Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogyan lehet saját ingatlanhoz...

Hogyan lehet saját ingatlanhoz jutni?

Figyelt kérdés
Most őszintén szerintetek mi lesz azzal a réteggel mint például velem is aki nem akar kapcsolatot se saját családot csak egy nagyobb házat magamnak. Viszont a túlárazások miatt lehetetlen összespórolni rá a pénzt még akkor is ha hitelre venné az ember. Rá kényszerülők hogy szülőknél lakok mert a túlárazott albrélet árak és a lakás árak az egekbe vannak. Egy panellakás olyan 50 nm lerül havi 160-170 ezerbe forintba és akkor még ebbe nincs benne a rezsi a közös költség az ennivaló a havi élet meg hobbi és miegymás. Ez így összeségében havi 500-600 ezer Ft -ot elvinne. Ebben az országban viszont ennyit pénzt nagyon kevesen keresnek. Ha ez nem így lenne akkor nem látnék csak 200 ezer forintos álláshirdetéseket.
2021. aug. 2. 19:10
 51/96 A kérdező kommentje:
A 49-est jelentettem. Sokan nem hitelre nem vesznek hanem fixen. A másik meg aki ide írt választ még az elején hogy azért kerülnek 200 millióba a házak mert veszik őket az emberek. Nyilván ha már egy egyszerű belvárosi téglakás is 100 millió környékén van aztán egy lepukkadt panel meg 30 millióba kerül de egy nagyobb családi ház is 80 milliótól kezdődik felfelé akkor jogosan kérdezi meg az ember hogy miből telik másoknak hisz ha sokan vesznek ennél drágább ingatlanokat akkor ez megéri az ingatlan piacnak és majd hülyék lennének levinni az árakat. De nyilván az átlagemberek is veszik csak és itt mindig ez a kérdés hogy MIVEL ÉRHETŐ EL? Nem az érdekel hogy miért ne vegyek mert minek nekem akkora hanem az érdekel azok az átlagemberek akik tudnak hitel nélkül egy budapesti családi házhoz vagy újépítésű nagyobb lakáshoz jutni hogy mit csinálnak mivel foglalkoznak honnan szedik össze rá a pénzt.
2021. aug. 3. 15:11
 52/96 anonim ***** válasza:
74%
Miért jelentettél?
2021. aug. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/96 anonim ***** válasza:
75%
Jelentheted, attól még igaza lesz. Ha meg ennyire tisztában vagy vele, hogy ki mennyi hitelt vesz fel, akkor legyél azzal is tisztában, hogy honnan van a pénzük. Ne itt kérdezgesd.
2021. aug. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/96 anonim ***** válasza:
66%
Nem ertelek kerdezo, munkaval erik el, millio egy gyakoris valasz van, a fodrasztol elkezdve a burkolon at az informatikusig. Minden szakmaval meglehet keresni a netto 1 misit ha jo vagy es nem az allam bacsinak dolgozol, csak annyit kene tegyel hogy elkezdj valamit csinalni es belerakd az idot es az energiát. De az nehez. Konnyebb itt ertetlenkedni es mindenkit adocsalonak hinni
2021. aug. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/96 anonim ***** válasza:
Ugye-ugye, mondtam az elején, hogy kár belé a szó.
2021. aug. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/96 anonim ***** válasza:
78%

Versenyszférában meg lehet keresni havi 1 millió nettót.

Nem sikerül mindenkinek de lehetséges.

2021. aug. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/96 anonim ***** válasza:
78%
miért nem kérdezed meg akkor azoktól, akik szerinted hitel nélkül veszik? máris megkapnád a válaszod
2021. aug. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/96 A kérdező kommentje:
Ezekkel a burkoló meg fodrászat meg ilyen hülye gyakoris válaszokkal engem nem fárasszatok. Én nem szórakozásból írtam ki a kérdést, de látszik egyes válaszolókon sajnos hogy az IQ szint nem a megfelelő nekik. És pont erre vagyok kiváncsi hogy milyen munkával. Ezer és egy féle munka van. De akik x éves korukra mondjuk 40 éves korukra elérték azt hogy hitel nélkül ház meg ez meg az azok mivel foglalkoznak. De mondhatnám a 30 éves korosztályt mert sokan vásárolnak lakásokat meg házakat többnyire egyedül és hitel nélkül. És hogy én ezt honnan tudom? Onnan hogy van egy jó pár ingatlan értékesítő ismerőseim meg dolgoztam és az egyik ingatlan hálózatnál tehát tudom miről beszélek. Nyilván nem lehet mindenki programozó meg felső vezető meg ez meg az mégis sok embernek pláne pesten van pénzük dréga 100 milliós lakásokra csak éppen azt nem árulják hogy miből mivel foglalkoznak mit csinálnak vagy mit kell ahhoz csinálni hogy az ember eljusson erre a szintre. De nyilván ti sem tudjátok a választ csak trágár szavakkal sértegetni egy anonim kérdezőt jelen esetben most engem.
2021. aug. 3. 16:14
 59/96 anonim ***** válasza:
86%
Ennyire suttyó nem lehet valaki :)
2021. aug. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/96 A kérdező kommentje:
59:es: Látod látod ezt tudják itt a válaszolók a kérdésekre nem válaszolni. Gondolom unatkozó tinédzserek vagytok akik a szülők nyakán élősködnek.
2021. aug. 3. 17:24

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!