Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg meghalt a beoltott...

Tényleg meghalt a beoltott Tiffany Dover nővér, mi lett vele?

Figyelt kérdés

Én nem tudom, ahogy senki sem tudja biztosan. Mi ez a hírzárlat körülötte?

Hogyhogy nem lehet elérni és ténylegesen megbizonyosodni, miért titkolózik körülötte a külföldi politika?


És a magyar médiában erről miért nem adnak hírt?

Nem kellene itthon is bemutatni, hogy milyen "csodás" következményekkel jártak az első covid elleni oltások?


Van valami hír róla? (Nem az alteregójáról, akit betettek a helyére...)



2020. dec. 24. 13:53
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
 221/451 anonim ***** válasza:
9%

20:35: öcsém, te mihez értesz? Virológus vagy? Netán genetikus? Esetleg orvos? Melyik egyetemről is szalajtottak?

Nincs annál szomorúbb, mint amikor a mélysötét ostobaság szorgalommal párosul.

2021. jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 222/451 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem ha él a nő, korrekt lenne, ha üzenne a világnak. Elvégre elmondta az oltás előtt, mennyire várja, aztán tapsikolt is. Egy rövid videóval (maszk nélkül) helyre tehetné az oltást ellenzőket, és megnyugtatná az érte aggódókat. Furcsa, hogy a vakcinagyártó nem oszlatja el a kételyeket. Sokan látták a nő ájulását és a vakcinára gyanakodtak,mert nem nagyon hitték, hogy egy ájulós embert alkalmaznának nővérként.

Nagyon kíváncsi vagyok, hallunk-e még erről a Tiffanyról.

2021. jan. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 223/451 anonim ***** válasza:
12%

"Tiffany valóban meghalt és a vakcina miatt"


Hol van erre a bizonyíték, hogy meghalt?

2021. jan. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 224/451 anonim ***** válasza:
84%
221 konkrétan semmivel sem állsz elő csak olyan vagy mint a birka aki elhisz mindent amit a médiában mondanak és jössz nekem mintha te virológus lennél. Sok az érdekes dolog mr. virológus. Az orosz virológus aki részt vett a vakcina kutatásban kizuhant az emeletről. Na pont pont az oroszok fogják megmondani neked az igazat:) Meglehet, hogy sötét vagyok számodra, de nem tudom emlékszel még a megölt kínai orvosra? Ő is gondolom mélysötétségében halt meg. Miért is kellett megölni egy doktort? Egy halott sose beszél. Kedves bratyó te olyan okos vagy, hogy én kérek elnézést;)
2021. jan. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 225/451 Koplárovics Béci ***** válasza:
48%

"Mit értesz te hozzá? Fogalmad sincs mi van benne okostojás."


A parizerben tudod mi van? A tejben tudod mi van? A vízben tudod mi van? A levegőben tudod mi van? A vírusnak pontosan ismered a rövid- és hosszútávú hatásait?

A legszarabb duma ez a "nem tudod mi van benne". Valóban nem tudod. Mint ahogy semmi másban sem, amit feltétlenül elfogadsz és/vagy nem teszel semmit ellene. Szóval szar dolog lesz "egészségesen" meghalni.


"Tiffany valóban meghalt és a vakcina miatt, de neked nehéz felfogni."


Én meg már többször leírtam és kérdeztem, persze zéró válasszal, hogy oké, ha egy ember meghalt sokmillióból (ami ráadásul erősen vitatható is), akkor mitől lenne veszélyesebb, mint maga a vírus? Erre persze nem tudtok válaszolni, csak azt, hogy Tiffany meghalt. A vírusban meg lassan 2 millióan. És lassan ugyanott tart az oltottak száma, mint a fertőzést elkapóké. Persze arra nem ad guide-ot a "csakmitudjukazigazatpontkom", hogy ilyenkor mi a teendő. Csak arra, hogy mi van, ha valaki nem hiszi el. Arra ugye ott van a "legjobb védekezés a támadás" dolog. De amikor már gondolkodni is kell, arra nem készít fel az oldal. Pedig akkor lenne igazán hatásos egy konteó, ha gondolkodó embereket tudna befűzni. És te beszélsz itt a gondolkodás hiányáról... Végig magadról beszélsz, és mégcsak észre sem veszed...

2021. jan. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 226/451 anonim ***** válasza:
16%
07:31: és ezeknek mi köze van Doverhoz? Őt nem orosz vakcinával oltották. :D Az orosz eset csak azt mutatja, milyen moslék rendszer van arrafelé. A kínai eset pedig teljesen más volt, ott az illető orvost azért vegzálták, mert nyilvánosságra hozta, hogy létezik az új vírus. Abból, amit leírtál, megint csak az derül ki, mekkora zűrzavar uralkodik a fejedben.
2021. jan. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 227/451 anonim ***** válasza:
30%
226 annyi köze van Doverhoz, hogy aki szűklátókörű az sose fogja megérteni. Továbbá nem írtam sehol, hogy orosz vakcinával oltották. Ki tudnád másolni hol írtam? Ja azt nem tudod, mert nem írtam. Azt írtam, hogy az orosz kutató kizuhant. Sebaj tudom a szűklátókörű emberek nem tudják kiterjeszteni a gondolkodásukat. A kínai esetről meg csak a média fog meg téged. Fideszes zombi lehetsz szerintem. Akkor sem ölünk meg egy orvost, mert nyilvánosságra hozna valamit kivéve ha titkos információról van szó. Miért kell titkolni, hogy van egy halálos vírus amire nincs gyógymód? Erre is tud a marha válaszolni tudom. Az eltitkolásával terjedést okoz és úgy is lett. Nincs mit taglalni. Egy börtönbe rakással is el lehet hallgatatni valakit míg nem orvosolódik a helyzet, de miért is orvosolódna? Az sem normális dolog, hogy valaki a vakcinától elájul és később meghal attól. Senki nem tudja elérni őt. Mindenki kiváncsi rá! Ő neki jelentkeznie kellene magától, hogy az emberek hülyeséget hordanak össze és a vakcina igenis fontos. Nincs reakció? Csak orvosoktól amit mindenki kamunak mond? Erre se bújik elő? Vajon miért? Ha nekem zűrzavar van a fejemben akkor neked mi lehet. Bár nem is vagyok rá kiváncsi.
2021. jan. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 228/451 anonim ***** válasza:
0%

"Te fogyatékos ezeket bárki tudja rajtad kívül😂 Innentől kezdve nem fogok a te szintedre lesüllyedni, mert az már fájna😀"


Elképesztően sötét vagy, ne haragudj :D az ugye megvan, hogy a parizerben nem csak hús van, sőt, a Spar-os parizernek csak a 68%-a hús, és mellé még tele van rakva mindenféle cuccal, amiről azt se tudod mi fán terem? :D érdekes, ilyenkor nem merül fel senkiben, hogy ezek az anyagok, amiről csak az élelmiszermérnökök meg a vegyészek tudják, hogy micsodák, vajon akár károsak is lehetnek :D


A vakcinák összetevői is megtekinthetők a gyártói honlapon. Nem titok. Persze az átlagember nem ért belőle semmit sem, mint ahogy a parizer összetevőinek sem érti a maradék 32%-át :D


Összetevők

Sertéshús (68%), Ivóvíz, Sertésszalonna, Sertésbőrke, Nitrites-pácsó (étkezési só, tartósítószer: nátrium-nitrit), Stabilizátorok: difoszfátok, feldolgozott euchema moszat, Surítőanyag: xantán, Fűszerek, Dextróz, Étkezési só, Ízfokozó: nátrium-glutamát, Antioxidáns: aszkorbinsav, Fűszerkivonatok, Színezék: kárminsav.

2021. jan. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 229/451 anonim ***** válasza:
14%
Te most mit akarsz a perizerrel?😂 Azt a rohadt élet meg szakadok most a röhögéstől😂😂😂
2021. jan. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 230/451 anonim ***** válasza:
80%

#229

Haltak már meg parizertől? Nem.

Haltak már meg ettől a vakcinától? Nem biztos, hogy nem.

2021. jan. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!