Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A muszlim vallásúak nőgyűlölők?

A muszlim vallásúak nőgyűlölők?

Figyelt kérdés

Pl most olvastam, hogy van egy muszlim vallású celeb, aki vallási okokból nem volt hajlandó fotózkodni a női rajongóival. Pedig amilyen törpe, annak is örülhetne, hogy egyáltalán van nő, aki hajlandó ránézni


[link]



2022. szept. 2. 21:15
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 141/146 anonim ***** válasza:
47%

"Svédországban pl. jelentősen szigorították az elmúlt évtizedben az erőszak elleni törvényeket. Sok olyan tett is a nemi erőszak besorolása alá kerül, ami korábban nem, vagyis jelentősen több esetet regisztrálnak nemi erőszakként, mint korábban. Gyakorlatilag nem szükséges konkrét nemi behatolás sem ahhoz, hogy nemi erőszakként bíráljanak el egyes eseteket. Tehát nem maga a tényleges erőszak elkövetések száma nőtt meg, hanem csak az szigorodott, hogy mi minősül nemi erőszaknak. Ezt le is írják a statisztikában."



[link]


Szűrj rá Svédországra és leáthatod hogy 2003-tól is nagyon sok volt a nemi erőszak Svédországban szóval a szigorítás előtt is.



"Én meg akkor úgy veszem, hogy semmiféle épkézláb ellenérved sincs. Tehát elismered, hogy a kartondoboz hatékonyabb a nemi erőszak ellen, mint a hijab."


Dehogynem. Mondtam csak nem fogtad fel. Az szerinted mennyire életszerű és reális hogy kartondobozokba öltözik valaki? Nyilván egyáltalán nem, de az iszlám szerinti viselet teljesen életszerű és reális. Szóval értelmesen már nem tudsz érvelni ezért beszél hülyeséget.



"De nem érted meg, hogy ha a kartondobozhoz közelít, akkor még annál is kisebb a valószínűsége, hogy megerőszakolnak! Hallottál már te bárkiről is, aki kartondobozt viselt volna, és úgy erőszakolták volna meg? Én még sosem. Sőt, gyors kereséssel az interneten sem találtam egyetlen ilyen hírt sem. El tudod te képzelni azt az elképesztő hatékonyságot, amivel ez alapján a kartondoboz a nemi erőszakok ellen rendelkezik? Ez a nemi erőszak elleni harc szent grálja is lehet akár!"


Egyre nagyobb marhságokat beszélsz. Látom nálad így jön ki az ha buktad a vitát és nem tudsz már érvelni. Nyilván életszerű és reális öltözködésről bsezélünk. Ha például egy tankban ülve mész utccára 0% a valószínűsége hogy megerőszakolnak de ez úgyanúgy nem reális és totál életszerűtlen mint a te marhaságod.



"Érdekes, mégsem erőszakolják halomra az embereket úton-útfélen, akik ilyen viseletet hordanak. Ez akkor hogyan lehetséges?"


Hol állítottam én oylat hogy minden nőt megerőszakolnak aki így öltözik? Nyilván nem de az biztos hogy a nők nagyrészét érte már valamilyen szexuális inzultálás zaklatás.



"De, vállalnak, csak kevesebbet, mint régen. Nincs is rá annyira szükség, mint régen, a nyugati világban ma már a gyerekek túlnyomó része megéri a felnőttkort."


Látom már totál elszakdtál a valóságtól és csak marhaságokat beszélsz. Mi az hogy nincs rá szükség mikor egyre kevesebb a fiatal nyugaton és ezért engedik be a bevándorolókat nagy számban?

2022. szept. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/146 anonim ***** válasza:
100%

Kár az idoert vitázni.


Hazugok a keresztenyek mind ezzel josz le es fel.


Vannak hazugok sokan mint nallatok is.

Ez tény,de attol nem kell ráeroltetni a te vallasod a másikra .

Ne a MULTBA MENJEL VISSZA KAPIRGÁLNI HOGY az ősok mit tettek.


Legyel normaslis ember aki nem tesz kulonbseget ferfi nő kozott.


De nektek ez nem klappol mert akkor nincs rabszolgátok aki megkell játsza milyen boldog feleseg mellettetek.


És akkor mondod hogy milyen jo a te vallasod.


Figyelj azt te is tudod es nem kell tagadni hogy 95-99%ban nőket öltök a sajat orszagotokban sexualis dolgokért.


Mert ennyire nem birtok a farkatokkal, és annyira gerinctelen emberek vagytok hogy nem álltok oda es azt mondjatok figyelj en is hibas vagyok mert én is sexelten, en is melto vagyok a halálra .

Nem , mert ilyen gerinctelen fergek vagytok.

2022. szept. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/146 anonim ***** válasza:
0%

"Vannak hazugok sokan mint nallatok is."


A keresztényeknél különösen sok a hazug. Nekem úgy tűnik a keresztények gátlástalanul hazudoznak.



"Legyel normaslis ember aki nem tesz kulonbseget ferfi nő kozott."


A férfi és a nő fizikailag és lelkileg is különbözik így nem vonatkozhatnak ugyanazok a szabályok. Csak hát a nyugat és a keresztény vallás kihasználja ezt és igazságalan a nőkkel, mig az iszlám védi a nőket.



"De nektek ez nem klappol mert akkor nincs rabszolgátok aki megkell játsza milyen boldog feleseg mellettetek."


A kereszténység az ami engedi hogy a nők szexrabszolgák legyenek. Az iszlám tiltja ezt.



"Figyelj azt te is tudod es nem kell tagadni hogy 95-99%ban nőket öltök a sajat orszagotokban sexualis dolgokért."


Na látod erről beszélek. Hazudsz mint a vízfolyás. A statisztikák szerint keresztény országokban történik a legtöbb nemi erőszak és gyilkosság is.



"Mert ennyire nem birtok a farkatokkal, és annyira gerinctelen emberek vagytok hogy nem álltok oda es azt mondjatok figyelj en is hibas vagyok mert én is sexelten, en is melto vagyok a halálra ."


Ez a keresztényekre igaz. Keresztény országokban erőszakolják meg a legtöbb nőt.



"Nem , mert ilyen gerinctelen fergek vagytok."


Ez te vagy mert hazudozol, és amivel rágalmazod a muszlimokat rátok igaz.

2022. szept. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/146 anonim ***** válasza:
100%

"Szűrj rá Svédországra és leáthatod hogy 2003-tól is nagyon sok volt a nemi erőszak Svédországban szóval a szigorítás előtt is."

Akkor lehet, hogy még sok volt. Mára viszont lecsökkent a tényleges nemi erőszakok száma, a statisztikát főleg az tartja magasan, hogy náluk egy csomó mindent nemi erőszakként regisztrálnak, amit más országokban nem. Ezt le is írják a szócikkben.


"Az szerinted mennyire életszerű és reális hogy kartondobozokba öltözik valaki?"

Akkor most vitatod azt, hogy a kartondoboz hatékonyabb viselet nemi erőszak ellen, mint a hijab?

Amúgy kit érdekel, mennyire életszerű, ha igazán hatékony a nemi erőszak ellen? A hentesek sem azért hordják a lánckesztyűt, mert az annyira szexi viselet. Te melyiket választanád: hogy megerőszakoljanak, vagy hogy kartondobozban mászkálj? Na ugye hogy te is a kartondobozt választanád (nem feltételezek rólad spéci nemi aberrációkat).


"Nyilván életszerű és reális öltözködésről bsezélünk. Ha például egy tankban ülve mész utccára 0% a valószínűsége hogy megerőszakolnak de ez úgyanúgy nem reális és totál életszerűtlen mint a te marhaságod."

A tank teljesen jó ötlet lenne, csak egy picit nagy és egy cseppet drága ahhoz, hogy utcán viseljük. Szóval anyagi megfontolásból az ötletet engedelmeddel elvetném.


"Hol állítottam én oylat hogy minden nőt megerőszakolnak aki így öltözik?"

Te írtad, hogy ez nagyon veszélyes viselet szerte a nyugati világban (én meg kiegészítettem, hogy nagyjából mindenhol ilyesmiket hordanak, néhány muszlim országot leszámítva), és hogy mennyire óriási veszély is leselkedik mindenkire, aki ilyen ruhát hord.


"Mi az hogy nincs rá szükség mikor egyre kevesebb a fiatal nyugaton és ezért engedik be a bevándorolókat nagy számban?"

Arra nincs szükség, hogy mindenki 6 gyereket szüljön, mert ma már kb. mind életben marad. A 2-es ráta lenne a normális, talán picivel felette. A nyugati világban jellemzően 1,5-2 között van ez a ráta, ami kicsit kevés, de nem olyan vészes. Ennek kompenzálásaként engedik be a bevándorlókat. Meg aztán, ők sokkal szívesebben elvégeznek egyes koszos, rossz körülmények közötti, vagy nagyon monoton munkákat ugyanazért a pénzért, mint a nyugati világ szülöttei.


(Amúgy egész kellemesen el lehetne veled diskurálni, ha nem minden egyes válaszodat azzal kezdenéd, hogy degradálod a beszélgetőpartneredet. Próbáltál már úgy vitázni, hogy ezeket elhagyod? Tudod, kábé ahogyan normális emberek szoktak egymással beszélgetni. Csak hasonlítsd össze a saját hozzászólásodat azzal, amiket én kimásolgattam belőle válaszadások előtt.)

2022. szept. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/146 anonim ***** válasza:
100%

"Nem az a kérdés érdelel-e. Engem sem érdekel. Akkor újra megkérdezem. Van annyi eszed hogy utánanézz kik ma a sztárok és hogy néznek ki?"

Nincs. Amúgy ha nem érdekelnek, akkor minek nézegeted őket?


"Akkor minden egyes törvényt ami ma Magyarországon érvényes, ezek szerint te büntetésnek tekinted. Érdekes felfogás."

A törvényt nem, csak ha áthágod azt.


"Én nem akarom megmondani hogy a nők miben járhatnak."

Akkor ne is mondd meg!


"Én csak tényeket közöltem mint hogy a keresztény világban sokkal több a nemi erőszak mint az iszlám világban illetve hogy a nyugati öltözködés és a nemi erőszak között összefüggés van."

Remek. És akkor most?


"Csak éppen ezek nem divatosak. Aki ilyet vesz fel azt a nyugat nem tekinti nőnek."

Ezt miből gondolod?


"A Nyugat hirdeti a nők levetkőztetését."

Nem hirdeti.


"Innen veszik át mások."

Vajon miért veszik át?


"Az iszlám szerinti öltözködést és általában azt a nézetet hogy a nők ne vetközzenek le, a Nyugat a nők elnyomásának tekinti. Tehát ha például zártan öltözködsz, a nyugat azt is elutasítja."

Micsoda fura tévképzeteid vannak...


"Az erőszaktevők nyilván nem állnak meg a gettó kerültek határán és egyébként sem csak ilyem helyeken történik nemi erőszak. Ha pedig az iszlám viselet eg ilyen gettó helyen megvéd akkor mindenhol megvéd."

Hát a statisztikák nem ezt mutatják. Iszlám országokban is történnek nemi erőszakok.


"Nem ez a lényeg hanem az hogy életszerű és reális viselettel mehess utcára úgy hogy ne zaklassanak, és hogy ne erőszakoljanak meg. Ez nehezedre esik megérteni?"

És neked miért esik nehezedre azt megérteni, hogy ez a nyugati világ kb. 99,99%-ában így is van? Nyugodtan kimehetsz az utcára sztrecsfarmerban meg ilyen pólóban, és senki sem fog inzultálni semmilyen módon az öltözködésed miatt. Tehát te most azon a kb. 0,01%-nyi területen problémázol, amik a gettóbb részek. Te mit nem értesz ezen?


"Például ha a te lányod lenne és így inzultálnák nem zavarna? És ha megerőszakolnák nem érznéd magad hibásnak amiért engedted hogy így öltözzön?"

No, hát akkor ez mégis csak inkább nevelési, mintsem öltözködési probléma lesz!


"Hát korábban a nyugati világban is a nők zártan öltözködtek. A kendő része volt a keresztény nők viseletének. Akkoriban nyilván kevesebb volt a nemi erőszak is."

No, hát akkor már csak erről kellene statisztikát szerezni, hogy a nyugati világban mennyi nemi erőszak történt a múlt századforduló környékén.


"Mondtam hogy ez nem igaz. Lásd Észak-európai országok ahol nincsenek gettók de sok a nemi erőszak."

Mert ott kábé azt is nemi erőszakként regisztrálják, ha valaki a kocsmában rácsap a pincérnő seggére.


"Mondtam már hogy Svédországban régóta sok a nemi erőszak. Linkeltem a táblázatot ami 2003-tól méri szóval a szigorítások előtt is sok volt."

2003 előtt volt sok, utána elkezdték egyre inkább bővíteni a nemi erőszak hatálya alá tartozó eseteket.


"Ha jól emlékszem 2006-ban első helyen volt Svédország tehát ott volt a legtöbb nemi erőszak arányaiban."

2005-ben fogadták el azt a törvénycsomagot, amiben beemeltek egy csomó mindent a nemi erőszak alá. Ennek lett a statisztikaugrás az eredménye az utána következő évekre. Ezt azon a Wiki linken olvastam, amit te adtál.


"Mi és? Ez azt jelenti nincs semmi változás. A Nyugat továbbra is levetkőzteti a nőket."

Ja, azt hittem, valamire ki akarsz lukadni azzal, hogy hiányolod a miniszoknyát az újszülöttekre. A nyugat nem vetkőzteti le a nőket.


"Mivel a legtöbb nyugati ország keresztény többségű illetve keresztény kultúrköe mind."

Ettől még azok mind szekuláris országok, mind saját szekuláris törvénykönyvvel, szabályokkal. Semmi közük a kereszténységhez.


"Ez hazugság. A multkor is megdícsértem egy keresztényt aki beismerte hogy a Biblai engedi többnejűséget."

Miután tizenhétszer leféleszűzted meg lehazugoztad?


"Igazából 100% de a kedvedért levittem 99%-ra."

Azt hittem, komolyan beszélgetünk.


"Akkor ezek szerint egyetértesz azzal hogy a kísérletben szereplő viselet túl hivalkodó és úgy nevelnéd a lányod hogy ne érdeklődjön ez iránt?"

Már írtam, hogy szerintem nem "túl hivalkodó", hanem "talán egy kicsit hivalkodó", ami nálam kábé azt jelenti, hogy állásinterjúra, templomba meg ilyen gettó környékekre szerintem nem igazán jó, de azon kívül bárhová felveheted, senki sem fog beszólogatni meg megerőszakolni érte, ettől nem kell félned.


"Azért azt kételem hogy az áldozatok nagy többsége idős asszony lenne."

Na, akkor már ketten vagyunk. Én azt írtam, hogy egy jelentős része, nem azt, hogy nagy többsége. Rengeteg idős nőt, asszonyt erőszakolnak meg, és aligha hiszem, hogy mind miniszoknyában vagy sztrecsfarmerban mászkálnának a mindennapjaikban. Következésképp nem kizárólag ezek az öltözetek azok, amik kiváltják a szexuális erőszakot.


"A nyugati országokban ha annyira jól járnának a nők a szülés közbeni támogatásokkal akkor nem lenne ilyen kevés a születpésszám."

Nem azért kevés a születésszám, mert kevés juttatást adnak a nőknek. Nézd meg Afrikát: a termékenységi ráta világrangsorában az első 10 helyen afrikai ország szerepel, és nem éppen a leggazdagabbak. Aligha hiszem, hogy olyan nagyon sok juttatást kapnának az ottani nők.

De utánanéztem neked, Angliában pl. olyan van, hogy "maternity leave", ami azt jelenti, hogy maximum 52 hétre kapsz a munkáltatódtól pénzt, ha szülési szabadságra mégy, és ebből 39 héten át a bruttó béred 90%-át kapod meg. Nekem ez azért nem tűnik olyan nagyon kevésnek.

2022. szept. 13. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/146 anonim válasza:

143.

Orszagotokban elfogadott a gyilkolászás, nőket öldökólni NYILVÁNOSAN, és ti egységesen mind elfogadjatok ezt.

Sőt ha kell kislanyt is megöltök , akar a sajátotokat is. Hany es hány ilyen cikk szivargott mar ki erről.


Nagyon jol eggyesultok ha egy nőt akartok megölni.

Abban jó haverok vagytok. A gyengébben élitek ki az uralkodas vágyatokat.

Ez nem gyilkosság?


Ha annyira szép orszagotok es eletetek van ott keleten akkor miert vágytok mégis ide?

2022. szept. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!