Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg meghalt a beoltott...

Tényleg meghalt a beoltott Tiffany Dover nővér, mi lett vele?

Figyelt kérdés

Én nem tudom, ahogy senki sem tudja biztosan. Mi ez a hírzárlat körülötte?

Hogyhogy nem lehet elérni és ténylegesen megbizonyosodni, miért titkolózik körülötte a külföldi politika?


És a magyar médiában erről miért nem adnak hírt?

Nem kellene itthon is bemutatni, hogy milyen "csodás" következményekkel jártak az első covid elleni oltások?


Van valami hír róla? (Nem az alteregójáról, akit betettek a helyére...)



2020. dec. 24. 13:53
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯
 241/451 Koplárovics Béci ***** válasza:
12%

"Nem én hoztam fel a parizert, de te sem szálltál le róla. "


A tejet, vizet, levegőt, stb-t nem firtattad. Érdekes... De továbbra is örülök, hogy sikerült az írásom legkevésbé lényeges pontját megfognod. Ha ez más írásoknál is így van, akkor nem csodálkozok már többet a butaságodon.


"Nem ismersz, de tudatlannak nézel, mert van egy véleményem."


Nem a véleményed miatt, hanem azért, mert nem tudsz egyszerű írásokat értelmezni.


"Okos embernek tartod magad, mert hiszel a gazdagoknak, a politikusoknak, a gyógyszergyártóknak. "


Nem nekik hiszek, hanem magamnak. Amit magam körül látok, ami magam körül történik, amit tapasztalok. Vannak ismereteim, tudok olvasni, megértem a dolgokat, le tudom szűrni az információhalmazból azt, ami fontos.

Hogy hiszek-e valakinek, azért mert gazdag? Előszöris: ki a gazdag? És attól, hogy két forinttal többje van, miért is kellene hinnem neki?

Hogy hiszek-e politikusnak? Most épp melyiknek? A fidesznek, amelyik irányít, esetleg a Momentumnak, aki egyenesen kötelezővé tenné az oltást, az LMP-nek, aki szimplán csak kampányol az oltás mellett, a DK-nak, amelyik származás alapján döntene, mint a nácik? Mégis szerinted én melyik mellett vagyok? Maximum ők vannak az én pártomon, nem én az övékén.

Hogy hiszek-e a gyógyszergyártóknak? Nem, ezért vagyok óvatos.

Hogy kinek hiszek? Azoknak, akiket magamnál okosabbnak tartok, mert már bizonyították, hogy mire képesek.

Szóval hiába is próbálsz beskatulyázni, nem megy. Viszont már csak a felsorolásod is árulkodó...

Ha a saját logikád mentén téged kellene, akkor te áltudós csalóknak és konteós oldalaknak hiszel. Semmivel sem jobb, mint akiknek szerinted én hiszek. Sőt... :) Mint írtam többször is: általában a kevésebb ismeretekkel rendelkezők hisznek a konteókban, ők hisznek az áltudósoknak, és ők tartják úgy, hogy mindenki ellenük van.

2021. jan. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 242/451 anonim ***** válasza:
40%
Fogyatékos vagy. Amikor rólam írsz mindig mellé nyúlsz csak szólok;) Olyan bamba vagy, hogy már lassan kezd szórakoztatni engem😂
2021. jan. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 243/451 Koplárovics Béci ***** válasza:
23%
Tényleg ennyit tudsz, mert semmi más érved nincsen. Kétszavas böfögés. Jellemző. Tényleg sajnálnivaló vagy. Dehát, biztos nem te tehetsz róla, hanem mindenki más.
2021. jan. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 244/451 anonim ***** válasza:
30%
Dehogy halt meg, csak az egybites idóta oltásfób konteósok szeretnék és örvendeznének. Nyilatkozott is azóta, de nem akar celebbé válni..
2021. jan. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 245/451 anonim ***** válasza:
80%
És ha meghalna egymillió+ ból egy ember az bizonyítana valamit?? Minden 50. covidos belehal, csak halkan jegyzem meg....
2021. jan. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 246/451 anonim ***** válasza:
27%
Oltáselleneseknél butább és károsabb szubkuktúrával még nem találkoztam.
2021. jan. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 247/451 anonim ***** válasza:
27%
Béci minden szavaddal egyetértek, de kár a hülyekre pazarolni az energiát. Egyszerűen buták mint minden konteós nagy része. És sajnos a tudás és a magabiztosság valamiben fordított arányossággal jár. Magyarul a legprimitívebbeknek a legnagyobb a pofája. Szerencsére kirajzolódik statisztikailag (tiszt a kiv!!!), hogy a magasabban képzett műveltebb emberek között jóval több az oltáspárti és kevesebb a konteós
2021. jan. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 248/451 Koplárovics Béci ***** válasza:
57%
#247: Köszi. Tudod a remény hal meg utoljára... Mert azt nem fertőzi meg a vírus sem. Az idióták is csak néha :)
2021. jan. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 249/451 A kérdező kommentje:
Hát persze, hogy a "magasabban képzettek" között több az oltáspárti, hiszen a közoktatás nekik mosta át az agyukat a legalaposabban és legsikeresebben. Tökéletes rendszerkatonák.. 🙃
2021. jan. 14. 16:51
 250/451 anonim ***** válasza:
81%

Tehát szerinted a teljes oktatási rendszer az egész világon csak egy agymosoda :)


Egy ilyen szintű összeesküvésre milyen bizonyítékot bírsz felhozni? :)

2021. jan. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!