Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg meghalt a beoltott...

Tényleg meghalt a beoltott Tiffany Dover nővér, mi lett vele?

Figyelt kérdés

Én nem tudom, ahogy senki sem tudja biztosan. Mi ez a hírzárlat körülötte?

Hogyhogy nem lehet elérni és ténylegesen megbizonyosodni, miért titkolózik körülötte a külföldi politika?


És a magyar médiában erről miért nem adnak hírt?

Nem kellene itthon is bemutatni, hogy milyen "csodás" következményekkel jártak az első covid elleni oltások?


Van valami hír róla? (Nem az alteregójáról, akit betettek a helyére...)



2020. dec. 24. 13:53
❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯
 281/451 anonim ***** válasza:
45%

[link]


Hiába tenne ki a csaj egy videót, akkor meg kitalálnátok, hogy hamisítvány. (mivel titeket egy cseppet sem érdekel a csaj állapota) Szóval erről ennyit. Csinálnék egy új profilt, amit a lehető legprivátabbra állítok, ez a legbiztosabb arra, hogy ne zaklassanak többet.

2021. jan. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 282/451 anonim ***** válasza:
12%

De ő még az sem csinált. A gyerekeit is kint hagyta a "kozonsegnek". Logika.


Egyébként örülök, hogy te tudod, hogy "mi" mit fogunk gondolni, ha bejelentkezik végre. Kérlek megmondod nekem, mit fogok gondolni ha vége lesz ennek a pandémiás helyzetnek? Mennyiért vállalod? Na ne nevettes, kérlek! Nem látod a fától az erdőt.

2021. jan. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 283/451 anonim ***** válasza:
21%

A viselkedésetekből teljesen egyértelmű, hogy mit gondoltok. Hiába van ott a kórházi videó, amin ott van a csaj -> reakció: hamisítvány.


Tudjuk jól hogy gondolkodtok.

2021. jan. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 284/451 anonim ***** válasza:
78%
Te amúgy látnok vagy? Olyan jó, hogy jobban tudod helyettünk, hogy mit gondolunk. Az ilyen és hasonló hozzászólásaiddal inkább bújj el. Arra reagálj, amit írtam, hogy látod, egy noname senkinek csak annyit meg akarsz cáfolni, hogy téged nem szeretnek, és hogy nincs boldog életed. Foleg úgy, hogy te nem cáfolnád még a halálhíredet. Na erre válaszolj öreg.
2021. jan. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 285/451 anonim ***** válasza:
100%
(Mielőtt bárki felháborodna, én írtam neki azokat a szavakat, amikre ő azonnal próbált rácáfolni, nem senkizek le random senkit. :D)
2021. jan. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 286/451 anonim ***** válasza:
74%

https://www.youtube.com/watch?v=tOH7XLHl2mo


Itt beszél, miről beszéltek akkor emberek?? Én is el akarnék tűnni ebben a helyzetben, mielőtt valami barom konteós kicsinál..

Érdemes a videó alatt is megnézni, mennyi paraniod barom kommentál..

2021. jan. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 287/451 anonim ***** válasza:
63%
281: pontosan. Ezek a félórült konteósok tönkretehetik az életét, nekik semmi se szent csak hogy bizonyítsák az eltorzított alternatív valóságukat paranoid módon érvelve. 21. Század legsötétebb foltja a társadalmon. Kv így kezdődhetett a sötét középkor. Tudományellenesség.... A történelem megismétli önmagát.
2021. jan. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 288/451 anonim ***** válasza:
14%
Te nagyon okos, komolyan baj van veled. Ez az oltás során történt közvetlen. Azóta nincs hír rola, de mi van arra már nem tudsz válaszolni, hogy te azonnal megcáfolsz egy senkinek egy apró dolgot? A saját életed ettől fontosabb. Ki szeretne a saját árnyékában élni?! Nem akarlak megbántani, pedig most olyat írtam volna. Menj inkább pihentesd magad, ha már válaszolni nem tudsz.
2021. jan. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 289/451 anonim ***** válasza:
17%
Ez az oltás után történt, tehát nem halt bele. Vagy szerinted utána pár nappal csak úgy meghalt, és az biztos az oltás miatt lehetne akkor? Vagy mi?? Tudom szerinted Elvis is él még...
2021. jan. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 290/451 anonim ***** válasza:
18%
287es te sem vagy egy nagy világosság. Ha egyszer eltűnsz, téged is így keressenek, amilyen kommenteket ide írkálsz. Te sem vagy százas. Itt senki nem zaklatja a nőt, meg barmolja össze az életét, csak ennek nem ez a módja. És persze, hogy sokak aggódnak érte, és magukban is le szeretnék zárni ezt a sztorit.
2021. jan. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!