Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg meghalt a beoltott...

Tényleg meghalt a beoltott Tiffany Dover nővér, mi lett vele?

Figyelt kérdés

Én nem tudom, ahogy senki sem tudja biztosan. Mi ez a hírzárlat körülötte?

Hogyhogy nem lehet elérni és ténylegesen megbizonyosodni, miért titkolózik körülötte a külföldi politika?


És a magyar médiában erről miért nem adnak hírt?

Nem kellene itthon is bemutatni, hogy milyen "csodás" következményekkel jártak az első covid elleni oltások?


Van valami hír róla? (Nem az alteregójáról, akit betettek a helyére...)



2020. dec. 24. 13:53
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
 161/451 anonim ***** válasza:
37%
Az igazi kérdés továbbra is az, hogy akik halottnak tartják őt, mire alapozzák ezt a vélekedést. Erre kéne egy jó válasz (és szakadjunk már el az Instától).
2020. dec. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/451 Koplárovics Béci ***** válasza:
53%

Tiffany lejárt, jöhet a kérdés Khaliah Mitchellről...


De tudod mit? Tegyük fel, hogy a nővér tényleg meghalt. Mostanra van többtízezer beoltott ember, tudunk tehát egy halálról. 0.01% halott. Nem tudjuk, hogy volt-e bármilyen alapbetegsége a nővérnek.

A koronavírusnak van 81 millió igazolt esete, tételezzük fel, hogy a valós esetek száma nagyon brutálisan ennek a tízszerese, vagyis 810 millió. Van 1 millió 783 ezer halott. 0.22% halott, és valószínűleg óriási felfelé tévedés a tízszeres valós fertőzöttség (gyk: az arányt ez elég nagyban csökkenti).

És akkor van, aki azt vallja, hogy a koronavírus egy semmiség, az oltás pedig a lehető legveszedelmesebb dolog, ami az emberiséggel csak történhet.

2020. dec. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/451 anonim ***** válasza:
25%

"túlnyomórészt cinikus, goromba, handabandázó, szemrehányó, követelőző kommentek olvashatóak mellette."

Kb. minden második kommentben ott van, hogy "hope you are ok". Fordítok neked szívesen, ha nem érted, ami oda van írva.

2020. dec. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/451 anonim ***** válasza:
32%
#163 Magad is láthatod, hogy rengeteg a tolakodó, tahó, agresszív komment. Szívesen idézek neked párat, ha nem tudsz jól angolul. Tényleg abbahagyhatnád végre a személyeskedést, és az Instagramtól elszakadva mondhatnál valamit arról, miért vagy annyira biztos abban, hogy a nő vagy meghalt, vagy kómában fekszik. Csak egy picit tedd félre az egyáltalá nem meggyőző "nem posztol = baj történt" teóriát.
2020. dec. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/451 anonim ***** válasza:
68%

#164

Akkor idézek neked párat, csakhogy lásd, mennyire rosszindulatú kommentek vannak ott:

"God bless hope your okay my prayers go out to you ❤"

"I hope it's not true, and that you're alive and well and playing with your children."

"I'm praying you are alive and well. Very concerned about this."

"If it's tru she's dead, it's heartbreaking."

"Tifanny... I really hope you are fine 🙏 God bless you..."

"People are really worried about you and the situation. Also I have been thinking about you several times.. Hope you are okay❤"

"My prayers go out to Tifanny and her family"

Nagyon elvétve van egy eszement hülyeség odaírva. Van 8000 komment, ebből ha van 100 rosszindulatú komment, akkor sokat mondtam. Ezek az emberek aggódnak érte. Tényleg nem értem, mire jó az nektek, ha rosszindulatúnak kiáltjátok ki az aggódó embereket... élvezitek??

"miért vagy annyira biztos abban, hogy a nő vagy meghalt, vagy kómában fekszik"

Nem vagyok benne biztos. Szimplán aggódom érte, mint nagyon sokan még rajtam kívül, mert nincs róla semmilyen életjel, és a halálhíre terjeng.

""nem posztol = baj történt" teóriát."

Félreérted. Megjelent a halálhíre, és ahelyett, hogy megcáfolná, hagyja (már ha egyáltalán olyan állapotban van, hogy meg tudná cáfolni). Megjelent róla egy kamufelvétel, amin nem ő van. A közösségi oldalán semmit sem reagál, és nem állította át a profilját privátra (ahol már 8000-nél is többen kérdezik, hogy akkor most mi is van vele). Nem azért gondoljuk, hogy baj van, mert nem posztol. Azért gondoljuk, hogy baj van, mert kamufelvételt csináltak róla, ő pedig sehol sincs.

2020. dec. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/451 anonim ***** válasza:
35%

Előző 13:55: Szimplán csak annyi, hogy a saját érdekük, hogy a gondolkodás látszatát még csak ne is keltsék...



Az egyik kommentáradatnal valaki elkezdte írkálni, hogy ez már zaklatás... 😂😂😂😂 az egyik kommentelő bemásolt egy képet a facebook profiljáról, hogy ott áll az illető a pfeinzer épülete előtt "pózolva".... xD xD xD Lett ott is aztán felháborodás.... xD xD de az illető továbbra is azt szajkózta, hogy zaklatják Tiffany-t a kommentálok, aki nem zaklatja, az többé ne írjon oda... xD xD


Akkor itt már nagyon sok embert zaklattak a szülei, mikor nem ert időre haza, és addig hívogattak a szülei, míg fel nem vette, hogy megmondja hol van. XD A lassan egypipas ezt a mondatot tuti nem fogja tudni értelmezni. XD xD

2020. dec. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/451 anonim ***** válasza:
17%

#165-166 Teljesen rákattantál erre az Instagram témára, holott az, hogy valaki másfél hétig nem posztol, egyáltalán nem bizonyíték arra, hogy meghalt. A nő Instáját hirtelen tízezrével lepték el az oltásellenesek, már csak emiatt is érthető, ha nem posztol. Ahogy látható, ezt korábban sem tette olyan gyakran, tehát az eddigiek alapján legfeljebb 1, maximum 2 poszt született volna a kifogásolt időszakban (ismétlem: másfél hétről beszélünk).

MOST MÁR LÉGY SZÍVES, MONDJ VALAMI MÁST IS, mert az nem érvelés, hogy orrvérzésig ismételgeted, hogy biztos azért nem posztol, mert meghalt/kómában van. Ez így nagyon komolytalan és primitív.

2020. dec. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/451 anonim ***** válasza:
30%
Itt egyedül te vagy rákkantanva az "insta-témára", egyébként én facebookon láttam, ha számodra ennyire fontos a platform, és igen azért insta meg facebook, mert Európából nem köt minket össze más vele, de ne kelljen már magyarázni, okos.
2020. dec. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/451 anonim ***** válasza:
33%
Es az remélem megvan, hogy két külön személy vagyunk a 165-össel?!
2020. dec. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/451 anonim ***** válasza:
20%
#168 Megint nem mondtál semmi újat, ugyanazt ismételgeted. Rendben, akkor úgy tekintem, hogy semmilyen érved nincs, ami alátámasztaná, hogy a nő meghalt vagy kómába esett. Már azon kívül, hogy nem posztolt a közösségi médiában, de ez nem bizonyíték semmire.
2020. dec. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!