Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg meghalt a beoltott...

Tényleg meghalt a beoltott Tiffany Dover nővér, mi lett vele?

Figyelt kérdés

Én nem tudom, ahogy senki sem tudja biztosan. Mi ez a hírzárlat körülötte?

Hogyhogy nem lehet elérni és ténylegesen megbizonyosodni, miért titkolózik körülötte a külföldi politika?


És a magyar médiában erről miért nem adnak hírt?

Nem kellene itthon is bemutatni, hogy milyen "csodás" következményekkel jártak az első covid elleni oltások?


Van valami hír róla? (Nem az alteregójáról, akit betettek a helyére...)



2020. dec. 24. 13:53
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
 231/451 anonim ***** válasza:
16%

Nem tudom mit rugóztok még ezen

Bizonyított tény, hogy akit nem oltottak be, az ha hosszű idő után is, de teljesen biztosan meghal.


Én tuti oltatok, mert még nem tudjuk ennek a hosszútávú hatásait. Simán lehet, hogy akit oltottak az nem hal meg.

2021. jan. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 232/451 anonim ***** válasza:
13%

“ amiről csak az élelmiszermérnökök meg a vegyészek tudják, hogy micsodák”


Meg a raktár mivel beérkeznek valahogy a cuccok, meg akik ezeket hozzáteszik. Nem fog neked a mérnök dolgozni. Na csá!!

2021. jan. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 233/451 anonim ***** válasza:
41%

##232


Pontosan. Ahogyan a dihidrogén-oxid is - amivel nap mint nap mérgeznek minket - olyan súlyos függőséget alakított ki az emberiségben, hogy a tartós megvonása halálhoz vezet.


Évente több millióan halnak meg dihidrogén-oxid megvonás miatt, csak eltitkolják a tudjukkik.

2021. jan. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 234/451 anonim ***** válasza:
10%
Hypno ugye nem gondoltad komolyan? A vakcinának összetételei vannak és nem szimplán víz. Hogy hasonlítottad ezt össze?
2021. jan. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 235/451 Koplárovics Béci ***** válasza:
43%

"Te most mit akarsz a perizerrel?😂 Azt a rohadt élet meg szakadok most a röhögéstől😂😂😂"


Nem tudom, hogy tényleg ennyire sötét vagy, vagy csak megjátszod. Annyi a hasonlóság, hogy ismered a pontos összetételét? Nem. Megeszed? Jó eséllyel igen (és mivel pont azt úgysem, teljesen mindegy melyik kajáról-piáról beszélünk - ismét sikerült nem a lényeget megragadnod). Meghaltál már tőle? Mert arra építed azt, hogy nem kérsz a vakcinából, mert nem tudod mi van benne. Dehát ezzel is csak bizonyítod a tudatlanságodat. Nem is csodálom, hogy erőlködsz a röhögéssel.


"A vakcinának összetételei vannak és nem szimplán víz. "


Igazából volt állítólag egy felmérés, hogy milyen veszélyes a "dihidrogén-monoxid".

[link]

A lényege, hogy megmutassa, hogy mekkora félelmet lehet kelteni az emberekben néhány jól összeállított, áltudományos mondattal. Nem véletlen, hogy az erősen alulképzett országokban nagyobb a tudomány-ellenesség. Mivel a gyengébben képzetteknek a tudomány gyakorlatilag halandzsa, megpróbálják olyannal magyarázni a tudatlanságukat és az ezzel komoly összefüggésben lévő anyagi helyzetüket, hogy mindenki az ő életükre és összekuporgatott vagyonukra tör. Ez egy felsőbb hatalom, egy háttérhatalom, a tudósok, a orvosok, a gyógyszergyártók, bárki lehet, aki az ő szemszögükből elérhetetlenül gazdag. És persze ugyanezért lehet választást nyerni azzal, ha valaki az ezektől való megmentő szerepében tetszeleg.

2021. jan. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 236/451 anonim ***** válasza:
34%

#234


Valójában nem neked akartam válaszolni, hanem azoknak az egybites konteósoknak, akiknek le sem esik, hogy a szomjhalálról írok, mert dihidrogén-oxid-nak írva már fel sem ismerik a vizet, de szentül hisznek a hattárhatalomban, ami ki akar irtani és/vagy függővé akar tenni miközben chipet ültet belénk. (Még szerencse, hogy vagy egy Trump nevű ember, aki harcol ellenük és akit csak csalással lehet legyőzni egy választáson. Mert a haza nem lehet ellenzékben...ja nem ez az utolsó már más)

2021. jan. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 237/451 anonim ***** válasza:
41%

Egyébként tényleg eltitkolják a vizet. Helyette fanta, kóla, százszázalékosnak mondott gyümölcslé, sehol nem figyelmeztetnek arra a médiában, hogy igyunk sok vizet, csak amikor kánikula van és az isszeeses szélén állunk... annyira nem lőttél mellé. ;)


Reggel mindig egy langyos pohár vízzel kezdjetek!!

2021. jan. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 238/451 anonim ***** válasza:
69%
Koplárovics Béci a parizertől nem ájulsz el. A parizer nem véd meg semmilyen vírustól. A parizer nem étel csak élelmiszer. A parizer nem egészséges. A parizer nem gyógyszer. A parizer nem méreg hanem moslék. A parizer nem táplál. A parizer nem vakcina. A parizer nem vegyi anyag. A parizer nem kísérleti anyag. A parizer nem mai gyártmány. A parizer csak egy üres étel a lustáknak. Vicces figura vagy, mert a parizer összetételével jössz ahogy a vakcinának sem tudod! Leírták? Parizerre is rá van írva. Vicces vagy te hallod:) Mi lesz a következő? Génkezelt állatok vagy esetleg a felfújt gyümölcsök?
2021. jan. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 239/451 Koplárovics Béci ***** válasza:
37%
#238: nagyon rápörögtél a parizerre. Direkt kiemeltem, hogy az a legkevésbé fontos, hogy mi. Dehát mint látjuk, más témában is csak a legkevésbé fontos dolgot tudod megragadni. Gondolom az volt az egyetlen dolog, amit értettél. Ismét bebizonyítottad, hogy mennyire buta vagy.
2021. jan. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 240/451 anonim ***** válasza:
65%
Nem én hoztam fel a parizert, de te sem szálltál le róla. Bagoly mondja verébnek? Neked mit sikerült megragadni? Nem ismersz, de tudatlannak nézel, mert van egy véleményem. Az értelmes ember nem viselkedik így, szóval aki bizonyít is valamit az te vagy. Okos embernek tartod magad, mert hiszel a gazdagoknak, a politikusoknak, a gyógyszergyártóknak. Innen kezdve mindenki más hülye a szemedben. Amire rá kéne világítani az az agyad, mert nagyon sötét.
2021. jan. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!