Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg meghalt a beoltott...

Tényleg meghalt a beoltott Tiffany Dover nővér, mi lett vele?

Figyelt kérdés

Én nem tudom, ahogy senki sem tudja biztosan. Mi ez a hírzárlat körülötte?

Hogyhogy nem lehet elérni és ténylegesen megbizonyosodni, miért titkolózik körülötte a külföldi politika?


És a magyar médiában erről miért nem adnak hírt?

Nem kellene itthon is bemutatni, hogy milyen "csodás" következményekkel jártak az első covid elleni oltások?


Van valami hír róla? (Nem az alteregójáról, akit betettek a helyére...)



2020. dec. 24. 13:53
❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯
 311/451 anonim ***** válasza:
28%
Most látom csak az üzeneted 301. Szerintem privát a profilja, hogy tudtál írni neki? Amíg nem fogadja el látnád a státuszát? Egy biztos, több ezer üzenetet kaphatott, de kicsit ijesztő ha tényleg nem lépett volna be.
2021. jan. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 312/451 anonim ***** válasza:
16%
Ha oda van kiírva a neve mellé, hogy 3 hete volt utoljára fent, akkor az szerinted az mit jelent? Ennyire ne égesd már magad. A másik, a pestis idején 50 százalék volt a halálozási arány. Mit is szeretnél? Túl hozzá vagy szokva a jóhoz, jön egy kis bibi és máris vilagkatasztrofa, aztán mindent benyalsz gondolkodás nélkül.
2021. jan. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 313/451 anonim ***** válasza:
54%
Bocsi, azt hittem láttad a 301-es hozzászólásom.
2021. jan. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 314/451 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem meg nincs is instád, mert akkor nem kérdeznél ilyen alapvető dolgokat, de te tudod, hogy privát a profilja, és hogy én nem tudok neki írni... :D

Légyszí regizz fel, nézd meg, írj neki ha gondolod te is, ne itt szajkaratézz nulla ismerettel. Fel éve erről beszélek, h legalább a gyerekeit le vette volna. Ilyen szinten ok nélkül senki nem tűnik el.

2021. jan. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 315/451 anonim ***** válasza:
20%
Dobsz egy screenshotot a 3 hétről? Nekem nem sikerült előidéznem azt, hogy egy követésemet nem jóváhagyott embernek lássam az állapotát, akivel sose beszéltem meg elötte sem.
2021. jan. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 316/451 anonim ***** válasza:
49%
Leszedtem direkt és tanulmányozom, mert valóban nincs. Nem vitatkozni akarok, csak szkeptikus vagyok, és infot szeretnék gyűjteni.
2021. jan. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 317/451 anonim ***** válasza:
49%
Illetve az is érthetetlen, hogy utána már jó volt, interjút is adott. A vakcina "hatóanyaga"72 órán belül lebomlik, tehát kizárt hogy attól bármi súlyos dolog történne. Akiknél anafilaxiás sokk jelentkezett (ez a legsúlyosabb dolog amit feljegyeztek a vakcináról) azoknál bőven fél órán belül jelentkezik.
2021. jan. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 318/451 anonim ***** válasza:
0%

De akkor miről beszelgetunk?! Te egy képről azt állítod, hogy ő Tiffani (ráadásul megjelölés nélkül), mikor a többi harmincat nem láttad róla, és másokat nézel hülyének, akik felismerik, hogy Tiffani nem így néz ki, a mákosbejgli az... Azt sem tudod miket írok, a többiek is bőszen pontozgatnak, miért könyörgöm?! Előbb győződj meg valamiről, és nem csak úgy hogy hát ez így van, mert ilyen nem történhet meg, és mindenki konteos kivéve én... Müller Cecit se nézted meg fogadjunk...

Na jó léptem, mert ezt fel kell dolgoznom.

Ha letöltötted, írd be tiffany pontes dover. Írj neki üzit, és gondolom látni fogod te is. Az elmúlt egy hónapban közel ötvenszer követője lett, nem hagyta volna kint a gyerekeiről a képet. Amit te nem látsz... nincs miről beszelni...

Az az ötvenezer is mind konteos biztosan. Ráakadjak bizonyítani tiffanyra, hogy halott. Vagy csak Simán ebben a világban elnek, és érdekli őket a körülírtok zajló esemenyek?! Saját szememmel láttam, hogy 6000 valamennyi volt neki még karácsony környékén a kovetotabora.. azóta ő nem jelölt be senkit követésként.... eltűnt az instarol. Mégegyszer írom, ennek nem ez a módja, és normális ember nem így tesz. Ma már az számít normálisnak, ha három óránként nyomkodjuk a telefont, na meg megcáfoljuk a halalhirunket.... na szia...


Na megyek kipihennem a kommentjeid.

2021. jan. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 319/451 anonim ***** válasza:
45%
Ne haragudj, az ilyen sötétek elől, még a Nickemet is rejtem, nemhogy majd emailozgassak meg facebokozzak velük. Regizz először instára, írd be a névét amit megadtam, kövesd be és írj neki. Nem privát a fiókja. Ha ennyit nem tudsz megérteni, és elvégezni, akkor tényleg hagyjuk egymást beken, nem hozzám való vagy.
2021. jan. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 320/451 anonim ***** válasza:
54%
Ne haragudj az utolsó hozzaszolasom, kicsit tultoltam, ezert elnézést kérek nem akartalak megserteni. Viszont tényleg ott van tudsz neki írni. Anyonsz a követésre, Írsz neki, nekem az elején nem azonnal mutatta, csak pár óra múlva, de azóta folyamatosan. szolj ha sikerült.
2021. jan. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!