Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A muszlim vallásúak nőgyűlölők?

A muszlim vallásúak nőgyűlölők?

Figyelt kérdés

Pl most olvastam, hogy van egy muszlim vallású celeb, aki vallási okokból nem volt hajlandó fotózkodni a női rajongóival. Pedig amilyen törpe, annak is örülhetne, hogy egyáltalán van nő, aki hajlandó ránézni


[link]



2022. szept. 2. 21:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/146 anonim ***** válasza:
19%
Én tényeket közlök statisztikával alátámasztva és ez a reakciód. Ennyire vagy képes.
2022. szept. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/146 anonim ***** válasza:
16%
Egyébként szánalmas hogy azt képzelitek a Nyugati világban milyen jó dolga van a nőknek. Kapásból ugye keresztény kultúrkörről beszélünk a kereszténység pedig az apa és a férj tulajdonaként kezeli a nőt de azt mondjátok ezen már túljotott a Nyugat. Hát nem. Egyenjogúságot hirdet, de ez csak látszat és valójában kihasználja a nőket. A Nyugat olcsó munkaerőnek és szexuális eszköznek tekinti a nőket.
2022. szept. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/146 anonim ***** válasza:
89%

#42-esnek üzenem.

Nőként mondom, hogy hülye vagy. Az nekem ne kezdjen a szexuális kihasználtságról prédikálni, aki a hittársaival oldalakat írt arról, hogy nekik mennyire tetszene a 72 felség a túlvilágon. Majd elhánytam magamat a válaszaitoktól.

Bírom, hogy férfiként itt osztod az észt a nők helyzetéről. Meg a másik okos muszlim is, akinek keresztény felesége van és már túltette magát rajta hogy a pokolra jut, de már boldogan várja a legalább két új nőjét. Szánalmas...

2022. szept. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/146 anonim ***** válasza:
14%

"Nőként mondom, hogy hülye vagy. Az nekem ne kezdjen a szexuális kihasználtságról prédikálni, aki a hittársaival oldalakat írt arról, hogy nekik mennyire tetszene a 72 felség a túlvilágon. Majd elhánytam magamat a válaszaitoktól."


Megmutatnád hol írja a Korán hogy 72 felség lesz a túlvilágon? Na ez a szálamas hogy mikor az iszlámokt kritizáljátok csak ilyen hazugságokat tudtok felmutatni.



"Bírom, hogy férfiként itt osztod az észt a nők helyzetéről. Meg a másik okos muszlim is, akinek keresztény felesége van és már túltette magát rajta hogy a pokolra jut, de már boldogan várja a legalább két új nőjét. Szánalmas..."


Szívesen osztom neked az észt de én veled ellentétben tényekkel és statisztikákkal bizonyítom. A nagy nyugati női egyenjogúság tudod valójában mi? Nem csak a szexuális kihasználtságról van szó hanem a nyugat minden téren kihasználja a nőket ami azt jelenti hogy gyakorlatilag rabszolgának tekintik a nőt. A nyugat elvárja a nőktől hogy ugyanúgy dolgozzanak mint a férfiak és közben otthon is helyet kell állniuk mint feleség és anya tehát dupla terhet tesz rájuk egyenjogúság címen. Ezt persze sok nő nem tudja teljesíteni és súlyos társadalmi problémákat okoz. Az már csak hab a tortán hogy a nyugat szerint az ideális nő az aki levetkőzik amivel valójában megalázza a nőket.

2022. szept. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/146 anonim ***** válasza:
16%

Mennyi baromságot hordotok itt össze. Komolyan el sem hiszem, hogy lehet ilyen ostobaságot írni hogy a "muszlimok gyűlölik a nőket".


Képzeljétek ugyanúgy férj/apuka és feleség/anyuka szerepben van mindenki a muszlim családoknál is. Ugyanúgy szeretik egymást és a gyermekeiket is.

Nem "gyűlölik" egymást...


Összekeveritek az öltözködési előírásokat a nők jogaival általában.

Nagyon butuskák vagytok ha tényleg azt hiszitek hogy attól lesz egy nőnek több joga hogy közszemlére teheti a fenekét.


Az Iszlámban az öltözködési előírások a paráznaság kizárása céljából vannak mindkét nemnél.


Az meg van hogy férfiként szószerint tilos megérintenem egy családomon kívüli nőt ?

Ennyi erővel én is el vagyok nyomva...de ez nem igaz. Az Iszlámban mindenki csomó előírást betart nemtől függetlenül.

2022. szept. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/146 anonim ***** válasza:
18%

Amúgy muszlim Testvéremnek abban teljesen igaza van, hogy az a legnagyobb lealacsonyítás a nőkkel szemben ha tudásuk helyett a testük primitív mutogatása révén kell előre jutniuk a társadalmi ranglétrán.


Mint mondtam én sokkal jobban tisztelem azt a Hölgyet aki eltakarja mindenét, és nem tartom alacsonyabb rendűnek....

Tiszteletet parancsol az Iszlám előírásainak megfelelő öltözék.

2022. szept. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/146 anonim ***** válasza:
100%

39.

Szívás. Nem vagyok keresztény.

2022. szept. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/146 anonim ***** válasza:
15%
Lehet nem vagy keresztény, de keresztény kultúrkörben élsz így rád is az vonatkozik amit írtam.
2022. szept. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/146 anonim ***** válasza:
61%

"Hát akkor a saját házad táján kellene változtatni de sürgősen. Keresztény országokban történik a legtöbb nők elleni nemi erőszak:"

Igen, a muszlim bevándorlók által.

2022. szept. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/146 anonim ***** válasza:
64%

"Igen, a muszlim bevándorlók által."


Ja hogy szerinted keresztény országokban a muszlim bevándorlók eröszakolják meg a nőket? :))


Itt a lista. Az első 50 ország ahol a legtöbb nemi erőszak történik keresztény. Te pedig azt állított ebben az 50 keresztény országban mind a muszlimok erőszakolják meg a nőket? :) Akkor is ha ott nem élnek muszlimiok? :) Ezért mondom hogy keresztények között sok az ilyen aljas hazug mint te akik gátlástalanul hazudnak.


[link]

2022. szept. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!