Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg meghalt a beoltott...

Tényleg meghalt a beoltott Tiffany Dover nővér, mi lett vele?

Figyelt kérdés

Én nem tudom, ahogy senki sem tudja biztosan. Mi ez a hírzárlat körülötte?

Hogyhogy nem lehet elérni és ténylegesen megbizonyosodni, miért titkolózik körülötte a külföldi politika?


És a magyar médiában erről miért nem adnak hírt?

Nem kellene itthon is bemutatni, hogy milyen "csodás" következményekkel jártak az első covid elleni oltások?


Van valami hír róla? (Nem az alteregójáról, akit betettek a helyére...)



2020. dec. 24. 13:53
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
 171/451 anonim ***** válasza:
66%
Pont nem érdekel, hogy te mit hogyan tekintesz, semmilyen szinten nem kell neked alátámasztanom az ég világon semmit. Egy a lényeg kettőnk közül sajnos te fogsz majd koppanni. Igen tudom jössz majd a lejárt szövegeddel, hogy személyeskedem, na az az ismételgetés, nem az hogy/ahogy reagálok arra amit írsz...
2020. dec. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/451 anonim ***** válasza:
30%
Jajj várjál, megspórolom neked, most az fog jönni, hogy a konteósok elvakultak, csak a maguk igazát képesek hallani. XD Ne haragudj, hogy lelőttem a poént. XD xD
2020. dec. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/451 anonim ***** válasza:
0%
Semmi bajod nem l3sz, ha elkezdesz úgy talán picit gondolkozni is...
2020. dec. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/451 anonim ***** válasza:
70%

"Teljesen rákattantál erre az Instagram témára, holott az, hogy valaki másfél hétig nem posztol, egyáltalán nem bizonyíték arra, hogy meghalt."

Hát ez kész :D Mondtam én, hogy meghalt? Egy szóval sem. Szimplán aggódom érte, mert nem ad magáról életjelet, miközben halálhírét keltették. Aggodalmamat fokozza, hogy a felvételen, amire hivatkoznak, szemmel láthatóan nem ő van. Ha jól van, akkor miért nem ő van felvételen?

Apropó másfél hét: dec.14-én posztolt utoljára, ma 29. van. Már két hete is elmúlt, ez már a harmadik hete. Legalább számolni tudjunk már...

"A nő Instáját hirtelen tízezrével lepték el az oltásellenesek, már csak emiatt is érthető, ha nem posztol."

Honnan veszed, hogy mindenki oltásellenes, aki ott van? Ami a posztolást illeti - az lett volna a logikus, ha abban a pillanatban, ahogy értesül a saját halálhíréről, EGYÉRTELMŰEN megcáfolja. Egyértelmű cáfolat nem történt.

"mert az nem érvelés, hogy orrvérzésig ismételgeted, hogy biztos azért nem posztol, mert meghalt/kómában van"

Nem baj, hogy nem írtam ilyet? :D

2020. dec. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/451 anonim ***** válasza:
10%
#171 Az állításodat nem személyesen nekem lenne fontos alátámasztanod, hanem úgy általában. Egyelőre úgy tűnik, hogy erre nem vagy képes, helyette századszor is az Instával jössz. Elakadt a lemez. Na, pá!
2020. dec. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/451 anonim ***** válasza:
68%

"Az állításodat nem személyesen nekem lenne fontos alátámasztanod, hanem úgy általában."


Meg tudod indokolni, hogy miért?! Leírtam teljesen érthetően az egészről a véleményem, a saját meglátásommal, állításaimmal. Amit szerintem többen osztanak, mint a te véleményed. Ne keverd össze. Attól hogy te nem látsz valamit, nem azt jelenti, hogy más sem látja. Többet nem is írok, mert neked teljesen fölösleges, és nem is kell írjak.

Lássuk be ez a mondatod is elég gyenge volt... Neked nincs itt már miről beszélned... de nem bánom, hogy elköszöntél.


14:34 Teljesen igazad van mindenben, én is úgy látom ahogyan te, és remélem még nagyon sokan.

2020. dec. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/451 anonim ***** válasza:
52%

És tessék csak úgy általában, még 24 óra sem telt el, de a 90 százalék arra szavazott, hogy priváttá tenné a gyermekeiről készült képeit... Erről komoly kutatások vannak, megalapozottan írtam amit írtam, de téged még az sem gondolkodtatna el, ha liveolnám a temetését, mert egyszer láttad, majdnemhogy madártávlatból a maszk mögött vigyorogni... Ne mondd, hogy azért szakadt meg hirtelen minden kapcsolata az online térrel, hagyják, hogy halottnak nyilvánítani, mert megijedt a több ezer "rossz indulatú embertől" xD tényleg menj olvasni...


Nagyon örülnék ha valóban csak akkor szavazna innen bárki is, ha nem elfogult ezt a kérdést illetően.


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgy..

2020. dec. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/451 anonim ***** válasza:
68%
*legalább 90 százalék...
2020. dec. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/451 anonim ***** válasza:
27%
Jajj, és elárulom neked, hogy amíg Tiffany nem fog magától nyilatkozni, addig, nem lesz egy olyan információ ami minden kétséget eloszlat, részenként kell összerakni a történéseket, tudom ez neked már összesküvés-elmélet.... és személyeskedés.. xD :(
2020. dec. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/451 anonim ***** válasza:
41%
Szimplán elájult... gondolj csak bele, mekkora érvágás lenne egy gyógyszergyártónak, azok befektetőinek,részvényeseinek ha valaki gyár ilyen gyógyszert dobna kereskedelmi forgaloba! Az csak egy dolog hogy elhiteltelenedne a gyártó, kártérítési perek milliói zúdulnának a nyakába. A vakcinatagadók azzal jönnek hogy egy év alatt nem lehet kifejleszteni ilyet. Ha ez nem egy slágerbetegség lenne ami éppen nagyon de nagyon aktuális akkor ittis 2-3 év mulva lett volna vakcina mivel az idő nem sürgeti őket, tesztre is van idő bőven. Itt ezen esetben nagyongyorsan kutattak kontrollcsoportot a gyártók(gyógyszertesztelőknek több 100.000 forintos keresetük van pont a rizikóból kifolyólag.) és azonnal teszteltek hatalmas embertömegeknél mivel most ha valaki itt tud érdemi biztosat produkálni az nagyonsokat fog produkálni. Tegyük fel, csak 2 cég dolgozna ezen, 7 milliárdan élünk a földön de abból mondjuk legyen csak 4 aki beakarja magának adatni a cuccot. Egy cég sem ölhet meg 4 milliárd embert, de mindenki törekszik arra hogy az övé legyen a jobb mert hacsak 1 dollárért adja a vakcina darabjat akkoris 4 milliárdot keresett. De hát magyarországon vagyunk, racionális gondolkodás mint olxyan nem létezik.
2020. dec. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!