Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha isten elitéli a melegeket...

Ha isten elitéli a melegeket akkor miért teremtette őket?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 17:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%

Szia!


Isten tökéletes embert teremtett. Férfiúvá és nővé teremtette őket, és azzal a céllal, hogy szaporodjanak és sokasodjanak, és töltsék be a Földet.


A Biblia szerint "a férfiak is elhagyván az asszonynéppel való természetes élést, egymásra gerjedtek bujaságukban, férfiak férfiakkal fertelmeskedvén, és az ő tévelygésöknek méltó jutalmát elvevén önmagokban." Vagyis az ember vált meleggé, nem így lett teremtve.


Én úgy gondolom minden emberben ott van a hajlam, kiben erősebben, kiben gyengébben, van aki egyáltalán nem tapasztalja, de annak pedig más téren vannak gyengeségei.


Üdv. Péter

2011. aug. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem, hogy elítélné, az nem akiben én hiszek
2011. aug. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
42%

Nem melegnek teremtette az embereket. "1. Mózes 1:31

27Teremté tehát az Isten az embert az õ képére, Isten képére teremté õt: férfiúvá és asszonnyá teremté őket. 28És megáldá Isten őket, és monda nékik Isten: Szaporodjatok és sokasodjatok, és töltsétek be a földet és hajtsátok birodalmatok alá; és uralkodjatok a tenger halain, az ég madarain, és a földön csúszó-mászó mindenféle állatokon. "

2011. aug. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
2011. aug. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
54%
Ha van isten és ő teremtette a férfit is, akkor így teremtette, mert a melegek 80%-a a géneik miatt meleg.
2011. aug. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
81%
A Down szindróma valóban génhiba, szűrik is. Érdekes hozzá állásokkal találkozom. Ha génhiba, akkor betegség, s mint ilyen nem normális. Viszont a melegek kikérik maguknak, hogy nem normálisak és betegek. Viszont ha meg nem betegek, akkor a saját döntésük. Ekkor meg jönnek a génhibával.
2011. aug. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
én nem tartom betegségnek és a génhibával se szoktam előhozakodni...ennyi ember nem lehet beteg
2011. aug. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
57%

17:54

Dehogynem, lásd vallás..................

(nem vagyok melegellenes egyébként)

2011. aug. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Sághegyi Csaba ***** válasza:
0%

"ennyi ember nem lehet beteg"

Ez nagyon elgondolkodtatott. Egy meleget ismerek, és több leszbi, vagy bi nőt. Van köztük olyan, aki valóban "zsigerből" tűnik olyannak, illetve egyik lány csak serdülő még, de fiúnak érzi magát.


Na mind1, lényeg, hogy Isten nem teremtett melegeket, hanem egy emberpárt, akik beengedték a világunkba a bűnt, és ez azóta is pusztít, és torzít. A megváltás belőle már megtörtént. A helyreállítás is itt van már a kanyarban ;)

2011. aug. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
mire gondolsz
2011. aug. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!