Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg meghalt a beoltott...

Tényleg meghalt a beoltott Tiffany Dover nővér, mi lett vele?

Figyelt kérdés

Én nem tudom, ahogy senki sem tudja biztosan. Mi ez a hírzárlat körülötte?

Hogyhogy nem lehet elérni és ténylegesen megbizonyosodni, miért titkolózik körülötte a külföldi politika?


És a magyar médiában erről miért nem adnak hírt?

Nem kellene itthon is bemutatni, hogy milyen "csodás" következményekkel jártak az első covid elleni oltások?


Van valami hír róla? (Nem az alteregójáról, akit betettek a helyére...)



2020. dec. 24. 13:53
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
 191/451 anonim ***** válasza:
21%

182: [link]


Nincs ilyen nevű nővér... szóval valaki hazudik.

2021. jan. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/451 Koplárovics Béci ***** válasza:
26%
Még ha nagy jóindulattal megadunk egy halottat és egy súlyos mellékhatást, akkor is ott járunk sokmillió oltás után, hogy egy halott (persze már ez is sok) és egy súlyos eset (szintén). A betegség esetében ennyi fertőzöttnél sokezer halottnál és mégtöbb súlyos betegnél jártunk. És még mindig nem fogják fel a különbséget. Nem is fogják. Nincs is mivel. Rajtuk már a csip sem segít meg az ötgé sem. Csak essenek le a Föld szélén.
2021. jan. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/451 anonim ***** válasza:
31%
Van fogalmad a halálozási aranyról?! Azt mondják, csak 2 százalék, akik ténylegesen ebbe haltak bele, a pestisnél volt 50... Melyiket érdemesebb bevállalni?! Az ismeretlen eredetű oltást, ami gént is módosít, nem tudjuk milyen kimenetellel, vagy vagy elengedni azt a két százalékot, akik már amúgy is fél lábbal a sírban vannak?! Bocsánatot kérek az utolsó mondatom második feléért mindenkitől. Picit gondolkozz!!!
2021. jan. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/451 anonim ***** válasza:
21%

"Az ismeretlen eredetű oltást, ami gént is módosít"


:DDDDDDD honnan szedted ezt a baromságot? :D

2021. jan. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/451 anonim ***** válasza:
32%
Számomra ismeretlen te okos (belém is akarják adni, nem tudok róla szinte semmit, ami bizonyított lenne, hosszú távon tesztelve van, összetevők stb.), és járd körül a témát, abból valamennyire tudsz tájékozódni. Vagy neked elég a címke, hogy, "ruszki", "amerikai"... Ez nem koktélkeverés, és nem a pult előtt állva kéred. Sajnálom, hogy csak eddig látsz.
2021. jan. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/451 anonim ***** válasza:
74%

195: Azt a baromságot honnan szedted, hogy "gént módosít"? :D


Ahhoz képest, hogy mennyire "ismeretlen" számodra, eléggé nyomod róla a tudományosnak hangzó hülyeségeket :)

2021. jan. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/451 anonim ***** válasza:
43%
Bocsika, de nem érdekel mit gondolsz, az én véleményemet nem egy "noname" ember fogja az "okosságaival" megváltoztatni. Kikövettem a kérdést. Viszont ez nem egyelő azzal, hogy neked van "igazad", félre ne értsd. Egyébként bármelyikünk "igaza", csak évtizedek múlva lesz kijelenthető. ;) Az viszont most látható, hogy Tiffany halálával nagyon mellé nyúltak, mind erkölcsileg, mind etikailag. Gondolkozz! ;)
2021. jan. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/451 anonim ***** válasza:
28%
197: öm, de az ugye megvan, hogy nem halt meg?
2021. jan. 7. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/451 Koplárovics Béci ***** válasza:
63%

#195: "em tudok róla szinte semmit, ami bizonyított lenne, hosszú távon tesztelve van, összetevők stb."

Tehát ha bemész a boltba, akkor mindenről tudod a pontos összetevőit, azok hosszú távú hatását, és mégis megveszed? Nahát!


#197: "az én véleményemet nem egy "noname" ember fogja az "okosságaival" megváltoztatni."

Már megtette. Egy noname ember azzal, hogy elhitette veled az okosságait, hogy egy ember meghalt. Ja, persze, ott ki volt írva egy név. És akkor már igaz.

2021. jan. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 200/451 anonim ***** válasza:
63%

"Bocsika, de nem érdekel mit gondolsz, az én véleményemet nem egy "noname" ember fogja az "okosságaival" megváltoztatni. Kikövettem a kérdést."


Tehát akkor tudod, hogy nincsen igazad, de mivel ezt nem fogod beismerni, így elfutsz. Ez is egy módja a beismerésnek.


"Viszont ez nem egyelő azzal, hogy neked van "igazad", félre ne értsd. "


Azzal viszont egyenlő, hogy lényegében véve elmenekülsz, csak leírod, hogy ez nem azt jelenti, pedig de, azt, különben nem ezt tennéd.


"Az viszont most látható, hogy Tiffany halálával nagyon mellé nyúltak, mind erkölcsileg, mind etikailag. Gondolkozz! ;)"


Ebben teljesen igazad van, rengetegen mellé nyúltak, mert, hogy nem halt meg. Gondolkozz ;)

2021. jan. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!