Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg meghalt a beoltott...

Tényleg meghalt a beoltott Tiffany Dover nővér, mi lett vele?

Figyelt kérdés

Én nem tudom, ahogy senki sem tudja biztosan. Mi ez a hírzárlat körülötte?

Hogyhogy nem lehet elérni és ténylegesen megbizonyosodni, miért titkolózik körülötte a külföldi politika?


És a magyar médiában erről miért nem adnak hírt?

Nem kellene itthon is bemutatni, hogy milyen "csodás" következményekkel jártak az első covid elleni oltások?


Van valami hír róla? (Nem az alteregójáról, akit betettek a helyére...)



2020. dec. 24. 13:53
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/451 anonim ***** válasza:
78%

141

Hát neked elég érdekes a gondolkodásod...

Szerintem a pszihologus azt tanácsolná, hogy le kell zárni a történetet, de azt csak úgy lehet, ha élőben bejelentkezik és elmondja hogy jól van. Különben ez nem fog befejeződni.

2020. dec. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/451 anonim ***** válasza:
86%

Ugyanaz vagyok még mindig.


Egy soroddal sem érték egyet, egyet ki is emelnék:


"A friss posztok hiányából még nem következik, hogy meghalt, vagy hogy ne lennének fontosak neki a gyerekei."


Ez nem fontosság kérdése. Ez egy reflex, amit a főiskolán is tanítanak, mielőtt belekötnél. Ez nem más mint (az anyai szereppel járó) védelmező mechanizmus. Ő nem érzi magát biztonságban, elvonul a média, "köznép", "zaklatás" "nyomás" elől, nem hagyja ott a számára féltett személyeket, pont azok előtt aki elől ő pont "menekül". Ez az édesanyák nagy többségébe van kódolva. Olvass utána, komolyan...


Nem tűnsz hitelesnek (főleg ezzel a harmadkezűséggel), bár annyi igaz, hogy nem biztos, hogy meghalt, lehet komában fekszik, és nem tud hírt adni magáról... Minden esetre ez már csak akkor lesz tiszta, ha ő maga posztol vagy mondja, hogy túlélte, es nem utolsó sorban, nem zavarodottan, hanem olyan egészséges kisugárzással ami eddig is volt neki.

2020. dec. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/451 anonim ***** válasza:
72%
131, 133, 134, 136, 137, 138 és 142 voltam.
2020. dec. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/451 anonim ***** válasza:
15%

Ha ekkora figyelem zúdul valakire, ráadásul nagyrészt nem jóindulatú érdeklődés, akkor a közösségi média komoly stresszforrás lehet, pláne több tízezer új követővel, a faggatózó, követelőző ismeretlenek tömegével. Ugyan, miért jelentené a gyerekei elhanyagolását az, hogy nem lép be az Insta-fiókjába? Ne keverjük már ide az anyai ösztönöket. A gyerekei nem az Instagramon léteznek, hanem ott vannak vele.

Te az Instagram-frissítés hiánya miatt már ki is zártad, hogy Tiffany Dover él és jól van, számodra két eset lehetséges: meghalt vagy kómában fekszik. Látod, a nővér pont az így gondolkodóknak nem tartozik semmilyen magyarázattal. :D

2020. dec. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/451 anonim ***** válasza:
76%

Te honnan tudod, hogy milyen indulatú az érdeklődés? XD XD xD Végeztek erről kutatómunkát? Mondd hogy írjam be? Tiffany Dover iránt érdeklődő személyek szándékai? XD XD Kérlek írkálj még poénokat.

Te érted is amit írsz, vagy csak pötyögöd egymás után a betűket és ilyen sorrendben jöttek ki?! Olvass utána annak amit írtam, ne csak itt szájkaratézz a semmire alapozva... jóéjt.

2020. dec. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/451 anonim ***** válasza:
11%
Megint csak üres személyeskedésre futotta az anyai ösztönök és az Insta-aktivitás összefüggésének szakértőjétől.
2020. dec. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/451 anonim ***** válasza:
35%
Az a vicces, hogy akik beállítanak minket "konteósoknak", azok egyre több agyszüleménnyel állnak elő. Ki is a konteós? :D
2020. dec. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/451 anonim ***** válasza:
11%

147-es, a nővér "halála" önmagában konteó, nincs rá semmilyen bizonyíték. S amíg nincs, addig élőnek kell tekintenünk.

Ha tudomásod van bármilyen bizonyítékról, ne habozz megosztani velünk. :)

2020. dec. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/451 anonim ***** válasza:
69%

#147

Nem arról beszéltem, hogy meghalt-e vagy sem. Olyanokkal álltok elő, hogy azon a videón mások voltak a fényviszonyok, meg azért más a haja, mert lehet elment fodrászhoz, meg nem jó indultaból érdeklődnek iránta és azért nem jelentkezik sehol stb. Szánalmas, már ne is haragudj.

2020. dec. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/451 anonim ***** válasza:
30%
#148* bocsánat, nem magamnak akarok írni :D
2020. dec. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!