Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg meghalt a beoltott...

Tényleg meghalt a beoltott Tiffany Dover nővér, mi lett vele?

Figyelt kérdés

Én nem tudom, ahogy senki sem tudja biztosan. Mi ez a hírzárlat körülötte?

Hogyhogy nem lehet elérni és ténylegesen megbizonyosodni, miért titkolózik körülötte a külföldi politika?


És a magyar médiában erről miért nem adnak hírt?

Nem kellene itthon is bemutatni, hogy milyen "csodás" következményekkel jártak az első covid elleni oltások?


Van valami hír róla? (Nem az alteregójáról, akit betettek a helyére...)



2020. dec. 24. 13:53
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
 271/451 anonim ***** válasza:
36%

Fbúk posztoló és tarsai: Már most ne haragudj, de hogy tudott így meghízni? Hormonproblémai vannak?! XD

Kettő, veled is gond lehet, ha legyökerezel érted aggódó embereket, és nem teszel pontot a végére, azzal, h egyszer nyilatkozol, ami egyébként is járna nekünk!! Tudom ezen fent fogsz akadni, hajrá, nekem újat nem mondasz, magadat minősíted!

2021. jan. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 272/451 anonim ***** válasza:
67%

"Kettő, veled is gond lehet, ha legyökerezel érted aggódó embereket, és nem teszel pontot a végére, azzal, h egyszer nyilatkozol, ami egyébként is járna nekünk"


Persze, aggódtok a csajért :DD nem szakadt rád a mennyezet? Ordít rólatok, hogy szurkoltak annak, hogy tényleg legyen halott, és elmondhassátok, hogy a vakcina gyilkol.


Másrészt meg semmivel nem ducibb a csaj, mint a korábbi képeken. Max egy hangyányit, de az meg lehet a bejglitől is. Plusz ott van a férje is, aki meg teljesen ugyanúgy néz ki.

2021. jan. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 273/451 anonim ***** válasza:
28%

"Ez a csajszi meg csak egy nyomorult proletár ápolónő - nem is tudom hogy az ilyen facebookos körökben embernek számít-e - aki inkább csak nyugalmat szeretne és pont lesz.rja a világot."

Vállalta, hogy a világ előtt beadatja magának azt a vakcinát, amin most az egész világ szeme van. Innentől kezdve sokkal többről van szó.

2021. jan. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 274/451 anonim ***** válasza:
63%

"Ordít rólatok, hogy szurkoltak annak, hogy tényleg legyen halott, és elmondhassátok, hogy a vakcina gyilkol."

És akkor most követelem, hogy bocsánatot kérj mindazoktól az emberektől, akik aggódnak ezért az ápolónőért és a két gyermekéért. Szerintem senki sem örül annak, ha egy 30 éves nő meghal, és annak sem, ha ezáltal két pici gyermek veszíti el az édesanyját. Tudod, van az a mondás, hogy mindenki magából indul ki... Várom a bocsánatkérésedet!

2021. jan. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 275/451 anonim ***** válasza:
60%

#271


Te honnan veszed, hogy a világon élő bármely embertől neked "jár" akármi is?

El vagy tévedve. Semmi nem jár neked senkitől. Pláne nem, hogy bármit is megosszon magáról. Ez olyan önkéntes dolog. Ha akarja megosztja, ha akaarja, akkor meg nem.

Egyébként is mi változna? Ugyanígy tipródnátok rajta, hogy kamu a poszt...

2021. jan. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 276/451 anonim ***** válasza:
11%

275. Te nagyon okos, téged már sokszor átvághattak az életben, ha törtenések reszleteit nem tudod egybefüggő sorozatként összerakni. Össze-vissza írod a baromságokat, nem tudod értelmezni a világban zajló szituációkat.


1. Én is nagyon várom, hogy bocsánatot kérj mindazoktól, akiket a mondataidban degradáltál, szimplán csak azért, hogy te feljebb erezhesd magad. Jaa, a szemétdombod tetején, értelem világossága...


2. Én elhiszem, hogy te úgy élsz mint egy remete, mindekit leszrsz, csak annyi számít neked, hogy neked jó legyen, ember nem marad meg melletted, de igenis közünk van egymáshoz, akár 500 méterre lakik, akár 10 000 kilométerre.


Te ...., neked nem tűnik fel, hogy igenis van közünk hozza?! Vállalta h beadjanak neki egy olyan anyagot, amit hamarosan neked is be fognak, utána eltűnt, kamu személyt állítottak be helyette, annyi felelősségérzete legyen már neki is meg a gyártónak is, h ő maga kiáll egy ájulás után. Jahh bocs meghaladtam az intelligenciádat, kicsaptam a felelősség szónál. Menj éld a remete életedet, ilyen hozzáállással rád nem kíváncsi senki. Tiffanyról meg szeretnénk továbbra is tudni hogy jól van-e.


Jahh, nem Tiffany halála fogja a vakcina hatékonyságát megcáfolni, egy fecske nem csinál nyarat. A gyártok épp bemutatkoztak ezáltal, h nem állnak ki... Sokszor a hallgatás beszédesebb, mint ezer szó. ;)

Már az FDA is vizsgálódik a sok kórházba került egészségügyi dolgozók miatt több államban, ahol bizonyított lett, hogy a vakcina okozta a halált/lebetegedést. Nagyon lejárt ez a "ezzel tudjuk bizonyítani hogy a vakcina rossz" szöveged. Tényleg, ha remete akarsz maradni, vonulj el, ilyen hozzáállásra nincs szüksége az embereknek. De remélem valtozni fogsz!


A bocsánatkérést meg várjuk, ne irkálj meggondolatlanul. ;)


Ui. Tiffany sosem volt ilyen "kover" sokat nézegettem a képeit, hosszúkás, csontos arca volt mindenhol, ilyen rövid idő alatt nem lehet ennyit hozni, max ha otthon zabál egész nap és lassú az anyagcseréje. Bár a sok kajás kép nem azt mutatja, buktad.

2021. jan. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 277/451 anonim ***** válasza:
17%

#276


Akkor jó sokáig fogsz várni, ha arra vársz, hogy bocsánatot kérjek tőled azért, mert nem simogatom a lelkedet, amikor az orrodat más dolgaiba ütöd.


Mert semmi közöd más életéhez. Akkor sem, ha tied szánalmas és azt hiszed attól tartalommal telik meg, ha máséban turkálsz.


A fejedelmi többest meg inkább hanyagold.

2021. jan. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 278/451 anonim ***** válasza:
11%

277 Tudnék még írni, de az nem lenne sértés nélküli, annyit meg nem ér meg az egész.


Kívánom, hogy láss tisztán és élj igaz boldog életet, amiben nem hagyod hogy manipuláljanak, és találd meg azokat az embereket akik szeretnek, és tudod te is őket szeretni. Másként gondolkodnál, meg írkálnál ide.

2021. jan. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 279/451 anonim ***** válasza:
77%
Köszönöm szépen, de van szerető családom, van párom is, diplomám is van és jól fizető állásom is. Manipulálva meg te vagy, kisbarátom.
2021. jan. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 280/451 anonim ***** válasza:
100%
Na látod, csak ennyit meg akarsz cáfolni, egy noname embernek, és tényleg csak ennyit. Akkor a halálhíredet hogy ne cáfolnád meg, magad ellen beszélsz. ;)
2021. jan. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!