Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A muszlim vallásúak nőgyűlölők?

A muszlim vallásúak nőgyűlölők?

Figyelt kérdés

Pl most olvastam, hogy van egy muszlim vallású celeb, aki vallási okokból nem volt hajlandó fotózkodni a női rajongóival. Pedig amilyen törpe, annak is örülhetne, hogy egyáltalán van nő, aki hajlandó ránézni


[link]



2022. szept. 2. 21:15
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/146 anonim ***** válasza:
25%

"Nem azért szégyelte el magát, mert rövid nadrágban járt és fejkendő nélkül, hanem mert nem tartotta be a vallási előírásaitokat."


De végig erről beszélek hogy ezek vallási előírások ezért tartjuk be őket.


Akkor most kiderül hogy egyetértünk ?


"Azt a nőt, valószínűleg nem is a vallási buzgalom, hanem a nosztalgia fűtötte. Az élete nem úgy sikerült Amerikában, ahol ő azt elképzelte. A férjét nem szerette. Így egyszerűen visszatért a gyökereihez. Abba a "boldog" gyerekkorba, amikor még minden könnyebb volt. Az idő mindent megszépít. Ezért vált el és ment haza"


Ő mást mondott erről. Szeretett volna iagz muszlimként élni újra, és a Jannahba kerülni a többiekkel.

2022. szept. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/146 anonim ***** válasza:
25%

"Kíváncsi lennék, hogy miért pont katolikust mond, amikor vallási szinten pont a katolikusok ápolnak jobb viszonyt az iszlám vallási vezetőkkel, míg egy hitgyülis vagy más neoprotestáns kimondottan iszlámellenes. Sőt sokszor az ateisták is inkább iszlámellenesek. De ez is a ti értelmi képességeiteket mutatja csak."


Ferenc pápa tevékenységét egyébként nagyra tartom.


A katolikusokat nem tartja túl toleránsnak, én meg nem tudom igaza van-e. Meg nem is érdekelnek a katolikusok :)

2022. szept. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/146 anonim ***** válasza:
29%

"Nem vagy nő. Én nő vagyok."


Tudom.


De kár hogy nincs felhasználóneved, legalább tudnám mikor kinek írok.

2022. szept. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/146 anonim ***** válasza:
100%
Értem, tehát nincs különleges oka, csak egyszerűen otthon a katolikusok számítanak első számú közellenségnek. Valahol megnyugtató azért, hogy valódi ok helyett rosszízű előítélet bújik meg a háttérben.
2022. szept. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/146 anonim ***** válasza:
21%

"Valahol megnyugtató azért, hogy valódi ok helyett rosszízű előítélet bújik meg a háttérben."


LOL :D


Rosszízű előítélet ? És ti itt mit csináltok a muszlimokkal ? Miről szól ez az egész kérdés ????


Folyamatosan megy itt a gyúlölködés a muszlimokkal szemben.

2022. szept. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/146 anonim ***** válasza:
34%

Miből gondolod, hogy a kérdést pont egy katolikus írta ki? Nem emlékszem, hogy bárhol annak mondta volna magát.


Szóval igen, csak előítélet és gyűlölködés, de ne csak ezen a fórumon keresd, mert otthon is megtalálod láthatóan. Ezt is megmutathatod gyűlölködő párodnak.

2022. szept. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/146 anonim ***** válasza:
29%

#76:


Ne másban keresd a szálkát, amíg magadban a gerendát sem veszed észre !


Ez a Bibliában is benne van nem ?

2022. szept. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/146 anonim ***** válasza:
3%
Olvasd el, ha megtalálod, akkor benne lesz. Legalább valami értelmeset is olvasol majd.
2022. szept. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/146 anonim ***** válasza:
67%
#78: Neked kéne olvasnod és betartanod nem ? Te vagy keresztény nem én. Ezért ajánlottam neked.
2022. szept. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/146 anonim ***** válasza:
81%

"Megszoktam Neki mutatni az ilyen kommenteket például.

Komplett hülyének tart titeket, ha ezeket komolyan gondoljátok.

Általában azt mondja biztos bigott katolikusok vagytok :D"


Akkor rossz emberismerő. Én pl. vagyok "bigott katolikus".

Lemerem fogadni, hogy azokat kihagyod, amiben kimutatod a fogad fehérjét. A 72 huris válaszaidat pl. olvasta elejétől a végéig? Gondolom nem tölti ilyenekkel az idejét.


A "bigott katolikus" jelzőből, akkor gondolom baptista vagy református lesz. Ezeknél kifejezetten nagy divat lenézni a katolikusokat és minden rossz forrásának tekinteni őket.


"De végig erről beszélek hogy ezek vallási előírások ezért tartjuk be őket. Akkor most kiderül hogy egyetértünk ?"

Felőlem. Egyetérthetünk, ha az téged megnyugtat. Ettől még a másik muszlim nem pusztán erről ír. Hanem arról, hogy a nyugat minden rossz forrása és a muszlimok mekkora übermensch-ek és az iszlám a civilizáció csúcsa. Ettől viszont már rosszul vagyok. Szerintem a te szavaid mögött is ilyesmi húzódik meg. Ha pusztán öltözködési szabályok lennének nálad is, akkor nem "tisztelnél sokkal jobban egy olyan nőt, aki teljesen eltakarja magát", ahogy fogalmaztál. és nem hivatkoznál ilyesmire itt Magyarországon. Ha pedig azt mondod azért tiszteled sokkal jobban az ilyen nőket, mert a vallásuk miatt takarják el magadat, akkor azzal meg azt vallod be, hogy voltaképpen a muszlim nőket többre tartod, a nem muszlimoknál... szóval egyik sem jó. Vagy válogasd meg jobban a szavaidat és gondolkodj mielőtt írsz vagy ne is írj semmit, mert semmi jó nem származik abból, hogy a nézeteiteket propagáljátok. Akkor azt tartsátok meg magatoknak és akkor béke lesz.


"Ő mást mondott erről. Szeretett volna iagz muszlimként élni újra, és a Jannahba kerülni a többiekkel."

Ez szép. De ebben miért akadályozta a férje? Itt a bökkenő. A története nem kerek. A másik nő akivel találkozott és be volt öltözve, az szintén Amerikában élt az elmondása alapján. Ha a másik nő, aki megihlette tudott így élni Amerikában, akkor ő miért nem? Itt egyértelműen nem stimmel valami. Te nem tudsz muszlimként élni itt Magyarországon? Te miért nem költözöl ki Szaud-Arábiába? Ott közelebb lennél Mekkához. Ahogy neked nincs szükséged erre, mert nem a helytől függ az üdvösséged, úgy neki sem lett volna erre szüksége, mert nem üdvkérdés, hogy hol van.

2022. szept. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!