Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogyan lehet saját ingatlanhoz...

Hogyan lehet saját ingatlanhoz jutni?

Figyelt kérdés
Most őszintén szerintetek mi lesz azzal a réteggel mint például velem is aki nem akar kapcsolatot se saját családot csak egy nagyobb házat magamnak. Viszont a túlárazások miatt lehetetlen összespórolni rá a pénzt még akkor is ha hitelre venné az ember. Rá kényszerülők hogy szülőknél lakok mert a túlárazott albrélet árak és a lakás árak az egekbe vannak. Egy panellakás olyan 50 nm lerül havi 160-170 ezerbe forintba és akkor még ebbe nincs benne a rezsi a közös költség az ennivaló a havi élet meg hobbi és miegymás. Ez így összeségében havi 500-600 ezer Ft -ot elvinne. Ebben az országban viszont ennyit pénzt nagyon kevesen keresnek. Ha ez nem így lenne akkor nem látnék csak 200 ezer forintos álláshirdetéseket.
2021. aug. 2. 19:10
 41/96 anonim ***** válasza:
70%

Biztos van más munka is ami hasonlóan jól fizet.

Programozóként és informatikusként is meg lehet keresni a nettó 800-900 -et ha van mellé nyelvtudás és több év tapasztalat. Nem kell hozzá céget alapítani hanem alkalmazottként.

Kellő takarékossággal ebből már lehet 100 milliós házat venni ha valaki hitellel megtoldja és egy évtized után le lehet cserélni egy kétszer drágábbra.

2021. aug. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/96 anonim ***** válasza:
34%

Keress jobban fizeto allast.

Budapesten egy szakmunkas alkalmazottkent megkeres netto 30.000 forintot naponta, ez 600.000 forint havi sziten. Az sem lehet kifogas hogy nincs diplomad. Csak dolgoznod kell es nem kell felni hogy piszkos leszel munka kozben.

2021. aug. 3. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/96 A kérdező kommentje:
A programozáshoz hogy valaki elérje azt hogy 800 ezret keres azért rengetek tapasztalat kell. Tegyük fel elvégzi valaki az egyetemet végez 22-23 évesen aztán 27-28 éves koráig kevés pénzért dolgozik meg szerez tapasztalatokat aztán 30 évesen eléri azt a szintet hogy megkeresi azt a 800 ezret havonta és eléri azt 45-50 éves korára ha szintén nem költi el a pénzt hogy jusson egy nagyobb ingatlanra mivel a hitel nem mindig megoldás mert végülis ugyanoda jut az ember mellesleg a hitelnek ára is van ügye. Tehát ez hogy jobban fizető állást keressen az ember. Én is megkeresem most a nettó 450 ezret 4 év tapasztlatai munkával együtt de nem tartom olyan soknak hogy jusson egy nagyobb ingatlanra ami nem panel vagy kisebb tégla lakás.
2021. aug. 3. 06:50
 44/96 anonim ***** válasza:
0%
Kerdezi megint tevedsz. Kiesik a programozo egyetemrol kezd netto 400-al, 2 ev tapasztalat netto 600, 4 ev netto 800. 6-8 ev netto 1m+ de 8 evvel az 1.5m netto se ritka
2021. aug. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/96 anonim ***** válasza:
Ezek a házakat nem átlag emberek veszik. Ha te még egy panelra sem tudsz összerakni, akkor hanyagold. Miből veszik? Örökölnek, jól keresnek, jól feltetnek be.
2021. aug. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/96 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy ez most miért annyira fontos, hogy miből vesznek ekkora házakat. Én nem akarok yachtot venni, így nem is érdekel, hogy miből veszik.


Ha te magad akarsz élni, akkor miért érdekel, hogy 5 meg 9 szobás kastélyokat miből veszik?


Ez valami frusztráció?

2021. aug. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/96 anonim ***** válasza:
25%

#46 nyilván azért érdekli, mert ő is akar ekkora házat. Én is akarnék, engem is érdekel, miből veszik az emberek. Hogy esetleg én is arra az útra térjek és nekem is lehessen.

Amúgy egyedül lehet élni 5 meg 9 szobás kastélyban is. Nem kötelező 1 szobás panelbe költöznie annak, aki sosem akar családot. Szerintem. Nekem ugyan van családom, de ha nem lenne is nagyobb térigényem lenne.


Kérdező, bocsi, engem is érdekel a kérdésedre a válasz, nem tudok konstruktívabbat mondani viszont :D

2021. aug. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/96 anonim ***** válasza:
65%

"nyilván azért érdekli, mert ő is akar ekkora házat"


Akarni a wc-n kell.


"Amúgy egyedül lehet élni 5 meg 9 szobás kastélyban is."


Elméletileg igen, meg az űrben is.

2021. aug. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/96 anonim ***** válasza:
84%

A kérdező sajnáltatja magát mert 1egyedülállóként nem jut neki 1 egész nagy ház.

Vagy troll vagy autista.


Családok élnek 2 szobásban 1 gyerekkel, 3 szobásban 2-3 gyerekkel. Mit akar ez az ember?


Mondom, tuti troll vagy autista.


20-30-40-50% hitel pedig teljesen reális manapság. A kommunizmusban is volt hitel. Akkor miről beszélünk ?


Mondom autista a kérdező.

2021. aug. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/96 anonim ***** válasza:
65%
általában pedig nem 18 évesek veszik ezeket a hodályokat, hanem 40-50-60+ emberek, akiknek mondjuk vannak gyerekeik, és őket látod villogni anyuci, apuci pénzén
2021. aug. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!