Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A muszlim vallásúak nőgyűlölők?

A muszlim vallásúak nőgyűlölők?

Figyelt kérdés

Pl most olvastam, hogy van egy muszlim vallású celeb, aki vallási okokból nem volt hajlandó fotózkodni a női rajongóival. Pedig amilyen törpe, annak is örülhetne, hogy egyáltalán van nő, aki hajlandó ránézni


[link]



2022. szept. 2. 21:15
 101/146 anonim ***** válasza:
25%

"Nyilván, mert mindenki tudja, hogy ha nőként ilyen viseletben megy arra a környékre, akkor az cinkes, ezért senki se vesz fel olyat. Ennek ellenére bevitték oda ezt a hölgyet, nyilván jöttek is a beszólogatások. Nincs ezen mit csodálkozni."


Nyilván szándékosan azon a környéken történt a kísérlet mert cinkes és jól lehet szemléltetni. És kiderült hogy ha rendesen felöltözik egy nő akkor még egy ilyen gázos környéken is békén hagyják.



"Meg az időjárás sem tűnt túl melegnek, a legtöbben nagykabátban, vagy több rétegben öltözöttek, ilyen helyen és időben persze hogy kirívó a vakító fehér póló azzal a csöppnyi kardigánnal, meg a feszülős sztrecsfarmerral."


Hát nem. A nyugati világban ez a viselet teljesen hétköznapi. Még csak nem is mondanám kihívónak vagy feltünőnek. Bevágott póló és feszülős nadrág totál hétköznapi. Kimész az utcára bőven látsz ilyet akár ma is. Az időjárás valóban nem tünik túl melegnek de ha nyáron csinálják akkor is ugyanígy kapta volna a beszológatásokat.


Szóval te mivel magyarázod hogy senki nem inzultálta mikor felöltözve ment végig?

2022. szept. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/146 anonim ***** válasza:

"de az áldozat is hibás"

Nézd ez már nagyon gáz, hogy ennyire véded a szexuális erőszaktevőket. Itt egyedül az abuzáló a hibás, s sajnos a muszlim bevándorló tömegekkel erősen nő a nemi erőszakok száma is Európában. Persze érthető, hogy ennyire az erőszaktevők mellett állsz, de egyszerre perverz is...

2022. szept. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/146 anonim ***** válasza:
47%
Na megszólalt a hazug keresztény is. Leírtam hogy elsősorban az erőszaktevő a hibás, de te behazudod hogy az erőszaktevők mellet állok. Bizonytottam statisztikákkal hogy Svédországban jóval a bevándorlási hullám előtt is nagyon sok volt a nemi erőszak, és hogy keresztény országokban történik a legtöbb nemi erőszak a világon de te továbbra is a muszlimokat rágalmazod ezzel. Újra bizonyítottad hogy a keresztények gátlástalanul hazudoznak.
2022. szept. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/146 anonim ***** válasza:

"de az áldozat is hibás"

Nem ezt írtad?


Az áldozat semmilyen mértékben nem hibás. Szégyen, hogy próbálod relativizálni az elkövetőt tettét az áldozat hibáztatásával.

2022. szept. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/146 anonim ***** válasza:
47%
Te behazudtad hogy a erőszaktevőket védem, mert egy aljas hazug keresztény vagy. Azt is leírtam hogy a magyar rendőrség is készített oktatófilmet amiben megállapítják hogy egyéretlmű összefüggés van az áldozat öltözködése és szexuális bűncselekmény elkövetése között. Szerintem nekik kicsit több a tapasztalatuk etéren mint neked. Az csak hab a tortán hogy a saját Bibliádat is megtagadod mert az is előírja hogy a nők takarják el magukat és viseljenek kendőt te meg azt mondod nem baj ha nők levetközve mennek az utcán.
2022. szept. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/146 anonim ***** válasza:
94%

"Na megszólalt a hazug keresztény is.

Te behazudtad hogy a erőszaktevőket védem, mert egy aljas hazug keresztény vagy. "

Mond már el, hogy honnan veszed, hogy egyáltalán keresztény? Honnan a fenéből tudod, hogy kicsoda? Rengeteg ember áll 4 pipán. Téged azért könnyű kiszúrni, mert a másfélpipát keveseknek sikerül összehozni.


Undorító ez a gyűlölködő "hazug keresztény" szöveged. Ráadásul olyan emberekre írod, akikről azt se tudod kicsodák, de megbélyegzed őket, mert te kereszténynek gondolod őket. Pont olyan primitív vagy, mint a Kérdező vagy még rosszabb. A Kérdező valószínűleg nem fogja minden kérdés alá a "hazug muszlim" szöveget odakommentelni mindenkinek, aki éppen nem tetszik neki. Feltett egy hülye kérdést és ennyi. De te, nem éred be ennyivel.

Te annyira utálod a keresztényeket, hogy egy másik kérdés alatt, még a saját muszlim társadra is ráakartad fogni, hogy keresztény csak azért, hogy legyen okod utálni, amiért éppen nem értett veled egyet. Olyan vagy mint valami antiszemita, csak te nem "zsidózol" állandóan, hanem "keresztényezel". Az ilyenek mint te okozzák a sok nyomort és szenvedést a világban.

Semmi mást nem csinálsz csak utálkozol ezen az oldalon. Az égvilágon semmi haszna a válaszaidnak. Még arra az egy kérdésre se tudtál válaszolni, amit voltaképpen te kezdtél el: Szerinted hol jobb, mint a nyugaton? Még ennyire sem tudtál válaszolni. Mint egy betanult szöveget úgy fújtad tovább, hogy a nők így meg úgy levetkőznek. Mint aki értelmezni sem tudta, amit írtam. Komolyan nem értem, hogy lehet igaz amit a feleségedről írtál. Akkor kérd már meg, hogy segítsen a szövegértésben és úgy hátha sikerül értelmezni, amit leírtam. Vagy ha megzavarnak a gondolatmenetedben, akkor borult minden? Mint egy mantrát fújod tovább a szövegedet anélkül, hogy rendesen válaszoltál volna. Viszont egy idióta megjegyzést azért sikerült a végére biggyesztened:

"nálad az anyagiak a fokmérő meg az hogy levetkőzhess."


És akkor Abdullah még fel van háborodva, hogy mi bajom veletek. Na vajon? Ő is egy követ fúj veled. Ő is ugyanúgy utálkozik és a legtöbb esetben nagyban helyesli a szövegeidet. Lemerem fogadni, hogy az utolsó megjegyzésedre is tapsikolt örömében. Nem is válaszolt semmit arra, amit a munkahelyi öltözködésről írtam, csak azon volt felháborodva, hogy beszóltam neki, hiszen ő tökéletesnek gondolja magát. Allah igaz szolgájának, akit vár majd a két nője a túlvilágon. Hogy merészelt neki egy "ostoba nő" olyat írni, hogy káros amit csinál!

Csak azon nem gondolkozott még el szerencsétlen, hogy vajon miért tévesztik össze sokszor veled. Mivel voltaképpen az árnyékod. Rendszeresen ketten szálltok rá valakire vagy valamire és együtt tépitek szét, mint valami keselyűk. Te vagy a kard ami gyilkol, ő meg a pajzs, ami véd téged és ha kell jól pofánveri, akit kell. Egyszer még büszkén ki is jelentette, hogy milyen bajtársiasan harcoltok ti itt ketten.

Keményen dolgoztatok azért, hogy ezt a képet kialakítsátok magatokról és aki rajtatok keresztül találkozik az iszlámmal, az semmi jót nem fog gondolni róla. Ha másokra is gondolnátok magatokon kívül, nem csinálnátok ezt.

2022. szept. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/146 anonim ***** válasza:
91%

"Nyilván szándékosan azon a környéken történt a kísérlet mert cinkes és jól lehet szemléltetni. "

A mit is lehet ezzel szemléltetni? Hogy nagyon cink környéken leszólnak normál utcai viseletben is? Mert az arrafelé nem normális viselet?


"És kiderült hogy ha rendesen felöltözik egy nő akkor még egy ilyen gázos környéken is békén hagyják."

Sőt, ha egy kartondobozt húz magára, ami bokáig leér, és vág rá két pici lukat hogy kilásson, akkor még kevesebben fognak hozzá szólni.


"Hát nem. A nyugati világban ez a viselet teljesen hétköznapi. Még csak nem is mondanám kihívónak vagy feltünőnek. Bevágott póló és feszülős nadrág totál hétköznapi. Kimész az utcára bőven látsz ilyet akár ma is. Az időjárás valóban nem tünik túl melegnek de ha nyáron csinálják akkor is ugyanígy kapta volna a beszológatásokat."

Persze hogy kapta volna, csak kevésbé. Olyankor érthetőbb, hogy miért lengébb az öltözet. Ezért csinálták a videót hűvös időben, mert úgy még többen szólogatnak be, mert még kirívóbb a vékony öltözet. Még inkább azt mutatja vele, hogy "Gyertek csak, itt vagyok! Az sem érdekel hogy hideg van, csak lássátok az idomaimat!"

Egyébként sem azt írtam, hogy kirívó az öltözete, hanem azt, hogy azon az adott cinkes környéken kirívó ez az öltözet, főleg ilyen hűvös időben. Ezért nincs mit csodálkozni azon, hogy beszólogatnak neki.


"Szóval te mivel magyarázod hogy senki nem inzultálta mikor felöltözve ment végig?"

Azzal, hogy a videós ügyesen kiválasztotta az USA azon elhanyagolhatóan kicsi területének egy részét, ahol a szájíznek megfelelő körülmények vannak ahhoz, hogy a propagandavideóját elkészíthesse.


Ha én most elmegyek egy csinos hölggyel Afganisztánba, és ő ugyanebben a viseletben végigsétál a főváros főutcáján, hasonlóan mögöttem 5-6 méterre, akkor szerinted mennyi idő múlva fogják cafatokra tépni őt is meg jó eséllyel engem is a tálibok?

És ez szerinted mennyiben mutatja be valósan azt, hogy mennyire veszélyes is az iszlám világban ilyen viseletben megjelenni az utcán?

2022. szept. 6. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/146 anonim ***** válasza:
94%

"Nem attól függ. Semmi nem indokolja hogy nők így öltözködjenek, mégis a Nyugati világban ez teljsen elfogadott sőt, elvárt."

Elfogadott, de nem elvárt. Melyik munkahelyen várják el a nőktől, hogy miniszoknyában és mély dekoltázzsal jelenjenek meg? Leszámítva egyes speciális éjszakai szórakozóhelyeket.


"Hogyne romlott volna. Egyre fiatalabbak öltöznek így."

Ez sem igaz. Az USA-ban már a 60-70-es években is lehetett kapni egészen pici (2-3-5 éves) lánykákra is egészen apró méretű ruhácskákat, amik alul miniszoknyaszerűségben végződtek. Sem életkorban, sem méretben nem csökkent a ruha azóta. És még mindig csak a lányok egy viszonylag vékony rétegéről beszélünk, akik rendszeresen hordanak egy ideig miniszoknyát, a többség csak ritkán, vagy kb. sosem vesz fel ilyen jellegű ruhákat.


"Például onnan hogy nekem is van két gyerekem és látom mik a nehézségek. És onnan is látom hogy nagyon sok a válás például."

Az hogy a te családodban komoly nehézségek vannak, abból hogyan következik az, hogy minden más családban is biztosan komoly nehézségek vannak?

Válás persze hogy sok van, de ennek sok oka van, általában több is egyszerre. A leggyakoribb az elhidegülés, nem érzik már jól magukat együtt, akkor miért ne válhatnának el? Mi a baj ezzel?


"Főleg a hűtlenség, házasságtörés az oka a sok válásnak a nyugati világban."

Nem tudom hogy valóban így van-e, de a statisztikák nem erről tanúskodnak. Keress statisztikákat arról, hogy mikor, milyen korosztályban következik be a legtöbb válás. A 80-as 90-es évek környékén még jellemzően 30 (nők) körül történt a legtöbb válás, az utóbbi évtizedben viszont már inkább a 40-es, sőt, egyre inkább az 50-es korosztály él a válás intézményével. Aligha hiszem, hogy jellemzően 40-50 éves korban kezdenének félrekefélni a férjek, vagy hogy abban a korban jönnének rá a nők, hogy megcsalja őket a férjük.


"Valójában azért van kevesebb válás mert az iszlám világban az iszlám büncselekménynek tekinti a házasságtörést. "

Szerintem nem ez a válások fő gátja, mint ahogy a nyugati országokban sem a megcsalás a válások fő oka.


"Az egy újabb városi legenda hogy a nők egyedül nem mehetnek sehova. "

Oké, lehet, hogy a Korán ezt nem írja elő, de ettől még joggyakorlat, vagy az volt bizonyos iszlám országokban, tehát azért eléggé meredek "városi legenda"-ként hivatkozni rá. Akkor már inkább "országnyi valóság" lenne a találóbb elnevezés.


"Persze akkor is történhet nemi erőszak ha az áldozat rendesen fel van öltözve de kisebb az esélye."

Ha pedig egy nagy kartondobozt húzna magára minden nő, ami leér a bokájáig, és csak két kis lukon nézne ki belőle, akkor meg még kisebb lenne az esélye a nemi erőszaknak.


Nézd, valós probléma, amin lovagolsz, és igazat adok abban is, hogy a miniszoknya mint utcai viselet szerintem is túlzottan hivalkodó. Nem is nagyon szoktam látni, bár nem tudom, számodra mit jelent a mini, nekem azt, amiből kilátszik a popsi domborulatának valamekkora része. Ha már nem látszik ki, az már nem miniszoknya.

De ez még mindig marginális probléma, ez még mindig csak egy nagyon vékony réteget érint: a nők jócskán kisebbik részét, és csak néhány évet, míg kinövik, és azalatt sem állandóan miniszoknyát hordanak. Jellemzően rendezvényekre, fesztiválokra, strandra szoktak ilyet felvenni, utcán még nagy melegben is 50-100-ból egy nő ha mászkál miniszoknyában. Esténként több, olyankor mennek a szórakozóhelyekre. És jellemzően nem azért szoktak nemi erőszakot sem ellenük elkövetni, mert miniszoknyában vannak. Ilyen is van, de ez is csak egy kis része az egésznek. Tehát a kis rész kis része kis részének a kis részét fújod úgy fel, mintha az valami világméretű és kardinális probléma lenne. Mindezt miért is? Mert neked jobban tetszenek a hijabos nők?

2022. szept. 6. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/146 anonim ***** válasza:
47%

"Mond már el, hogy honnan veszed, hogy egyáltalán keresztény? Honnan a fenéből tudod, hogy kicsoda? Rengeteg ember áll 4 pipán. Téged azért könnyű kiszúrni, mert a másfélpipát keveseknek sikerül összehozni."


Őt is könnyű kíszúrni mert van egy négy pipás keresztény aki folyamatosan hazudozik az iszlámról és rágalmaz.



"Undorító ez a gyűlölködő "hazug keresztény" szöveged."


Miért? Mit mondjak annak aki hazudik? Keresztényeknél pedig feltünő jelenség a hazudozás. A legtöbb kereszténynek természetes a hazudozás. Ezt látom mindenhol.



"Te annyira utálod a keresztényeket, hogy egy másik kérdés alatt, még a saját muszlim társadra is ráakartad fogni, hogy keresztény csak azért, hogy legyen okod utálni, amiért éppen nem értett veled egyet."


Ez is hazugság. Na látod ezért nevezlek titeket keresztényeket hazugnak. Nem azért néztem kereszténynek mert nem értett velem egyet hanem mert Drakulának nevezte magát aki egy keresztény uralkodó volt és muszlim civileket gyilkolt tömegesen. Továbbá hatalmas butaságokat állított az iszlámról. Ez már bőben elég ahhoz hogy felmerüljön a gyanú hogy valójában keresztény.



"Az ilyenek mint te okozzák a sok nyomort és szenvedést a világban."


Ezt mégis hogy képzeled? Egy keresztény a legutolsó a világon aki ezzel vádolhat másokat. Jelenleg leginkább a keresztények okoznak szenvedést és nyomort világszerte.



"Semmi mást nem csinálsz csak utálkozol ezen az oldalon. Az égvilágon semmi haszna a válaszaidnak."


Ez is hazugság. Ennyire vagy képes. Hazudozásra és személyeskedésre. minden kérdésnél ezt csinálod.



"Még arra az egy kérdésre se tudtál válaszolni, amit voltaképpen te kezdtél el: Szerinted hol jobb, mint a nyugaton?"


De válaszoltam. Muszlim országokban jobb, kivéve anyagi szempontból.



"Mint egy mantrát fújod tovább a szövegedet anélkül, hogy rendesen válaszoltál volna. Viszont egy idióta megjegyzést azért sikerült a végére biggyesztened"


Arról nem én tehetek hogy vak vagy. De az is lehet hogy megint hazudni próbáltál.



"Csak azon nem gondolkozott még el szerencsétlen, hogy vajon miért tévesztik össze sokszor veled. Mivel voltaképpen az árnyékod. Rendszeresen ketten szálltok rá valakire vagy valamire és együtt tépitek szét, mint valami keselyűk. Te vagy a kard ami gyilkol, ő meg a pajzs, ami véd téged és ha kell jól pofánveri, akit kell. Egyszer még büszkén ki is jelentette, hogy milyen bajtársiasan harcoltok ti itt ketten."


Szánalmas hogy nem tudsz érdemben hozzászólni a vitákhoz csak ilyen személyeskedéssél és ráagalmazással. Mikor a kereszténységről kérdezlek bezzeg csendben vagy. Nem válaszolsz a kérdéseimre. A kedvedért kiirok egy kérdést ebben a témában és megbeszéljülk hogy a keresztény vagy az iszlám vallás nyomja el a nőket. Megegyeztünk?



"Keményen dolgoztatok azért, hogy ezt a képet kialakítsátok magatokról és aki rajtatok keresztül találkozik az iszlámmal, az semmi jót nem fog gondolni róla. Ha másokra is gondolnátok magatokon kívül, nem csinálnátok ezt."


És te azért aggódsz hogy milyen kép alakul ki a muszlimkról? :))) És szerinted én ezt elhiszem neked? :)

2022. szept. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/146 anonim ***** válasza:
18%

"A mit is lehet ezzel szemléltetni? Hogy nagyon cink környéken leszólnak normál utcai viseletben is? Mert az arrafelé nem normális viselet?"


Ezt most úgy érted hogy rossz környéken fel kell öltözni? Akkor ez igazolja hogy az öltözködése és szexuális bűncselekmény elkövetése között összefüggés van.



"Sőt, ha egy kartondobozt húz magára, ami bokáig leér, és vág rá két pici lukat hogy kilásson, akkor még kevesebben fognak hozzá szólni."


Ha iylet tesz akkor szintén beszologatnak neki mert hülyének nézik.



"Persze hogy kapta volna, csak kevésbé. Olyankor érthetőbb, hogy miért lengébb az öltözet. Ezért csinálták a videót hűvös időben, mert úgy még többen szólogatnak be, mert még kirívóbb a vékony öltözet. Még inkább azt mutatja vele, hogy "Gyertek csak, itt vagyok! Az sem érdekel hogy hideg van, csak lássátok az idomaimat!""


Ha tisztában vagy azzal hogy egy ilyen viseletnek ez az üzenete akkor mi a kérdés? Akkor nincs is mit vitatnod.



"Azzal, hogy a videós ügyesen kiválasztotta az USA azon elhanyagolhatóan kicsi területének egy részét, ahol a szájíznek megfelelő körülmények vannak ahhoz, hogy a propagandavideóját elkészíthesse."


Ez nem válasz a kérdésre. Azt kérdeztem mivel magyarázod hogy senki nem inzultálta mikor felöltözve ment végig? Egyébként is totál logikátlan amit állítasz. Miért gondolod hogy egy gázos, veszélyes környék a legmegfelelőbb arra hogy bizonyítsák, az iszlám szerinti női viselet megvédi a nőket? :)



"Ha én most elmegyek egy csinos hölggyel Afganisztánba, és ő ugyanebben a viseletben végigsétál a főváros főutcáján, hasonlóan mögöttem 5-6 méterre, akkor szerinted mennyi idő múlva fogják cafatokra tépni őt is meg jó eséllyel engem is a tálibok?"


Nem sok mert addigra a rendőrök addigra bevisznek.



"És ez szerinted mennyiben mutatja be valósan azt, hogy mennyire veszélyes is az iszlám világban ilyen viseletben megjelenni az utcán? "


A kettő nagyon nem ugyanaz, mert Afganisztánban ha iylet teszel azzal büncselkményt követsz el mig a kísérlet helyszínén nem. A statisztika pedig azt mutatja mindenhol veszélyés a kerestzény világban ilyen viseletben megjelenni az utcán.

2022. szept. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!