Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A muszlim vallásúak nőgyűlölők?

A muszlim vallásúak nőgyűlölők?

Figyelt kérdés

Pl most olvastam, hogy van egy muszlim vallású celeb, aki vallási okokból nem volt hajlandó fotózkodni a női rajongóival. Pedig amilyen törpe, annak is örülhetne, hogy egyáltalán van nő, aki hajlandó ránézni


[link]



2022. szept. 2. 21:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/146 A kérdező kommentje:
Mert aki azt vallja, hogy egy nő alsóbbrendű, annak nincs helye a társadalmunkban
2022. szept. 2. 23:34
 12/146 anonim ***** válasza:
78%

De az ilyen elvakult gyűlölködőnek, mint te, annak bezzeg van?

Ne gondold...

2022. szept. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/146 anonim ***** válasza:
14%

"Megérkezett a másfél pipás muszlim.

Innen kezdve jót ne várj itt."


Máris személyeskedéssel kezded? :) Ez akkor szokott lenni mikor rájössz hogy buktad a vitát. Ennyire korán azért ne dobd be a törölközőt :)


A kérdező viszont annyira primitív hogy nem tudom érdemes-e időt vesztegetni rá. Hol iszlámról beszél hol az arabokról. Azt sem tudja kb melyik bolygón van.

2022. szept. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/146 anonim ***** válasza:
17%

"Előbb szidtam itt szegény muszlimot, de most azt kell mondanom, hogy nálad sajnos ő jobb ember."


Mi az hogy sajnos? Az a szíved vágy hogy a muszlimiok rossz emberek legyenek? Ez esetben te sem vagy jobb a kérdezőnél.

2022. szept. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/146 anonim ***** válasza:
97%

Nem, ez most azért van, mert szégyellem a fajtámat.

Te viszont egy kicsit fejlődhetnél, mert borzasztó vagy.

Az kevés vigasz, hogy most belefutottunk egy nálad is rosszabb emberbe.

Ne hozzá mérd magad.

2022. szept. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/146 A kérdező kommentje:

“ Az a szíved vágy hogy a muszlimiok rossz emberek legyenek?”


Rossz emberek és kész. Untermensch

2022. szept. 2. 23:52
 17/146 anonim ***** válasza:
24%

Mit jelent az hogy szégyelled a fajtádat? Mi a közös benned és a kérdezőben? :) Ő egy rendkívül primitív tudatlan gyülölködő nulla iq-val. Semmi közöm hozzá sem tulajdonságban sem abban amit képvisel. Az hogy te közösködsz vele, téged minősít.

Amúgy én miért is vagyok szerinted rossz ember?

2022. szept. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/146 A kérdező kommentje:

“ Ő egy rendkívül primitív tudatlan gyülölködő nulla iq-val. ”


Én feminista vagyok, ezért mindent gyökerestül ki akarok írtani, ami a nőket alsóbbrendű szerepbe taszítja.

2022. szept. 3. 03:31
 19/146 anonim ***** válasza:
40%

Mi muszlimok nem tartjuk alsóbbrendűnek a nőket.


Azok tartják alsóbbrendűnek őket, akik támogatják és elnézik hogy a testüket áruba bocsássák.

Például akik elfogadhatónak tartják hogy a nők úgy juthatnak előre hogy "modelkedni" kezdenek, ahelyett hogy a tudásukat kamatoztatnák.


Számomra egy olyan muszlima aki még niqabot is visel, annyira tiszteletreméltó hogy szinte vigyázzba állva engedem előre mindenhol.

Csador pedig csak Iránban van, te szerencsétlen, alapvető fogalmakkal sem vagy tisztában.


A muszlimák közül sokan teljesen önként viselnek kendőt, takarják el akár az arcukat is. Elsősorban azért teszik ezt hogy Magasztos Allah arcát láthassák majd a Paradicsomban, és másodsorban azért hogy szépségüket megtartsák a férjüknek, és nem pedig közszemlére bocsássák.


Persze rengeteget lehetne erről beszélni, de nem érdemelsz többet kérdező. Hétfőn iskola készülj inkább arra, jót fog tenni neked.

2022. szept. 3. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/146 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező itt te vagy az aki gyűlölködik.
2022. szept. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!