikor az egész világ azt várta, hogy mutasd felbuksz-e vagy sem. Nem tartod picit ferde dolognak, hogy felbuksz, eltűnsz nem tudjuk mi van veled és még a halálodat sem cáfolod meg?! Okoskodj csak tovább nyugodtan, nem rólad nem lesz kérdés.

2021. jan. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 350/451 anonim ***** válasza:
0%

"Itt rég nem arról van szó, hogy meghalt-e vagy sem"

Na itt van leírva amitől tartottam, itt senkit se a lány élete érdekel, hanem a jujjj az oltás után elájult vajon belehalt része, hogy "bizonyíthassa" vele az általa elképzelt képet...

Engem csak a lány miatt érdekel, nem hiszem hogy 1millióból egy eset annyira lényeges lenne az oltás szempontjából

2021. jan. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!