Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogyan lehet saját ingatlanhoz...

Hogyan lehet saját ingatlanhoz jutni?

Figyelt kérdés
Most őszintén szerintetek mi lesz azzal a réteggel mint például velem is aki nem akar kapcsolatot se saját családot csak egy nagyobb házat magamnak. Viszont a túlárazások miatt lehetetlen összespórolni rá a pénzt még akkor is ha hitelre venné az ember. Rá kényszerülők hogy szülőknél lakok mert a túlárazott albrélet árak és a lakás árak az egekbe vannak. Egy panellakás olyan 50 nm lerül havi 160-170 ezerbe forintba és akkor még ebbe nincs benne a rezsi a közös költség az ennivaló a havi élet meg hobbi és miegymás. Ez így összeségében havi 500-600 ezer Ft -ot elvinne. Ebben az országban viszont ennyit pénzt nagyon kevesen keresnek. Ha ez nem így lenne akkor nem látnék csak 200 ezer forintos álláshirdetéseket.
2021. aug. 2. 19:10
 61/96 anonim ***** válasza:
74%
Túltoltad a trollkodást.
2021. aug. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/96 A kérdező kommentje:
Ezt is megszokhattuk már a válaszolóktól. Minden kérdező balázska meg trollkodás. Akkor mégis milyen kérdésekre vagytok hajlandó válaszolni? Jah meg az hogy biztos ugyanaz a kérdező írta ki a kérdést meg ugyanaz a kérdés. Ha az emebr ide ír egy kérdést nem olvassa végig a nem tudom hány ezer másik kérdést mielőtt felteszi ha előttem kérdezték ezt akkor kérdezték ezt. Viszont ez hogy semmi válasz semmi kérdésekre ezt már megfigyeltem. Akkor minek válaszoltok? Értelme nincsen lehet a kérdésnek sincs értelme mert senki nem tudja rá a választ de ugyanúgy a válaszoknak sincs értelme. Akinek van háza és hitel nélkül elérte azt rövid idő alatt az ilyeneknek a válaszát várom csak hogy ők hogyan érték el. A többi engem nem érdekel. Tartástok ezt figyelembe.
2021. aug. 3. 18:25
 63/96 anonim ***** válasza:
75%
Tényleg nem unod még?
2021. aug. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/96 anonim ***** válasza:
84%

Gazdagok a szüleik, a családjuk és sok pénnzel segítik őket vagy még életükben, vagy örökséggel.

Kevés a hitelmentes vásárlás. Magyarországon az ingatlanvásárlások 80%-ába hitelt is vonnak be, akármennyire szeretnéd behalucinálni, hogy nem.



Tényleg nem értjük miért ugyanazokat a hülye butaságokat mantrázod újra és újra. Ez is, hogy dolgoztál és láttál valahol erre-arra pár esetet. Ember! Előbb felméréseket, statisztikákat böngésznél, nem a korlátolt saját kis életedből vonnád le a következtetéseket.

2021. aug. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/96 anonim ***** válasza:
75%

40 alatt vagyok, 20 eve dolgozom, elobb fejlesztokent kb 10 evet, majd azota vezetokent (eloszor csak csoport, majd kesobb kozep-szintukent), es azota van egy egyszemelyes cegem is, ami kb a fizum 40-60%-at hozza meg pluszban.

Anno az elso lakasomat (baratnommel egyutt, o 25%-kkal szallt be) 30 evesen hitelre vettem meg, felujitottuk kb 10 milliobol, es kb 3 ev alatt elotorlesztettuk az osszes hitelt.

Mostanra a lakasarak emelkedesevel, ket gyerek szuletesevel, felesegem 4 eve tarto otthonletevel egyutt is ott tartunk, hogy hitel nelkul siman tudnak venni Budapesten is egy ugyanilyen, harom gyereknek eleg nagy popec lakast.

2021. aug. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/96 anonim ***** válasza:
66%

Egyébként kérdező az árak még 2-3 éve is bőven lentebb voltak, még régebben meg még jobban. És segítek az emberek 90%-a nem most vagy az utóbbi pár évben vette az ingatlanját, hanem még régebben.


Lehet ma úgy laknak sokan 200 milliós házban, hogy azt 5-10 éve vették 40-60 millióért.

2021. aug. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/96 A kérdező kommentje:
65-ös: Tehát ha jól értelmezem úgy lehet valakinek pénze ha csinál egy egyéni céget és a legtöbb esetben az alkalmazottakat alul kell fizetni hogy a tulajnak minél több jusson. De a,úgy az nem világos ha 20 éve dolgozol és 40 alatt vagy. Tegyük fel vagy mondjuk 38 éves akkor 18 éves korod óta dolgozol fejlesztőként? Ezt azért nehéz elhinni. Vagy ha ez így van akkor te is gazdag meg olyan családból származol hogy frissen a érettségi után máris betettek téged fejlesztőként dolgozni és még csak egyetemre sem kellett menned.
2021. aug. 4. 11:00
 68/96 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne ferdíts. Nem azt írta, hogy 20 éve fejlesztő, idézem:


"40 alatt vagyok, 20 eve dolgozom, elobb fejlesztokent kb 10 evet, majd azota vezetokent"

2021. aug. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/96 A kérdező kommentje:
68-as: Azt írta hogy 20 éve dolgozik és ebből 10 évet lenyomott fejlesztőként vagyis 18 éves korától 28 éves koráig fejlesztő volt majd utána lett vezető. Én így értelmezem amit írt. De hogy lehet valaki 18 évesen fejlesztő vagy 19 évesen ha 40 év alatt van jelenleg. Ahhoz nem egyetem kell meg nagy tapasztalat?
2021. aug. 4. 11:31
 70/96 anonim ***** válasza:
Lehet gyakornok volt egyetem mellett, ez nem opció?
2021. aug. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!