Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az evolúciót is Isten teremtette?

Az evolúciót is Isten teremtette?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 17:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/88 anonim ***** válasza:
17%

Mindentudás egyetemén láttam és hallótam ,hogy egy evolúciónista kifejette ,hogy Isten rosszul tette, hogy a nyelöcsö mellé tette a légcsövet szerintem itt nagyon tévednek az evolúció hivők! Milyen emberek lennének ha a légcső nem ótt lenne ahol van?Tudnánk beszélni? Enni ,inni és ásitani ,csókolni.........stb


Kampis György ezt rosszul kapiskálta

[link]

2010. márc. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/88 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem kapisgálta rosszul, mert az emberen kívül egy élőlény sem használja ezekre a funkciókra, amiket felsoroltál, és van ilyen egy pár...
2010. márc. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/88 anonim ***** válasza:
38%
Mivel az evolúció bizonyított tény ezért gondolom, h ha Isten valóban létezne akkor nem lett volna szükség evolúcióra. Hanem minden csak hip hop lett volna ahogy a biblia is írja. Felesleges a vallásosakat győzködni úgysem látják be,(csak felidegesítem magam), mert ez igy jó nekik. Nem akarják tudni az igazságot, vagy annyira hülyék, h nem ismerik fel az összefüggéseket.
2010. márc. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/88 anonim ***** válasza:
100%

"Mindentudás egyetemén láttam és hallótam ,hogy egy evolúciónista kifejette ,hogy Isten rosszul tette, hogy a nyelöcsö mellé tette a légcsövet szerintem itt nagyon tévednek az evolúció hivők! Milyen emberek lennének ha a légcső nem ótt lenne ahol van?Tudnánk beszélni? Enni ,inni és ásitani ,csókolni......stb


Kampis György ezt rosszul kapiskálta "



Egy professzor kapizsgál rosszul, de a vallási fanatikusok mindent tudnak...kicsit érdekes...

2010. márc. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/88 anonim ***** válasza:
24%
az evolúciót az "Evolution-Factory"-ben kisérletezték ki a genzsik meg a trapperek Isten segítségével.
2010. máj. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/88 anonim ***** válasza:
22%
2010. máj. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/88 anonim ***** válasza:
54%
Nem muszáj minden kérdéshez beírni. Ha nem anyagból származik, akkor mégis mi a k***a anyádból?
2010. máj. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/88 anonim ***** válasza:
29%

Elöször is cáfold meg...s tanulj meg szépen beszelni!!!

"kedves tudos"(;.;)

2010. jún. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/88 anonim ***** válasza:
0%

válasz megírásának időpontja: 05-22 11:22!


Ajánlom figyelmedbe Balogh Béla: A végső valóság című könyvét!

(Igaz,elég ideges természetű lehetsz,az idegeskedés meg nem enged kilépni az anyagelvűségből).

:)

2010. jún. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/88 anonim ***** válasza:
100%

kedves 05-21 09:38-es


Az hogy ma még nem tudják pontosan, hogy az élet, hogyan alakult ki természetes folyamatok útján, még nem azt jelenti, hogy soha nem is fogjuk tudni! Persze mindig lesz olyan dolog amit nem fog tudni a tudomány, lehet majd újra és újra istent egyre hátrébb tenni.


1500as években még vígan azt hitték, hogy isten felelős a villámokért, az időjárás is csak az ő kedve szerint van és ugyanúgy nem gondoltak arra, hogy esetleg ezeket meg lehet érteni, nincs szükség istent feltételeznünk a folyamatok működésére. van árammal működő számítógépünk és van időjárás előrejelzésünk.


Valamint nekem nem következik abból, hogy a tudomány jelenleg még nem tudja a pontosan az élet kialakulásának módját, hogy egy a világnál sokkal bonyolultabb lény tervezte ugyanolyan elképzelhetetlen módon mint amit ma még nem tudunk elképzelni.

Nem logikus.


Az egyszerűsíthetetlen komplexitás pedig hülyeség!

Tasi Istvánnak meg már volt jópár tudománytalan állítása, pl. a dinoszauruszok és az emberek egy időben éltek...


Ha tényleg érdekel, hogy is működik ez az egész és nem csak egy vallási fanatikus vagy akkor kérlek nézd meg a következő videót, mint ahogy én is végignéztem a PAX Tv-s előadást.



Judgment Day - Intelligent Design on Trial (Intelligens tervezés a bíróságon)


http://www.youtube.com/watch?v=ohxDRhji0C0&playnext_from=TL&..


Doverben 2005 körül bíróságra került az intelligens tervezés kérdése, hát .. gyakorlatilag szétszedték az összes I.T. érvet.

2010. jún. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!