Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg meghalt a beoltott...

Tényleg meghalt a beoltott Tiffany Dover nővér, mi lett vele?

Figyelt kérdés

Én nem tudom, ahogy senki sem tudja biztosan. Mi ez a hírzárlat körülötte?

Hogyhogy nem lehet elérni és ténylegesen megbizonyosodni, miért titkolózik körülötte a külföldi politika?


És a magyar médiában erről miért nem adnak hírt?

Nem kellene itthon is bemutatni, hogy milyen "csodás" következményekkel jártak az első covid elleni oltások?


Van valami hír róla? (Nem az alteregójáról, akit betettek a helyére...)



2020. dec. 24. 13:53
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
 211/451 anonim ***** válasza:
0%
210: Szerintem összekeversz. Én nem értek egyet a kérdésben lévő feltételezéssel.
2021. jan. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 212/451 anonim ***** válasza:
11%
13:58-as, annyira meg vagy győzödve a saját álláspontodról, hogy ha 20 cikket is hoznék, az sem lenne elég! Továbbra sem érték veled egyet, az egész levezetéseddel! Szép napot neked, nem állok le veled vitatkozni, oltasd magad, akár minden nap, úgy is sokat rendeltek...
2021. jan. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 213/451 anonim ***** válasza:
24%

212: Képzeld csak! A bátyám már megkapta az oltást több mint egy hete, ahogy az orvosok nagy része a kórházban, ahol dolgozik, senkinek nincsen semmi baja :D


Egyébként ezt én is mondhatnám neked, hogy "annyira meg vagy győződve arról, hogy meghalt", mindegy mit mondok neked.


A halál tényét továbbra sem sikerült bizonyítanod, innentől kezdve nincs miről beszélni.

2021. jan. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 214/451 Koplárovics Béci ***** válasza:
73%

"a 20 cikket is hoznék, az sem lenne elég"


Persze. Ha leírja hússzor ugyanazt húsz "csakmitudjukazigazatpontkom" oldalak, attól még nem lesz több értelme.

De ugyanúgy vagy vele te is: neked ne a "mainstream" média írja le, hogy él, mert azt te akkor sem fogod elhinni - ahogy írtam - ha előtted állna.

De mondom: jóindulattal megadok egy halottat, mert ilyen jófej vagyok. Kíváncsian várom, hogy 88 millió oltás után hogyan fog állni a vakcina miatt elhunytak száma. Hiszen ott van feketén-fehéren a lehetséges mellékhatások között az is. Vagy feltehetem úgy is a kérdést, hogy mennyi oltás után lesz 1.8 millió halott, sőt legyünk ismét jóindulatúak: mennyi oltás után lesz 1.8 millió komolyabb mellékhatás?


"oltasd magad, akár minden nap, úgy is sokat rendeltek..."


Látod, még ebben sem tudsz normálisan, értelmesen érvelni. Nem te tehetsz róla. A sok "csakmitudjukazigazatpontkom" oldal elvette az eszed. Legalábbis reméljük, hogy volt.

2021. jan. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 215/451 anonim ***** válasza:
30%

Ha már ketten is "megtiszteltek" a válasszal, feltennék egy-két kérdést...

Semmit nem fogadsz el, mert az neked nem érv, akkor tulajdonképpen mit is szeretnél? :/ Te honnan vagy arról meggyőződve, hogy Tiffany még él? Miért vagy abban olyan biztos? Több 10ezrek vannak bizonytalanságban, de te tudod... Mi a meggyőződésed alapja? Jahh, hogy ő nem halhat meg, mert professzorok dolgoztak a vakcinán? Vagy mert a média biztos nem tussolná el? Elszomorítalak, van az a pénz... Kár is tagadni, ennek nem ez a rendje. De tudom neked ez sem lesz érv, mint ahogy semmi, ha a IV. kerületi rendőr, megtisztelte a népet azzal, hogy a kórházi agyból, frissen az intenzívről átszállítva csinált egy interjút, akkor nehogy már Tiffany ne tudjon csinálni egy kis ájulás után ráadasul úgy, hogy lassan több mint 50 000 insta követő kíváncsi az állapotára. Ha ezek után is azt hajtós (agyatlanok módjára), hogy a nyilvánosság elől menekül, akkor ott súlyos pszichés problémák lehetnek.. A rendőr is találhatott volna ki "kifogásokat" Valamint megnéznélek én téged, ha neten már téged is eltemettek volna, több tízezren érdeklődnek felőled, te meg pont kaksizol rá... Gond lehetne veled is, vagy magával a szituval, csak picit gondolkozz, kérlek!! Tudom neked ez sem volt érv, meg amúgy is a másik kommentelő családtagjat beoltották, semmi baja xd, meg az orvosi kamara meg a who, meg meg a meg a....

Honnan vagy abban olyan biztos, hogy ez nem emberkiserlet? (Még abban a fázisban jár a vakcina, és ez nem konteo, olvass utána), honnan tudod, hogy Bill Gates pontosan mit képvisel, láttál tőle egyáltalán videókat? ( tőle es nem konteosoktol), honnan tudod, hogy merre tart a világ? Miért adsz, látatlanba bizalmat? Belőled nagyon jó hívő lenne, a papok szeretettel várnak, meg Isten is!


Nem kell válaszolni, mert nem fogok visszaírni, neked teljesen fölöeges bármit is, ezeket csak gondolkodtatónak szántam, akárki olvassa. Nem kell mindent azonnal bevenni.

2021. jan. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 216/451 anonim ***** válasza:
100%
*mielőtt félreértelmezed: kamera elé tudott állni....
2021. jan. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 217/451 anonim ***** válasza:
35%

"Nem kell mindent azonnal bevenni."


Mondja ezt az, aki mindenféle bizonyíték híjján, bemondásra elhiszi, hogy meghalt a csaj :) öngól szagot érzek a levegőben.

2021. jan. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 218/451 anonim ***** válasza:
17%

A sötétség kongását a fejedben, azt érezheted max. Ne haragudj, nem írok neked többet, mert sehova nem vezetne a beszélgetésünk. Minden jót!


Ha ezután is írsz, egyértelmű lesz, hogy alapjáraton is gondok vannak.

2021. jan. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 219/451 anonim ***** válasza:
35%
Annak ellenére, hogy már többször leírtad, hogy nem írsz vissza, még mindig itt osztod a (nem létező) észt.
2021. jan. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 220/451 anonim ***** válasza:
46%
Nem mindenkinél ugyanaz a hatás te idióta! Tiffany valóban meghalt és a vakcina miatt, de neked nehéz felfogni. Azt is hogy ha ilyen hatást ért el Tiffany-nál akkor ez igen veszélyes! Más mellékhatásai is lehetnek amivel idővel érezni fogja. Mit értesz te hozzá? Fogalmad sincs mi van benne okostojás. Senki nem tud Tiffany-val beszélni, mert már nem él! Nyugodtan olvasd be magad;) Én azt szoktam mondani, hogy a marha olyan állat amely nem tud gondolkozni és vágóhídra való. Hajrá akkor!
2021. jan. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!