Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg meghalt a beoltott...

Tényleg meghalt a beoltott Tiffany Dover nővér, mi lett vele?

Figyelt kérdés

Én nem tudom, ahogy senki sem tudja biztosan. Mi ez a hírzárlat körülötte?

Hogyhogy nem lehet elérni és ténylegesen megbizonyosodni, miért titkolózik körülötte a külföldi politika?


És a magyar médiában erről miért nem adnak hírt?

Nem kellene itthon is bemutatni, hogy milyen "csodás" következményekkel jártak az első covid elleni oltások?


Van valami hír róla? (Nem az alteregójáról, akit betettek a helyére...)



2020. dec. 24. 13:53
❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯
 301/451 anonim ***** válasza:
67%

299, Igen, mert én is írtam neki üzenetben. Amit nem látott, nem reagált rá. Amikor írtam, akkor még csak négy napja történt az utolsó bejelentkezése (huszon valahanyadika körül), most meg már ott van a neve mellett az üzenetéknél, hogy 3 hete. Mindenkinél látom mikor jelentkezett be utoljára, ha üzenetet írok neki, és követem, meg alapjáraton az ismerőseimnél is. Egyszer azt hittem lerejtettem a láthatóságom, és ismerősöm szólt pár nap után hogy ugyanúgy lát, amikor fent vagyok. Nem tudom ez hogyan működik, de én is látok mindenkit, akinek üzenetet küldtem.

Én nem tudom már mit gondoljak, de egy gyönyörű nő volt?, csak remélni tudom, hogy jól van, bár ahhoz egy ilyen kedvesnek tűnő hölgy nem így reagálna, egyáltalán ép mentalitással rendelkező ember nem reagálna így. Főleg, hogy a gyermekeit is kint hagyja, úgy hogy ő elvonul. Ilyet egy anya nem tenne.Túl nagy a csend. És ez nem konteo, ezek tények.

2021. jan. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 302/451 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges veled beszélgetni. Többször ellentmondasz saját magadnak. Alapdolgokat nem látsz át. Nem egy halálon van a hangsúly, hanem az eljáráson. Emberi lények vagyunk, egyutterzunk a másikkal, tudni szeretnénk hogy van, nem beszélve árról, hogy minket is érint ez az egész, és a gyártót is minősíti. Olyan mintha nem is ebben a világban élnél. Semmi nem látsz az egészből. Fura egy figura vagy.
2021. jan. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 303/451 anonim ***** válasza:
2021. jan. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 304/451 anonim ***** válasza:
100%
És ezt nem erre az kiírt kérdésre alapozva írom.
2021. jan. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 305/451 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak neked szemléltetés.
2021. jan. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 306/451 anonim ***** válasza:
35%
Az a baj, hogyha millióból egy tragádia lenne is, nem igazán lenne jó ötlet nyilvánosságra hozni, mert még nagyon lenne az oltásellenesség. Egy ilyen kiszivárgásába több százezer ember is belehalhat, aki ilyen hatására döntene az oltás ellen. Valamiért akkora mágia a dolog egy laikusnak, hogy retteg tőle, néha jobban mint magától a vírustól. Ez az érthetetlen. Azt megértem hogy ha valaki fél az oltástól, de akkor a vírustól 100x annyira kéne félnie ha bármi logikát tartalmazna az elgondolása.
2021. jan. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 307/451 anonim ***** válasza:
100%

306 És szerinted a világszervezetek mögött kik vannak?!? Kukucs, a politika.

Miért állítod, hogy nincs egy halott sem? Van biztos informaciod? Honnan tudod? Megint félrebeszélsz, csak azért mert te nem kaptál róla hírt. Vagy mert fizetnek, vagy mert ....

Én azt olvastam legutóbb, hogy az FDA több államban is elkezdett vizsgálódni, mert túl sok lett a kórházi beteg, vannak halottak is az oltást követően. Tessek ott van benne a mondatomban egy számodra hangzatos szerv. Errol beszélek, csak annyit látsz amennyit látni szeretnél, de nem feltétlen úgy van. Olvasni sem ártana mellé minél több helyről.

2021. jan. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 308/451 anonim ***** válasza:
45%
Tisztában vagy azzal h a sajtótájékoztatón ecike azt mondta, h 10 000 valamennyi emberből, csak 3 százalék halt meg kimondottan koronában? Nincs 400 darab ember, daganatban többen halnak meg, mint most ebben a vírusban. Nagyon felelőtlen ismetnelkuli kijelentéseket teszel. Nem kéne.
2021. jan. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 309/451 anonim ***** válasza:
0%

A covid jelenlegi globális teljes korosztályra vetített halálozása 2,3%. Erre nyugodtan lehet alapozni.

Életkorral pedig 50 felett szinte exponenciálisan növekszik. 50 éves kor felett és a veszélyeztetetteknek kéne kötelezővé tenni, ha már maguktól sokuknak nincs ennyi esze.

2021. jan. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 310/451 anonim ***** válasza:
100%
Na de visszatérve az instához, az hogy nem posztolt nem jelenti azt, hogy fel se lépett. Utóbbi azért tényleg gyanakvásra adna okot. De messze nem biztos akkor sem hogy oltással összefüggő dolog érhette.
2021. jan. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!