Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Létezik Isten? 20/l

Létezik Isten? 20/l

Figyelt kérdés

Közel 10 éve majdnem minden vasárnap ott vagyok a templomban. Imádkozni is szoktam, hiszek Istenben. Legalábbis hittem, de már sok mindent nem értek.


Ha létezik, miért van ennyi betegség, miért szenvednek ártatlan emberek? Miért mindig a jók mennek el,miért mindig ők betegek? Isten hol van ilyenkor? Ha annyira szereti a gyerekeket, mirt hagyja őket szenvedni?

Nekem ez már magas, én szeretnék benne hinni, elfogadni őt. De megmondom őszintén félek is tőle. Ha jó ember vagyok, akkor nem lesz hosszú életem és ehhez hasonlók. Félek a haláltól is. (Református vagyok)


2017. júl. 11. 13:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/105 anonim ***** válasza:
57%

"Nem tudja SENKI."

Én tudom: létezik. Ilyenkor mi van?

2017. júl. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/105 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nagyon javaslom ezt a videót:

https://www.youtube.com/watch?v=vx_iKkTf6co

Schlingloff Sándor bizonyítása nagyon ott van.

2017. júl. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/105 anonim ***** válasza:
21%

"Én tudom: létezik. Ilyenkor mi van?"


Valótlanságot állítasz, vagy téveszmével küzdesz.


(azt akartam, hogy hazudsz vagy dilis vagy, de azt durvának találtam :)

2017. júl. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/105 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
40%

#7

itt o hazudik aki Isten letet tagadja meghozza ujabb hazugsaggal alapozza meg hogy ez bizonyitva is van

es ez teny hogy hazudik igy semmi durvasag nincs benne

de ha szavakkal vannak problemaink erzelmi okokbol akkor lehet "nem mond igazat" is allitani

2017. júl. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/105 anonim ***** válasza:
63%

"Levezetnéd a bizonyítást"

Legalább 8 alkalommal leírtam már, és aki most itt hazugnak nevez, ő is olvasta már.

Csak nem érdekli, az más kérdés.

Mondjuk attól még nem lesz igaza, és válaszolni sem tudott semmit, de biztos jobban érzi magát így.

2017. júl. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/105 anonim ***** válasza:
33%

"Legalább 8 alkalommal leírtam már, és aki most itt hazugnak nevez, ő is olvasta már. "

Nem emlékszem (attól még leírhattad). Még egyszer belefér?

2017. júl. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/105 anonim ***** válasza:
22%

"Valótlanságot állítasz, vagy téveszmével küzdesz. "

Vagy igazam van. Ilyenkor mi van?

2017. júl. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/105 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
54%

#15 linkeld be a kerdest ahol a bizonyitas(od) van

kerdezo biztos tokeletesen megerti majd es teljesen egyetert is vele


igy legalabb kiderulne hogy artatlanul vadoltalak es Igazad van megcafolhatatlan tenykent


de biztos hogy nem fogod belinkelni

2017. júl. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/105 anonim ***** válasza:
41%

"Tehát az örök élet titkára fény derült: rossznak kell lenni, hiszen mindig csak a jók mennek el."


Ez vicces, de láttam már itt kereszténytől olyan magyarázatot a gyk-n, hogy vannak, akik azért halnak meg fiatalon, mert elérték a tökéletes állapotot, és Isten gyorsan kivonja őket a forgalomból, nehogy bűnbe eshessenek. Ezek szerint érdemes bűnözni, hogy minnél tovább éljek. :) (Ez nem az én álláspontom, csak leírom, milyen logikával gondolkoznak egyesek.)

2017. júl. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/105 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

#15 #16


* a mentegetozedem lemaradt

nem tudok minden valaszt elolvasni mert ha igytennek minden kerdesnel akkor talan honapok mulva se ernek a vegukre

semmit mondo valaszokkal szinten nem tudom mit kezdhetnek


"Nincs Isten, mert nincs (csak)."

"Nincs Isten mert Isten khm... akarom mondani profeszorok tomege ezt nyilatkozta."

2017. júl. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!