Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogyan lehet saját ingatlanhoz...

Hogyan lehet saját ingatlanhoz jutni?

Figyelt kérdés
Most őszintén szerintetek mi lesz azzal a réteggel mint például velem is aki nem akar kapcsolatot se saját családot csak egy nagyobb házat magamnak. Viszont a túlárazások miatt lehetetlen összespórolni rá a pénzt még akkor is ha hitelre venné az ember. Rá kényszerülők hogy szülőknél lakok mert a túlárazott albrélet árak és a lakás árak az egekbe vannak. Egy panellakás olyan 50 nm lerül havi 160-170 ezerbe forintba és akkor még ebbe nincs benne a rezsi a közös költség az ennivaló a havi élet meg hobbi és miegymás. Ez így összeségében havi 500-600 ezer Ft -ot elvinne. Ebben az országban viszont ennyit pénzt nagyon kevesen keresnek. Ha ez nem így lenne akkor nem látnék csak 200 ezer forintos álláshirdetéseket.
2021. aug. 2. 19:10
 81/96 anonim ***** válasza:
63%
Te nagyon elb..szott vagy.
2021. aug. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/96 A kérdező kommentje:
78-as: Tudod ki a picsogó picsa. Nem ismersz engem én napi 10-12 órát dolgozgatok és fizikai munkát végzek. A belemet kidolgozom naponta csak a munkáltatól ba..nak fizetni több pénzt hogy legalább lehessen tervezni a jövőre. Ez nem picsogás meg nem hiszti ez tény és ez a tisztelt cégtulajok hibája hogy ők minden hónapban nyaralni akarnak valami luxus tengerparton de ehhez az kell hogy alul fizesse az alkalmazottakat.
2021. aug. 9. 13:11
 83/96 A kérdező kommentje:
81-es: Te is az vagy hogy ismeretlen embereknek mersz ilyeneket írni. Itt egyes emberek válaszolók eláshatják magukat. Nem véletlenül tart itt ez az ország ahol tart. Gratulálok nektek. Amúgy szerintetek ha ilyen könnyen menne az hogy lehet jó fizetésért dolgozni akkor senki nem kényszerülne rá a havi 200 ezres fizetésű munkákra és mindenki viszonylag hamar tudna saját ingatlanhoz jutni.
2021. aug. 9. 13:13
 84/96 anonim ***** válasza:
60%
ááá szerintem hagyjuk is, úgyse érti meg, hogy mit akarunk mondani neki, csak fújja a saját hülyeségét, mert hát mindenki hibás, csak ő nem
2021. aug. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/96 anonim ***** válasza:
63%

"Tudod ki a picsogó picsa."


Tudom, te :D


"én napi 10-12 órát dolgozgatok"


És? Lehet nem ok nélkül tartasz ott ahol, ha csak "dolgozgatsz" :D


"a tisztelt cégtulajok hibája hogy ők minden hónapban nyaralni akarnak"


A tisztelt dolgozó hibája, hogy ott dolgozik annyi pénzért amennyiért. Kötelező ott lenned? Nem. Na ugye.

2021. aug. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/96 anonim ***** válasza:
64%

"Nem véletlenül tart itt ez az ország ahol tart."


Na megint egy picsogó lúzer aki az egész világot hibáztatja, mert mindenki is tehet róla, hogy ott tart ahol, csak ő maga nem :)

2021. aug. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/96 A kérdező kommentje:
86-os: Én nem a világot tartom hibásnak hanem ezt az országot. A másik nem tessék itt a lehetőség arra vonatkozóan hogy írtam egy kérdést mutassatok minimum havi 650-700 ezres nettó fizetésű állásokat ami nem az IT terület hogy ha ennyire "okosak" vagytok. Nem kell a duma meg a szidás mindig a kérdezőkre. Mondjátok itt sokan hogy a burkolók meg a fodrászok milyen jól keresnek. tessék itt a lehetőség mutassatok nekem egy állást hogy kínálnak minimum ennyit. És jah nem kötelező ott lennem de ha mindenki jól fizető munkára adja be a jelentkezését akkor mégis hogyan lenne hely meg üresedés olyan cégeknél ahol magasabb a fizetés? Ezt mondja el valami nekem.
2021. aug. 9. 14:48
 88/96 A kérdező kommentje:
The truth is out there: Töröld magad szerintem erről az oldalról. Indokold meg miért vagyok sötét te szerinted. Tessék. Én írtam egy kérdést korábban amire nem tudom a választ. Szóval miért vagyok sötét? Azért mert dolgozok és keveset keresek és nem találok másik helyet vagy azért mert nem jövők havi 250 ezer forintos fizetésből és nem lehet vele hosszútávra terveznie pláne lakásra gyűjteni.
2021. aug. 9. 14:58
 89/96 anonim ***** válasza:
60%
Személyes közeg :HR, pszichológus ez máris nem IT
2021. aug. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/96 anonim ***** válasza:
76%
Burkolók, fodrászok egyéni vállalkozók okoska.
2021. aug. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!